Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Hush

Zaczęty przez Juby, 28 Marzec 2019, 08:47:32

Leon Kennedy

Dość mocno pozmieniany ten nasz Hush i szkoda, bo wiekszej części są to zmiany na minus. W sumie podobał mi się powód rozstania Batmana i Catwoman bardziej niż w komiksie. Nie wadziła mi również zamiana Croca na Bane'a. Za to rozczarowało mnie starcie Gacka z Superkiem, jakoś w komisie wyszło to dużo lepiej. Podobało mi się nawiązanie do poprzedniej animacji z Esem w roli głównej. Czuć powoli jedno universum, które się rozwija. Rozumiem również potrzebę zaskoczenia widzą i stąd wynikające zmiany, ale serio trza było praktycznie wywalić cały wątek z Elliotem? Z tego powodu wiesz, że coś jest nie tak i pewnie on to nie on... tylko ktoś inny. No i koniec, kurcze wszystko rozumiem i miało to nawet sens, ale cholera skąd on umiał tak walczyć? Jama mu dała te zdolności w prezencie czy jak? Gościu napieprza się z Gackiem jak równy z równym, a potem i nawet z Catwoman wspomagającej Batka daje radę... Co by tu jeszcze, dla mnie animacja jak i sekwencje walk były ok. Moja ocena to takie 5.5, może 6/10, ale to maks. Nie było jakoś mega super, ale też i mega źle, aby wystawić ocene 1/10.

XIII

Bałem się tego filmu  ale wczoraj miałem ochotę coś obejrzeć coś co nie trwa 2 godzin więc wybrałem tę animację.  Film to czysty średniak tylko tyle i aż tyle, spodziewałem  się czegoś gorszego. Oceniam na 5/10 film w sam raz na raz.Najgorszą zmianą dla mnie jest jednak Bane zamiast Croca, nie dość że głupi to jeszcze słabe sceny akcji z nim były ale to już chyba tradycja, nawet Zagadka walczył lepiej niż on największym plusem  jest dla mnie finał i lepsze wyjaśnienie zerwania z Catwoman. Film na pewno lepszy niż tamta stara  batmanowa trylogia z tego universum, daleko mu też do beznadzieji takich produkcji jak  batman i harley czy batman ninja, więc mimo wszystko z seansu jestem zadowolony bo myślałem ze ocenię w granicach 1/10.

8azyliszek

Z drugiej strony zamiana Crock/Bane była chyba tylko dla samej zamiany, bo nie wniosło to nic do fabuły. Tyle że scenarzyści mogli się wykazać u producenta "twórczym wkładem".