Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceny filmów o Batmanie

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2008, 14:54:53

Który film fabularny o Batmanie jest najlepszy?

Batman: The Movie
Batman (1989)
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin
Batman Begins
The Dark Knight
The Dark Knight Rises

Silent Dark

Ja równiez odświezylem sobie pare filmów (wczoraj),i troche opinia mi sie zmienila:
Batman Begins 9/10
Batman 8/10 (ech :'()
Animowane:
Batman VS Dracula 10/10 (serial przed 4 sezonem glupi ale ten film jest THE BEST)
Batman and Superman: The World Finest 7/10



isild87

Batman  film Butona to juz klasyka i arcydzielo,jeśli chodzi o ekranizacje komiksów ,daje wiec zasluzone 9/10
Powrót Batmana - zmyslowa Catwoman,bez niej ten film bylby o wiel ubozszy,no i po raz kolejny świetny Keaton,ze nie wspomne o Pingwinie 8/10
Batman Forever - wymiana Burtona i Keatona  na Schumachera i  Kilmera nie wyszla filmowi na dobre, broni go niezla muzyka(Kiss from the rose),nawet w miare ciekawe koleje losu Robina,no i seksowna Nicole Kidman,ale ogólnie to rozczarowanie 5/10
Batman - kleska i profanacja komiksu na calej linii,role Btmana i jego wrogów to jedna wileka porazka,a raczej parodia - plastikowe Gotham  i sztuczny polski dubbing do dziś mam w pamieci  2/10
: 04 Lipiec  2008, 17:04:47

 Co do Batman Begins to wacham sie miedzy 8 a 9 - wiec daje 8,5/10

Juby

Cytat: Silent Dark w 04 Lipiec  2008, 16:56:33
Animowane:
Batman VS Dracula 10/10 (serial przed 4 sezonem glupi ale ten film jest THE BEST)
Batman and Superman: The World Finest 7/10

U mnie jeśli chodzi o animacje, to wygląda to tak:

Batman: Mask of the Phantasm: 8/10
Batman & Mr. Freeze: SubZero: 8/10
Batman and Superman: The World Finest: 5/10
Batman Beyond: Return of the Joker: 8/10
Batman vs. Dlacula: 7/10

A "Mystery of the Batwoman" nie oglądalem.

Mel

Animowane:

Batman: Mask of the Phantasm: 9/10
Batman: Subzero: 7/10
Batman & Superman: The World Finest: 6/10
Batman Beyond: Return of the Joker: 7/10
Batman vs. Dlacula: 6/10


Filmy

Batman The Movie: 3/10
Batman: 9/10
Batman Returns: 9/10
Batman Forever: 6/10
Batman & Robin: 2/10
Batman Begins: 8/10

(A)nonim

#49
Animowane (czyli oceniane w ramach filmu animowanego):
Batman Mask of the Phantasm: 9, albo 9,5/10
Batman Beyond: Return of the Joker: 8/10
Batman and Superman: The World's Finest: 7 /10
Batman vs. Dracula: 5/10, chociaz zastanawialem sie czy 6 nie dac.
Subzero i Mystery nie oglądalem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

JaRo

 "Maska Batmana"  5 / 12.

"Batman kontra Drakula"  7 / 12.

Reszty animowanych pelnometrazy z Batmanem nie oglądalem, ale staram sie to nadrobic.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

batek_88

Widze, ze doszly animowane wiec przypomne ostatnie moje oceny:

Batman The Movie  3/10
Batman 10/10
Batman Returns 9/10
Batman Forever 6/10
Batman & Robin 1/10
Batman Begins 8/10

i dodam ocenki animowanych:

Batman & Mr. Freez 'Sub Zero' 3/10
Batman & Superman 'The World Finest' 7/10
Batman vs. Dracula 6/10
Batman 'Mask of the Phantasm' 5/10
Batman 'Mystery of the Batwoman' 7/10
Batman Beyond 'Return of the Joker' 6/10
Batman 'Gotham Knight' 4/10

(A)nonim

Co wy tak nisko Maske oceniacie? Jak dla mnie ten film moze konkurowac z "normalnymi".
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

a

Cześc jestem nowy na forum i chcialbym sie wypowiedziec o filmach ,których bohaterem jest Batman a wiec: Batman  The Movie 4/10
           Batman (1989) 8/10
           Batman Returns 9/10
           Batman Forever 4/10
           Batman i Robin 2/10
           Batman Begins 7/10
           Batman Mask of the Phantasm 9/10
           Batman & Mr. Freeze Sub Zero 7/10
           Batman Beyond Return of the Joker 7/10
           Batman Mystery of the Batwoman 6/10
           

Grim Knight

#54
ze tak powtórze za Adasiem Miauczy?skim :

"Dzizas k....a ja p......e!"

Bo co dorzucacie do filmów O BATMANIE Catwoman, która nie ma z nim ABSOLUTNIE nic wspólnego!
To tak jakby stwierdzic, ze Sandman z Marvela to ten sam, co z DC!

Daruj te przekle?stwa
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Ja sie tylko dziwie dlaczego u niektórych Mask of the Phantasm jest nisko oceniany...

Grim Knight

Mask, jakkolwiek jest jednym z najlepszych filmów o Batmanie, ma w sobie coś....hm... ciezko to określic, niemniej brak mu pewnej spójności. Sprawia zbytnie wrazenie kilkunastu świetnych scen- Batman ucieka przed policją, pierwsza noc Batmana, Bruce zakochany, Joker.... Ale gdy poskladac to w calośc, nie odciska pietna na widzach. Film sam w sobie świetny, niemniej nie wybitny.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Szkoda tylko, ze nadmiar smetnych scen usadowil ten film na fundamencie bardziej ponurym niz melancholijnym.

Grim Knight

Melancholie zaliczylbym raczej na plus, problem "Maski" lezy wedlug mnie w zbyt wielkiej ilości niedopowiedze? i brakach scenariuszowych.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

#59
-Batman the Movie - 4/10 (niezla komedia)
-Batman - 10/10 (Pierwszy film, który widzialem o Batmanie, w dodatku jeszcze na  "Czechach". Ogromny sentyment. Oglądalem go dzisiaj po raz   n-ty i wciąz mnie zachwyca)
-Batman Returns 9,5/10 (dalem mu "tylko" 9,5 bo 10  w mojej skali moge przyznac tylko dla jednego filmu )
-Batman Forever 6/10 (Da sie go obejrzec, podobala mi sie ko?cowa scena jak Batman zalatwia Two-Facea)
-Batman & Robin 1/10 ----> śmietnik.pl  ( Parodia filmów o Batmanie : sami zresztą wiecie....  no bo jak inaczej zinterpretowac posiadanie przez superbohatera karty kredytowej :/ BatCredit Card)
-Batman Begins 9/10 (Powrót czlowieka-nietoperza na duzy ekran w wielkim stylu)

-The Dark Knight... mam nadzieje, ze 10,5/10 :D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.