Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

franek

BlackBat, fajny masz styl, taki komiczny, a cenie sobie jak ktoś na siłę nie rysuję wszystkiego realistyczne, a twój komiks jest fajny, końcówka mnie rozwaliła :D


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytat
No to czekam na kolejne rysunki! Trzeba ten dział rozruszać
Ja chciałem wrzucić tu swój komiks - strugam go od początku lipca, ale w związku z pracą, po powrocie do chałupy, przy obecnych temperaturach, jakoś tracę ochotę na dokończenie go.
Zgodnie z planem miał być wrzucony w tym tygodniu, ale tak po prawdzie... jak zdąże do premiery TDKR to będzie dobrze. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ja też robię komiks w te wakacje!!! Miło poznać kolegę po fachu XD


Show Must Go On!!!

Gregman

Niezbyt niezbyt, ale spróbowałem... Kto zgadnie kto to:
1)Dick Grayson
2)Jason Todd
3)Tim Drake
http://imageshack.us/photo/my-images/402/robinwfy.jpg/

Mr.G

Krótkie nogi jak na ch?opaka dzieci?stwo sp?dzaj?cego w roli akrobaty cyrkowego, a wi?c Grayson odpada.
Zbyt kr?g?e mi??nie i siwizna we w?osach wykluczaj? m?odego Tima Drake'a.
Spuchni?ty policzek (zapewne od walki) to dowód porywczego charakteru, a wi?c musi to by? Jason Todd!

Gregman

Te policzki to dlatego że ja byłem modelem, nie udało mi się ale Robin wyszedł. Siwizna na włosach to dowód tego że nie umiem kolorować. To Tim Drake! Zwróć uwagę na kostium i znak obok. Taki kostium i znak miał Tim Drake!

Mr.G

Ah, znak, że też o tym nie pomyślałem...

franek

Takie tam bazgroły, już znalazłem swój styl rysunków, to jeden z projektów okładki komiksu nad którym pracuje :)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Taki styl rodem z  książki filozoficznej. Jak będą potrzebowali ilustratora do nowej edycji Małego Księcia, to się do nich zgłoś, ten styl rysowania by tam dobrze pasował.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Cieszę się, że ci się podoba.


Show Must Go On!!!

bart-allen

Franio(ups!)ćwicz ćwicz to z ciebie Azzarelo będzie(akurat właśnie Brian ma podobny styl).
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

#881
Dzięki franek, bardzo mi miło :) Johny twój komentarz mnie rozbroił xD Co do komiksu, wow liczę na to, że się z nami nim podzielisz! :) Ja kilkukrotnie próbowałam się za jakiś zabierać ale zawsze traciłam motywację, mam nadzieję że Tobie się uda!

Post Merge: 13 Lipiec  2012, 21:37:20

No dobra, nareszcie się przycisnęłam i wyprodukowałam coś od początku do końca! Miałam bardzo długą przerwę od rysowania postaci kobiecych, ale wyszła całkiem nieźle ;) No i myślę, ze męska część forum się ucieszy  ;D

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

No no... robi wrażenie. ;D Jedynie nie gustuje w pannach z kaloryferem, ale reszta jest miła dla oka. Brawa dla tej pani! Chcemy więcej! Chcemy więcej! Chcemy więcej twoich rysunków!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki! Jeśli będę się brała za Ivy to na bank zostawię ją bez kaloryferka, zmysłowemu bluszczykowi tego nie zrobię  ;D Matko, jaki doping! Jak będę miała coś nowego to wrzucę, ale nie chcę spamować żeby z działu fan art nie zrobił się dział BlackBat ;) Po jakimś czasie to by się zrobiło nudne, ewentualnie irytujące dla innych użytkowników :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mr.G

Bardzo udana Catwoman, ale kaloryfer faktycznie razi.
Czekam na Ivy!