Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kacper Karcz Artworks

Zaczęty przez KAcpi, 04 Kwiecień 2014, 21:13:51

KAcpi

Witam, witam. Dobrze znaleźć się w miejscu, w którym ktoś bardziej ogarnięty, mógłby się zainteresować tym, co robię nad kartką ;) Przedstawiam Wam moje prace związane z wyżej wymienionymi uniwersami. I od razu pytam, czy jest tu jakiś fotoszoper, który ma predyspozycje i chęć ubarwienia czegoś z moich czarno-białych wypocin? ;P Odsyłam do facebookowej stronki i proszę o komentarze, tu, tam, chodzi po prostu o zainteresowanie. ;)

https://www.facebook.com/KArtworksK

Rado

Rysunki są spoko. Batman & Poison Ivy najlepsze, ale akurat najbardziej dopracowane.

KAcpi

Dzięki :D Jak sam widzę skill rośnie, akurat dzisiaj wrzucę kolejny, nowy ;)

Johnny Napalm

Fajnie rysujesz, podoba mi si?.  :) Dzia?aj dalej, ale jak masz mo?liwo??, nie rób tego na kartkach w kratk?. Równie? uwa?am, ?e rysunek z Poison Ivy jest najlepszy. Kolor? Mo?esz naprawd? fajne rzeczy robi? bez photoshop'a. Kredki s? zwykle niedoceniane, a przecie? daj? wiele mo?liwo?ci, podobnie jak flamastry – w dziedzinie których niejaki Kujaw jest specem.

Czy teraz ?eby pochwali? si? swoimi rysunkami zak?adamy oddzielny temat? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Jeśli masz swoją stronkę na facebooku specjalnie do tego, to czemu nie, heh. Dawaj namiary.


Johnny Napalm

Facebook? A co to jest? Po co to jest? Dlaczego? Nie wiem... :P

Nie, nie mam fejsbuka, jakoś udaję mi się póki co bez niego żyć. Jednak może za jakiś czas zapodam linka do swojego bloga, gdzie po dłuższym czasie w końcu dodam jakieś nowe rysunki. Czas pokaże, chociaż nie chciałbym zaniedbywać nieodżałowanego Fan Artu na BC. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

KAcpi

Ostatnio koleżanka wyszła z inicjatywą, by zrobić jej bohaterki MARVELa na torbie, wymyśliłem i zrealizowałem dla niej coś takiego. Gdyby ktoś z Was również chciał coś podobnego, to serdecznie zapraszam do współpracy. Mogę zrobić chyba wszystko, co byście chcieli na ubraniach, dodatkach z pomocą markerów, farb do ubrań ;) Projekt i cena do ustalenia w prywatnej wiadomości, zapraszam ^^