Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto w obsadzie "The Batman"?

Zaczęty przez Q, 15 Luty 2019, 00:21:04

Mr.G

Nie znam, ale ładna. Jeżeli nowy Bruce i nowa Selina mieliby mieć dzieci, na pewno miałyby one wyraziste kości policzkowe.

Juby

#31
Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!



@Lelek
Nigdzie nie tworzyłem żadnych "kretyńskich teorii" i nie mam żadnego "obłąkanego i paranoidalnego światopoglądu". Komentowałem jedynie plotkę, o ile ta okazałaby się prawdą (do tego służy forum dyskusyjne: do dyskusji i komentowania). Jak widać plotka głosiła nieprawdę, za co plus dla Warner Bros.

Leon Kennedy

Cytat: undefinedPisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

W sumie to chyba dopiero drugi oficjalny wybór. Wright jest tym Gordonem czy jak? Zatem mają jeszcze czas, aby cię usatysfakcjonować  ;)

LelekPL

Pattinson, Wright i Kravitz już są podpisani. Jonah Hill nie.

Mamy też Grega Fraisera jako operatora.

Więc wraz z Reevesem mamy 5 osób, w tym trójkę aktorów.

Juby


Q

Hilla nie ma a jest Paul Dano, który zagra Riddlera/Edwarda Nashtona.

Zaskakujący wybór potwierdzający, że twórcy wybierają aktorów, którzy do tej pory raczej unikali większych produkcji.

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-casts-paul-dano-as-riddler-1248494
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Ciekawy wybór.

Nowe info:
CytatJon Hamm, Luke Evans and Oscar Isaac are top contender for Harvey Dent back in August. Sure the news will drop soon.

Dan Fogler and Jack Black are really being eyed for The Penguin. Reeves wants to use some comedy elements for this character in film.

Dan Fogler byłby odpowiedni na Pingwina. Oscar Isaac jako Dent też spoko.

Funky

Michael Giacchino jako kompozytor to świetna wiadomość!. Jest to dla mnie jeden z najlepszych twórców muzyki filmowej w czasach obecnej posuchy i dobrze że ktoś taki napiszę score do Batmana.

Juby

Kompozytor to chyba nie ten temat, ten miał być o obsadzie. ;)

Juby

Matt Reeves potwierdził to, o czym mówiło się już od dwóch miesięcy. Jeffrey Wright Gordonem.
https://twitter.com/mattreevesLA/status/1189668589726584832

LelekPL

Andy Serkis i Colin Farrell w rozmowach o dołączeniu do obsady Batmana. Nie są to zaskakujące wybory bo obaj aktorzy mają dobrą relację ze studiem Warner Brothers. Zdecydowanie bardziej cieszy mnie dodanie Serkisa do obsady. Spodziewałem się, że Reeves da mu jakąś rolę, ale nie myślałem nigdy, że będzie to Alfred... a przecież to dość oczywisty wybór i wydaje się bardzo dobry. Colin Farrell to dobry aktor i może być ciekawym wyborem na Pingwina, takim bardziej realistycznym niż De Vito czy Meredith, aczkolwiek mam obawę, że wyjdzie z tego po prostu zwykły brytyjski gangster z filmu Guya Ritchiego.

Leon Kennedy

Dla mnie ewentualny wybór Serkisa na Alfreda jest zaskakujący, ale i dość ciekawy. Farrella za to zawsze miło zobaczyć.

Juby

Serkis oficjalnie potwierdzony. Podoba mi się ten wybór i liczę na Alfreda z wąsem. :)

Leon Kennedy

Co prawda wolałbym raczej Bronsona, ale i ten wybór jest dobry, bo i aktor z niego bardzo dobry. Jak na razie obsada prezentuje się niesamowicie.

LelekPL