Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kapitan Ameryka

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:33:04

Gieferg

Cytatspot'ie

WHAT THE FUCK?

"spocie" jak ju?. Nijakim do tego, nie wiem czy w ogóle si? na Kapitana do kina wybior?, na razie czekam na jaki? konkretniejszy zwiastun bo to co widzia?em niespecjalnie si? prezentuje.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Ja już jestem pewien, że do kina zawitam, bo główny aktor jest ok,bo zawsze lubiłem Amerykę, bo początek Avengers i w końcu bo Red Skull.

LelekPL

Ja zawitam jedynie, jeśli nie będzie opóźnienia w dystrybucji

Maxie Zeus

Oficjalne zdjęcie Hugo Weavinga jako Red Skulla:

Co o tym sadzicie?

Leon Kennedy

Cholernie mi się podoba :). Budzi szacunek samym wyglądem, a nie politowanie :D

Mikoto

Wygl?d naprawd? genialny ;D, ale... on nie ma swastyki! Brak tego znaczka u Red Skulla i zast?pienie go ,,logiem''. Hydry karygodne moim zdaniem. Je?li swastyka wcale si? nie pojawi to b?d? z?y ???. Ciekawe te? jak b?dzie z krwi?. Je?li jeszcze tego by zabrak?o to ju? w ogóle b?d? mia? dwutygodniowego do?a po seansie takiego filmu >:(.

RafBat

 Wyczesany wizerunek Reda, twórcy filmu postarali się, nie ma co ;D . Chociaż, nie wiem jak Wam, ale mi podobało się jak wyglądał Skull już w pierwszym filmie (chociaż materiał z jakiego była zrobiona maska nie był perfekcyjny). W CA z 1990 roku Skull bez wątpienia lepiej wyglądał od głównego bohatera... niektórzy nadali mu tytuł Kapitana Kondona. :D

(A)nonim

Nie wiem co wy tutaj genialnego widzicie, dla mnie wygląda jakby się urwał z filmów o Ilsie. I właśnie wzbudza nie szacunek a politowanie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mikoto

CytatChociaż, nie wiem jak Wam, ale mi podobało się jak wyglądał Skull już w pierwszym filmie (chociaż materiał z jakiego była zrobiona maska nie był perfekcyjny). W CA z 1990 roku Skull bez wątpienia lepiej wyglądał od głównego bohatera... niektórzy nadali mu tytuł Kapitana Kondona. Chichot
Mi też ten wygląd się nawet podobał. Niestety zbyt długo go w filmie nie widzieliśmy. Jedynie przez jakieś pierwsze 15 minut. Później Skull zrobił sobie operację plastyczną i już nie miał czerwonej łepetyny :/ .

RafBat

 Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie scena "narodzin" Red Skulla by?a dosy? straszna, no i... ba?em si? Czerwonej Czaszki (ogl?da?em ten film po raz pierwszy za ma?olata).
Posted on: 04 Marzec  2011, 20:18:14

 
CytatNie wiem co wy tutaj genialnego widzicie, dla mnie wygl?da jakby si? urwa? z filmów o Ilsie. I w?a?nie wzbudza nie szacunek a politowanie.
Mo?e... jednak, ?eby wygl?da? w miar? wiarygodnie, Skull nie mo?e mie? twarzy a'la Two-Face z TDK.

(A)nonim

Przecież obecnie wygląda strasznie sztucznie i tym samym niewiarygodnie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

#41
Mnie równie? bardzo podoba si? aparycja Czerwonej Czachy. Gorzej pewnie b?dzie z tym jak wyja?ni? jego przemian?. O reszt? si? nie martwi?, bo wiem ze Hugo poka?e nam prawdziwego badassa.
Co do braku swastyki - polecam Mikoto zaznajomi? si? z ta wypowiedzi? :)

CytatThere's been some concern that Nazis won't be making an appearance in Captain America: The First Avenger. Fred Van Lente, who wrote the movie prequel "Captain America: First Vengeance," tells Newsarama we will be seeing Nazis in the form of Hydra:

Captain America: First Vengeance is chockfull of Nazis, particularly once we start getting into Johann Schmidt’s origin in chapters 3 and 4. They’re not downplayed. Schmidt runs an organization called Hydra, which starts as a part of the Third Reich power structure, and so therefore they are Nazis.

I can sort of see why people are like, they’re not seeing a bunch of guys in SS uniforms or Gestapo uniforms running around in the Super Bowl trailerâ€" that’s because many of the Nazis in First Avenger wear Hydra uniforms.

It is not some kind of rewriting of world history. There are Nazis in the movie, I’ve read the script. It is not trying to pretend that the Nazis didn’t exist, or that World War II didn’t happen the way we all know it from history.

Juby

Red Scull prezentuje się dobrze, ale jak by nie wyglądał, gra go Hugo Weaving, czyli i tak będzie zajebistym czarnym charakterem. ;D

RafBat

CytatPrzecież obecnie wygląda strasznie sztucznie i tym samym niewiarygodnie.
Hej, sztucznie, bo to prawdopodobnie maska (w fabule filmu). A właśnie, czy jest pewne do jakiej chronologii komiksowej będzie się odnosiła fabuła filmu (jeśli w ogóle będzie się odnosiła, a nie będzie od niej całkowicie oderwana)? Gdyby było to wiadome, wtedy można by pospekulować, czy ten Skull ma na sobie tylko maskę, czy to jego własna twarz zniekształcona, np w wyniku kontaktu z proszkiem śmierci (nie bierzcie nigdy narkotyków, bo będziecie wyglądać jak Red Skull). ;) Chodzi mi o to, czy jest już wiadome z jakim wcieleniem Skulla będziemy mieć do czynienia w nowym CA:tFA?

(A)nonim

Jak maska to jeszcze może być, chociaż nadal nie wzbudza u mnie powagi. Ale może w filmie to inaczej się będzie prezentować.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.