Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

franek

W sumie to w tym roku nie zauważyłem jakichś gier które by na mnie zrobiły duuże wrażenie, na tyle żeby nazwać je grami roku. Chyba jednak zdecyduje się na Borderlands 2 :D


Show Must Go On!!!

Altair

Może w za mało grałeś. ;)

franek

Pograłem w te ważniejsze tytuły mniej więcej tyle samo, jakieś pół godziny, kolega na X360 od znajomego dostaje takie rarytasy. Powiem wam że ACIII mnie strasznie zawiódł, miała gra potencjał a tu nic.


Show Must Go On!!!

Altair

Jak to nic? Ja znalazłem w niej dokładnie wszystko czego oczekiwałem. :) Ale nie umywa się do Far Cry 3, który zgniótł w tym roku wszystkie inne gry. :)

franek

No nic, kto co lubi, każdy ma swój gust itp. itd. ;) Miłego grania w każdym razie


Show Must Go On!!!

Vespertilio

Ktoś z was gra może w NFS World? Czy też fani Batmana wolą inne gry jak te wymienione powyżej.  ;)

Nagi Wonrz

Nie tykam Free2Pay, szczególnie od EA. Z online'ówek raz na jaki? czas BC2. Kosztuje grosze, a dalej rz?dzi.

franek

ja NFS nie lubię ale przyznam że Most Wanted z 2005 był niezły


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Nawet więcej niż niezły =) I ciągle niesamowicie grywalny. Wg mnie, żaden następny NFS już taki nie był. A grałam chyba we wszystkie, począwszy od NFS III (zasługa Mojego brata)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Vespertilio

Ja też zaczęłam od NFS III od tej pory grałam chyba prawie we wszystkie oprócz Shift. Teraz tylko World. Dużym minusem jest to, że czatu wiecznie naprawić nie mogą... No i jest bardzo dużo cziterów.

A jak z HOMM(Heroes of Might and Magic)? Gra ktoś w gry strategiczne?

franek

HOMM jest bardzo fajny, szczególnie III przypadła mi do gustu, niestety przy V coś poszło nie tak a VI... no cóż, nawet nie wymaga komentarza


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Ja właśnie gram w VI... i muszę przyznać, że jest bardzo podobna do III
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Vespertilio

Ja w III nie grałam i raczej nie zamierzam, może właśnie dlatego mi najbardziej się podoba IV. Ale V część no to już tutaj nie ma o czym mówić. gra mi się zacina, grafika zżera całą pamięć RAM. Strach myśleć co jest przy VI.
Jeśli chcielibyście wymienić wady i zalety tej ostatniej części było by miło, bo nie wiem czy warto zaczynać w nią grać.

franek

Wg mnie (jak i większości) część szósta ma jedną zaletę, ładna grafika! Poza tym nic fajnego. Naprawdę odradzam.


Show Must Go On!!!

BlackBat

No dobra, który twardziel grał w nowe DmC i może się pochwalić wrażeniami? :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"