Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 15:51:20

Hydro

Ile masz lat? ;D

Figurka mi sie podoba, warto wydac na nią X zl...
It's a funny world we live in.

Lone star

"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Hydro

Ok, tak tylko pytam ;) Spoko.
It's a funny world we live in.

Hydro

Jezeli chodzi o ten motor, to ja go juz troche mam. I naprawde POLECAM! Wcale nie taki tandetny jak innym moze sie wydawac i, odpowiednio ustwaiony, świetnie lezy na pólce obok innych figurek Batmana.
It's a funny world we live in.

Silent Dark

Jutro ide na zwiady moze gdzieś wypatrze ten magazyn.

Mr.G

Nie?le to wygląda. Tez sie rozejrze za tą gazetką.

Silent Dark

Nawet cena jest przystepna.

Hydro

No, 9.90 za taką figurke + gazetke to bardzo dobra cena...

Przypomniala mi sie kolekcja szachów Dragon Ball (wtedy bylem zafascynowany tą kreskówką). Do kazdegu numeru byla dolączona gazetka z zasadami, strategiami, opisem figurek, troche o serialu... Jeden zestaw kosztowal (NA POCZ?TKU) 9.90. Pó?niej zaczelo to rosnac az do bodaj 18 zl, ale i tak mam calą kolekcje. Sorki za offtop, ale tak jakoś mi sie skojarzylo. No i fajnie jakby zrobili "Szachy Batman", albo i lepiej "Szachy: Mroczny Rycerz". Ale to tylko marzenia...
It's a funny world we live in.

ivona

Kurde i nie moge tego znale?c nigdzie nie mają.

Man-Bat

Ja tez bylem w empiku i niema
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie


Mihcim

A ja sobie sam figorki z lego przerabia...Farba w reku i smigasz
A kto z was gra w bitewniaka LOTR?

UnMortal

Swego czasu ja z kolegami mieliśmy na to "ciśnienie". Z początku kładliśmy kilka przedmiotów na podłodze i narzucaliśmy na nie zieloną narzutę, żeby wyglądało to jak wzgórza, niziny, itd. Graliśmy zwykłymi żołnierzykami na własnych, okrojonych zasadach. Potem zamówiliśmy właśnie figurki LOTR'a i zaczęliśmy grać na poważnie. Niestety nie wciągnęło nas to za mocno, jako, że jesteśmy odwiecznymi fanami papierowego RPG, więc daliśmy sobie z tym spokój.
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

Mihcim

hehe ja nie mam z kim grac i mnie do juz tez odciaga ale mam nadzieje ze niedlugo bede miec z kim grac

Mac12