Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 15:51:20

Huntersky

Eee, z tego co wiem, to ta figurka w ogóle nie pokrywa sie z tym, co widzieliśmy w filmie :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Lone star

Witam, to mój pierwszy post na forum. Chce was poinformowac o milej wiadomości dla wszystkich kolekcjonerów figurek. Dziś przechodze sobie kolo kiosku i widze napis "Recznie malowane metalowe figurki" pod spodem byla gazeta (calośc byla na tekturce) na której ujrzalem Batmana. Cena 9,90. No to co robic ? Schylam sie do okienka i "Poprosze pierwszy numer magazynu z tymi metalowymi figurkami" (Gdybym powiedzial magazynu z figurką Batmana, albo magazynu z figurkami DC Comics to by sie nie skapnela ^^ ) A wiec tak. Jest to kolekcja recznie malowanych figurek postaci z komiksów DC (Na tylnej stronie okladki widac takie figurki jak Zielona Latarnia, Joker (:D) czy klasyczny Superman. Figurki są bardzo ladnie wykonane jak na gadzet dodany do gazety. Jedynie zawiodlem sie na treści czasopisma. Myślalem o jakiś komiksach a w środku tylko pare informacji o Batmanie :(
Ale to nie zmienia faktu iz jezeli zamówimy prenumerate (wiecej o niej w specjalnej wkladce dolączonej do pierwszego numeru) bedziemy dostawac 2 numery w 1 przesylce i gratisowo dostaniemy : Sporą figurke Batmana (na oko tak 25 cm), specjalną podstawke na figurki i segregator na numery. :) Ja juz sie zabieram za wypelnanie danych do zrealizowania prenumeraty i czekam na wasze opinie :)
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

ivona

Gazeta nosi tytul "Recznie malowane metalowe figurki" ??

Lone star

Tak pisze na tekturce, ale pytaj o "Kolekcje Superbohaterów"
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Firm

A ma to jakąś strone internetową?

Lone star

Niestety nie znalazlem nic w internecie :(
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

ivona

Szukalem dziś ale nic nie ma, nawet w empiku :(

Lone star

Hmm.. Radze jeszcze poszukac. Ja jutro moge wstawic zdjecie figurki nietoperka z pierwszego numeru  ;)
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Firm

To wstaw jezeli mozesz, ja dziś bylem w 3 sklepach i nie mieli ale mówili, zeby jutro przyjśc bo są jakieś dostawy.

Man-Bat

To wstawisz czy nie????
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Lone star

Na razie jestem poza domem ale dziś postaram sie coś tam podrzucic ;)
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Mac12

Nigdy nie wstawi bo pewnie nie ma i caly czas szuka

ivona


Man-Bat

Moze rzeczywiście jest poza domem ale powinien uprzedzic ze go nie bedzie a nie pisze "Ja jutro moge wstawic zdjecie figurki nietoperka z pierwszego numeru " . Ja pójde se do empiku moze dzisiaj to zobacze ale raczej nie bedzie jak u was niema w empiku. 
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Lone star

"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)