Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

Silent Dark

Juz wkrótce zamieszcze tu moją opinie o filmie Incredible Hulk :)

Maxie Zeus

Ja tez.. i mam nadzieje, ze nie rozczaruje sie, jak w przypadku jedynki..

Grim Knight

Jakiej jedynki? Przeciez to nie byl sequel.....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

A czepiasz sie, Grim ;D Biorą pod uwage kolejnośc premier...

Firm

To jest sequel jak i remake....jak obejrzysz to bedziesz wiedzial o co chodzi....

Huntersky

To raczej reboot calej serii, tylko bez originu. Tak samo zrobią z Punisherem, nie bedzie związany z filmem z Tomem Jane'em.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

Oho, teraz to ześ dowalil, Firm.

Czyli BB byl sequelem i remakiem do "Batmana" Burtona, tylko ze z originem?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

Boze przeciez to jest bardzo proste... Najnowszy Hulk to calkowicie odrebny film, który nie ma nic wspólnego ze swoim poprzednikiem. Jak mozna tego nie rozumiec?

Mr.G

Hulka nie oglądalem i jakoś mi sie nie śpieszy do tego seansu.

Co do obejrzanych ostatnio filmów musze zaliczyc film "Fabryka zla", który mialem oglądac wczoraj w nocy i, który zrobil na mnie wielkie wrazenie.
Akcja filmu odgrywa sie w czasach II Wojny Światowej. Glównym bohaterem jest mlody Niemiec cwiczący box. Jego talent zostaje zauwazony i wkrótce dostaje propozycje dolączenia do szkoly dla kadetów, w której uczy sie "elita". Wbrew woli ojca wyrusza do szkoly, w której uczniom wpajane są nadzieje dla Rzeszy niemieckiej i faszystowskie wartości... Mlodzi uczniowie zaczynają dostrzegac to jak zlymi lud?mi zaczynają sie robic kiedy to uczą sie w tej elitarnej placówce.
Film jest bardzo poruszający. Ukazuje w świetny sposób wewnetrzny dramat i desperacje tamtejszej mlodziezy. Jest to jeden z lepszych filmów jakie mialem zaszczyt oglądac w ostatnim czasie, ale spodziewalem sie troche lepszego zako?czenia.
Mimo to film wysoko cenie i naprawde zachecam was do jego obejrzenia. Warto.

Moja ocena podsumowująca:
9/10

Juby

#69
MARSJANIE ATAKUJĄ
Jestem świezo po seansie na TVN i dla mnie ten film to po prostu porazka. To na pewno najgorszy film Burtona jaki oglądalem. Niby komedia, a nawet nie byla śmieszna, juz bardziej zalosna. Jedyna zaleta tego filmu to znakomita obsada, czyli również związane z tym aktorstwo. Nie chce mi sie rozpisywac, wiec tylko szybko podam swoją...
Ocena: 1/10


Mel

Cóz, BAT MANie...Ten film to uklon w strone twórczości Ed'a Wooda i dlatego mógl ci sie wydawac nieco zalosny ;D
Ale tak jak ty nie przepadam za tym filmem. Utrzymywala mnie przy nim  muzyka inspirowana kiczowatymi horrorami lat 50' i tak jak juz wspomnialeś...Lista znanych nazwisk.

Grim Knight

A mnie sie podobal.

Moze dlatego, ze mnóstwo tam uklonów w strone chociazby kultowej wytwórni Hammer :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby

#72
SKAZANI NA SHAWSHANK
Wlaśnie obejrzalem ten film i bardzo mi sie podobal. Znakomite aktorstwo, ciekawa historia. Nie dziwi mnie fakt, ze otrzymal 7 nominacji do Oscara, bo dla mnie móglby dostac wszystkie te nagrody. Chociaz w 1994 roku az 6 Oscarów zgarnąl trzeci z moich ulubionych filmów Forrest Gump, wiec nie dziwie sie, ze ten film przegrał. Tak czy siak, dla mnie rewelacja, nic dodac, nic ując i właśnie dołącza do czołówki moich ulubionych filmów.
Ocena: 9+/10


van hellsing

The Thing- prawdziwe mistrzostwo Johna Carpentera, gra Kurta Russella bardzo mi sie podobala, jak na 1982 rok to efekty specjalne wyszly znakomicie.
Polecam fanom Carpentera.
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Mr.G

Cytat: BAT MAN w 07 Lipiec  2008, 15:28:17
"Skazani na Shawshank" - Wlaśnie obejrzalem ten film i bardzo mi sie podobal. Znakomite aktorstwo, ciekawa historia. Nie dziwi mnie fakt, ze otrzymal 7 nominacji do Oscara, bo dla mnie móglby dostac wszystkie te nagrody. Chociaz w 1994 roku az 6 Oscarów zgarnąl drugi z moich ulubionych filmów "Forest Gump", wiec nie dziwie sie, ze "Skazani..." przegrali. Tak czy siak, dla mnie rewelacja, nic dodac, nic ując.
Ocena: 9/10

Popieram w pelni, film jest bardzo dobry i warty obejrzenia.