Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najbardziej oczekiwane filmy

Zaczęty przez LelekPL, 23 Maj 2009, 20:27:10

LelekPL

#45
Po Prometeuszu i The Dark Knight Rises życie filmowe się nie kończy i w tym roku jest nadal mnóstwo filmów godnych uwagi. O ile lato było pełne emocji o tyle śmiem twierdzić, że jesień/zima 2012 może należeć do jednych z najlepszych w historii. To są najciekawsze filmy, które są jeszcze przed nami:

1)   Django Unchained (Foxx, Jackson, DiCaprio, Waltz) Tarantino
2)   Lincoln (Day-Lewis, Levitt, Lee Jones, Spader, Field, Hawkes, Straithairn) Spielberg
3)   Only God Forgives (Gosling, Scott Thomas) Refn
4)   Looper (Levitt, Willis, Blunt, Perabo, Dano, Daniels) Rian Johnson
5)   The Master (Seymour Hoffman, Adams, Phoenix, Dern) PT Anderson
6)   Lawless (Oldman, LaBeouf, Hardy, Chastain, Wasikowska, Pearce) Hillcoat
7)   Place Beyond The Pines (Gosling, Mendes, Mendelsohn, Cooper, Liotta, Greenwood, Byrne) Cianfrance
8 )   Killing Them Softly (Pitt, Liotta, Jenkins, Mendelsohn, Gandolfini) Dominik
9)   Stoker (Wasikowska, Goode, Kidman, Weaver) Chan-wook Park
10)   Dredd (Urban, Headey, Thirlby) Pete Travis
11)   Wreck-It Ralph
12)   Argo (Affleck, Cranston, Goodman, Chandler, Arkin, Parks) Affleck
13)   Skyfall (Craig, Dench, Fiennes, Bardem, Harris, Marlohe) Mendes
14)   Seven Psychopaths (Rockwell, Farrell, Rourke, Walken) Martin McDonagh
15)   Savages (Kitsch, Johnson, Lively, Travolta, Thurman, Del Toro, Hayek, Hirsch) Stone
16)   Brave – Mark Andrews
17)   Moonrise Kingdom (Willis, Norton, Swinton, Murray, McDormand, Keitel, Schwartzman) W. Anderson
18)   On the Road (Riley, Hedlund, Stewart, Dunst, Sturridge, Mortensen, Adams, Braga, Buscemi) Walter Salles
19)   Cloud Atlas (Hanks, Berry, Broadbent, Weaving, Sturgess, David, Grant, Sarandon) Wachowskis, Tykwer
20)   Universal Soldier: The New Dimension (Adkins, Van Damme, Lundgren, Arlovski, Jai White) Hyams
21)   You're Next (Vinson, Crampton, Seimetz) Adam Wingard
22)   Robot and Frank (Langella, Marsden, Tyler, Sarandon, Sarsgaard, Sisto) Jake Schreier
23)   The Hobbit (Freeman, McKellen, Nesbitt, Serkis, Weaving, Lilly) Jackson
24)   Red Lights (Murphy, Weaver, Olsen, De Niro) Cortes
25)   Jack Reacher (Cruise, Pike, Duvall, Herzog, Jenkins) Christopher McQuarrie
26)   John Dies at the End (Williamson, Mayes, Giamatti, Brown, Jones) Don Coscarelli

A te filmy w tym roku już widziałem:

1.   The Dark Knight Rises (Bale, Hardy, Levitt, Hathaway, Oldman, Cottilard, Freeman, Modine, Caine) Nolan 10/10
2.   Cabin in the Woods (Hemsworth, Jenkins) Drew Goddard 8,5/10
3.   Prometheus (Rapace, Fassbender, Marshall-Green, Elba, Theron, Pearce, Wilson) Scott 8,5/10
4.   The Avengers (Downey, Evans, Hemsworth, Ruffalo, Renner, Jackson, Johansson, Hiddleston) Whedon 8,5/10
5.   21 Jump Street (Tatum, Hill, Franco, Larson, Riggle) Phil Lord, Chris Miller 8/10
6.   The Grey (Neeson, Mulroney, Anderson, Grillo) Carnahan 7,5/10
7.   The Expendables 2 (Stallone, Statham, Van Damme, Lundgren, Norris, Willis, Schwarzenegger) West 7,5/10
8.   Coriolanus (Fiennes, Butler, Cox, Chastain, Redgrave) Fiennes 7,5/10
9.   Bernie (Black, Maclaine, McConaughey, Torn) Linklater 7,5/10
10.   Chronicle (Jordan, DeHaan, Wood, Russell, Kelly) Josh Trank 7/10
11.   The Raid: Redemption (Uwais) Gareth Evans 7/10
12.   Get the Gringo (Gibson, Stormare) Adrian Grunberg 7/10
13.   Detention (Hutcherson, Locke, Cook) Joseph Kahn 7/10
14.   Jeff Who Lives at Home (Segel, Helms, Sarandon, Greer, Chong) Duplas Bros 7/10
15.   John Carter (Kitsch, Dafoe, Collins, Haden Church, Strong) Andrew Stanton 7/10
16.   The Woman in Black (Radcliffe) James 7/10
17.   Goon (Scott, Baruchel, Schreiber, Levy) Michael Dowse 6,5/10
18.   V/H/S (Reeder, Fierman) Buckner, West, Wingard, Swanberg, Silence, McQuiad 6,5/10
19.   Lockout (Pearce, Grace, Stormare) James Mather, Stephen Leger 6/10
20.   American Reunion (Scott, Biggs, Hannigan, Suvari, Reid, Klein, Thomas, Bowden, Levy) Jon Hurwitz 6/10
21.   Haywire (Carano, Fassbender, Tatum, McGregor, Douglas, Banderas, Angarano) Soderbergh 6/10
22.   Project X 5,5/10
23.   Snow White and the Huntsman (Stewart, Theron, Hemsworth, Hoskins, Frost, McShane, Winstone) 5,5/10
24.   Safe House (Washington, Reynolds, Farmiga, Gleeson, Patrick, Phoenix) Daniel Espinosa 5,5/10
25.   Friends With Kids (Scott, Westfeldt, Rudolph, Wiig, O'Dowd, Hamm, Fox) Westfeldt 5,5/10
26.   The Hunger Games (Lawrence, Hutcherson, Banks, Hemsworth, Harrelson, Tucci, Kravitz) Gary Ross 5,5/10
27.   Wrath of the Titans (Worthington, Fiennes, Neeson, Ramirez, Nighy, Kebbell, Pike) Liebesman 5/10
28.   The Dictator (Cohen, Fox, Farris, Reilly, Kingsley) Larry Charles 4/10
29.   This Means War (Pine, Hardy, Witherspoon, Koechner, Bassett, Schweiger) McG 4/10
30.   Rampart (Harrelson, Foster, Weaver, Buscemi, Cube, Beatty, Nixon) Oren Moverman 4/10
31.   Bachelorette (Fisher, Dunst, Caplan, Marsden, Scott) Leslye Headland 3,5/10
32.   Piranha 3DD (Panabaker, Bush, Bowden, Koechner, Busey, Lloyd, Rhames, Hasselhoff) Gulager 3/10
33.   Battleship (Neeson, Decker, Skarsgard, Rihanna, Kitsch, Pence, Asano) Berg 2/10


LelekPL

Temat jest odnośnie istniejących produkcji, a nie wymarzonych!

bart-allen

A niedługo Wolverine zawita do kin.Ok,nie chcę Gotham tylko pierwszy lepszy dobry film o batku,a Rocketeer jest bardzo prawdopodny...Ale najpewniejszy film to Green Lantern 2(To muszą być superbohaterowie.).
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

LelekPL

#49
Z racji, że widziałem już ponad 50 filmów w tym roku to wrzucam uaktualnioną listę z tego roku. Oczywiście na pierwszym miejscu TDKR, którego już nie mogę się doczekać na DVD. Ale potem, zwłaszcza pierwsza 10tka jest bardzo wyrównana i ciekawa. Gorąco polecam natomiast wszystkie filmy z oceną 7 i więcej:

1.   The Dark Knight Rises (Bale, Hardy, Levitt, Hathaway, Oldman, Cottilard, Freeman, Caine) Nolan 9,5/10
2.   Dredd (Urban, Headey, Thirlby) Pete Travis 8,5/10
3.   Looper (Levitt, Willis, Blunt, Perabo, Dano, Daniels) Rian Johnson 8,5/10
4.   The Cabin in the Woods (Hemsworth, Jenkins) Drew Goddard 8,5/10
5.   Killer Joe (McConaughey, Hirsch, Temple, Church, Gershon) Friedkin 8,5/10
6.   The Avengers (Downey, Evans, Hemsworth, Ruffalo, Renner, Jackson, Johansson, Hiddleston) Whedon 8,5/10
7.   21 Jump Street (Tatum, Hill, Franco, Larson, Riggle) Phil Lord, Chris Miller 8/10
8.   Prometheus (Rapace, Fassbender, Marshall-Green, Elba, Theron, Pearce, Wilson) Scott 8/10
9.   The Grey (Neeson, Mulroney, Anderson, Grillo) Carnahan 7,5/10
10.   The Tall Man (Biel) Pascal Laugier 7,5/10
11.   Moonrise Kingdom (Willis, Norton, Swinton, Murray, McDormand, Keitel, Schwartzman) W. Anderson 7,5/10
12.   Coriolanus (Fiennes, Butler, Cox, Chastain, Redgrave) Fiennes 7,5/10
13.   The Dark Knight Returns part 1 (Weller) Jay Oliva 7,5/10
14.   Skyfall (Craig, Dench, Fiennes, Bardem, Harris, Marlohe) Mendes 7,5/10
15.   The Divide (German, Biehn, Arquette) Xavier Gens 7,5/10
16.   The Raid: Redemption (Uwais) Gareth Evans 7,5/10
17.   Bernie (Black, Maclaine, McConaughey, Torn) Linklater 7/10
18.   Chronicle (Jordan, DeHaan, Wood, Russell, Kelly) Josh Trank 7/10
19.   The Expendables 2 (Stallone, Statham, Van Damme, Lundgren, Norris, Willis, Schwarzenegger) West 7/10
20.   The Woman in Black (Radcliffe) James 7/10
21.   Get the Gringo (Gibson, Stormare) Adrian Grunberg 7/10
22.   Jeff Who Lives at Home (Segel, Helms, Sarandon, Greer, Chong) Duplas Bros 7/10
23.   6 Bullets (Van Damme) Barbarash 7/10
24.   V/H/S (Reeder, Fierman) Buckner, West, Wingard, Swanberg, Silence, McQuiad 7/10
25.   Universal Soldier: The New Dimension (Adkins, Van Damme, Lundgren, Arlovski) Hyams 6,5/10
26.   The Amazing Spider-Man (Garfield, Ifans, Stone, Sheen, Field) Webb 6,5/10
27.   Goon (Scott, Baruchel, Schreiber, Levy) Michael Dowse 6,5/10
28.   Red Lights (Murphy, Weaver, Olsen, De Niro) Cortes 6,5/10
29.   The Campaign (Ferrell, Galifianakis, Sudeikis, Cox, Lithgow, Aykroyd) Roach 6/10
30.   John Carter (Kitsch, Dafoe, Collins, Haden Church, Strong) Andrew Stanton 6/10
31.   Detention (Hutcherson, Locke, Cook) Joseph Kahn 6/10
32.   Men in Black 3 (Smith, Brolin, Jones, Eve, Thompson, Scherzinger, Clement) Sonnenfeld 6/10
33.   The Raven (Cusack, Evans, Gleeson, Eve) James McTiegue 6/10
34.   Lockout (Pearce, Grace, Stormare) James Mather, Stephen Leger 6/10
35.   American Reunion (Scott, Biggs, Hannigan, Suvari, Reid, Klein, Thomas, Bowden, Levy) Jon Hurwitz 6/10
36.   Haywire (Carano, Fassbender, Tatum, McGregor, Douglas, Banderas, Angarano) Soderbergh 6/10
37.   REC 3: Genesis (Dolera, Botet, Martin) Paco Plaza 5,5/10
38.   Project X 5,5/10
39.   Safe House (Washington, Reynolds, Farmiga, Gleeson, Patrick, Phoenix) Daniel Espinosa 5,5/10
40.   Magic Mike (Tatum, Pettyfer, Horn, McConaughey, Munn, Manganiello, Nash) Soderbergh 5,5/10
41.   Vamps (Silverstone, Ritter, Weaver, McDowell) Amy Heckerling 5,5/10
42.   Justice League Doom 5,5/10
43.   The Watch (Stiller, Hill, Vaughn, Forte, Jones, Crudup) Akiva Schaffer 5,5/10
44.   Snow White and the Huntsman (Stewart, Theron, Hemsworth, Hoskins, Frost, McShane, Winstone) 5,5/10
45.   Friends With Kids (Scott, Westfeldt, Rudolph, Wiig, O'Dowd, Hamm, Fox) Westfeldt 5,5/10
46.   The Hunger Games (Lawrence, Hutcherson, Banks, Hemsworth, Harrelson, Tucci, Kravitz) Gary Ross 5,5/10
47.   The Cold Light of Day (Cavill, Weaver, Willis) El Mechri 5/10
48.   Wrath of the Titans (Worthington, Fiennes, Neeson, Ramirez, Nighy, Kebbell, Pike) Liebesman 5/10
49.   The Dictator (Cohen, Fox, Farris, Reilly, Kingsley) Larry Charles 4/10
50.   This Means War (Pine, Hardy, Witherspoon, Koechner, Bassett, Schweiger) McG 4/10
51.   Rampart (Harrelson, Foster, Weaver, Buscemi, Cube, Beatty, Nixon) Oren Moverman 4/10
52.   Bachelorette (Fisher, Dunst, Caplan, Marsden, Scott) Leslye Headland 3,5/10
53.   Piranha 3DD (Panabaker, Bush, Bowden, Koechner, Busey, Lloyd, Rhames, Hasselhoff) Gulager 3/10
54.   Battleship (Neeson, Decker, Skarsgard, Rihanna, Kitsch, Pence, Asano) Berg 2/10

Post Merge: 11 Listopad  2012, 14:57:05

Jeśli chodzi o zbliżający się rok 2013 to też już sporządziłem listę filmów, które warto mieć na oku. Póki co nie zapowiada się tak dobrze jak obecny rok, ale też jest na co czekać:

1)   Pacific Rim (Hunnam, Elba, Perlman, Day, Collins, Kikuchi) Del Toro
2)   Only God Forgives (Gosling, Scott Thomas) Refn
3)   Mad Max: Fury Road (Hardy, Theron, Hoult, Kravitz) Miller
4)   The World's End (Pegg, Frost, Considine, Freeman, Pike, Marsan) Wright
5)   Oblivion (Cruise, Waldau, Freeman, Kurylenko, Bell, Leo, Riseborough) Kosinski
6)   Elysium (Damon, Foster, Fichtner, Braga, Copley, Luna) Blomkamp
7)   Out of the Furnace (Bale, Saldana, Harrelson, Dafoe, Affleck, Whitaker, Shepard) Cooper
8 )   The Counselor (Fassbender, Pitt, Diaz, Bardem, Cruz) Scott
9)   Star Trek Into Darkness (Pine, Saldana, Quinto, Pegg, Urban, Chou, Weller, Eve, Cumberbatch) Abrams
10)   12 Years a Slave (Ejiofor, Fassbender, Pitt, Dano, Cumberbatch) McQueen
11)   The Wolf of Wall Street (DiCaprio, Hill, Chandler, Dujardin, McConaughey) Scorsese
12)   Iron Man 3 (Downey, Paltrow, Kingsley, Cheadle, Hall, Dale, Pearce) Black
13)   The Man of Steel (Cavill, Adams, Costner, Crowe, Lane, Shannon, Meloni, Fishburne) Snyder
14)   Fast and Furious 6 (Diesel, Walker, Johnson, Rodriguez, Brewster, Evans, Rihanna, Carano) Lin
15)   Gravity (Bullock, Clooney) Cuaron
16)   The Wolverine (Jackman) Mangold
17)   Gangster Squad (Gosling, Penn, Brolin, Stone, Ribisi, Patrick, Mackie) Fleischer
18)   The Great Gatsby (DiCaprio, Maguire, Mulligan, Edgerton, Fisher) Luhrmann
19)   Thor: The Dark World (Hemsworth, Hiddleston, Portman, Elba, Hopkins, Mikkelsen, Alexander) Alan Taylor
20)   Lawless (Gosling, Bale, Portman, Mara, Blanchett, Bentley) Malick
21)   Knight of Cups (Bale, Portman, Blanchett, Bentley, Lucas) Malick
22)   The Last Stand (Schwarzenegger, Alexander, Whitaker, Stormare, Guzman, Knoxville, Stanton) Kim
23)   The Tomb (Schwarzenegger, Stallone, Neill, D'Onorfio, Caviezel, Jackson, Jones) Haafstrom
24)   GI Joe 2 (Johnson, Tatum, Lee, Park, Palicki, Willis, Stevenson) John Chu
25)   Movie 43 (anthology)
26)   World War Z (Pitt, Mackie) Forster
27)   Bullet to the Head (Stallone, Kang, Momoa, Shahi, Slater, Rosati) Hill
28)   A Good Day to Die Hard (Willis, Courtney, Stewart, Hauser) John Moore
29)   The Hobbit: The Desolation of Smaug
30)   Snitch (Johnson, Sarandon, Pepper, Bernthal) Ric Roman Waugh
31)   47 Ronin (Reeves) Carl Rinsch
32)   Robocop (Kinnaman, Oldman, Jackson, Keaton) Padilha
33)   The Texas Chainsaw Massacre 3D (Daddario, Raymonde, Eastwood) John Lussenhop

lady_ozzy

Pozwolisz Air, ?e sprostuje drobny b??d w Twojej li?cie 'zapowiedzi' na 2013r...

Mianowicie 'Hobbit'... w 2013 do kin wejdzie 'The Desolation of Smaug', natomiast 'There and Back Again', dopiero latem 2014 =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Tak, tak... Lista była kształtowana jeszcze jak to miały być dwa filmy, a nie trylogia, więc mogłem zapomnieć zmiany tytułu, tym bardziej, że nie jest nawet blisko pierwszej 20tki ;)

Juby

Kolejny błąd na twojej liście AJ to RoboCop (premiera filmu została przesunięta na luty 2014 roku).

Cytat: Air Jordan w 11 Listopad  2012, 14:51:56
Jeśli chodzi o zbliżający się rok 2013 to też już sporządziłem listę filmów, które warto mieć na oku. Póki co nie zapowiada się tak dobrze jak obecny rok, ale też jest na co czekać:

Jak dla mnie obecny rok to jeden z najgorszych w historii kina. Mógłbym go nawet nazwać "Rokiem rozczarowań", bo tyle razy zawiodłem się oglądając tegoroczne filmy. :P

Widziałem póki co 21 tytułów z 2012 i tylko dwa (ze względu na świetną zabawę w kinie) oceniłem na 8/10. Są to Skyfall i Ex2. Poza nimi widziałem Underworld: Awakening (oczekiwany przeze mnie powrót Seleny okazał się kompletną katastrofą - 2/10), Dark Shadows (nowa komedia Burtona, która miała podnieść poziom jego ostatnich filmów i wrócić do klimatów Soku z żuka, a zamiast tego pogrążyła się w ciągu ostatnich 25 minut - 4/10), The Hunger Games (czyli wyreklamowany RamboPG-13wersjafemale dla nastolatków z idiotyczną fabułą i przeciętnym wykonaniem - 5/10), Men in Black 3 (powrót po latach, ale seria nie bawi już jak kiedyś - 5+/10), TASM (kalka dwóch pierwszych Spider-Manów z idiotycznym finałem - 6-/10), TBL (czyli kompromitacja marki Bourne - 5/10), Avengers (wypchany po brzegi humorem typowy film o superbohaterach, dużo słabszy od Iron Mana - 7/10), Prometheus (nie rozczarował mnie w kinie, ale boję się obejrzeć drugi raz, odkąd przeczytałem tysiące bzdur jakie zawiera scenariusz tego filmu - 7+/10), i przede wszystkim największe rozczarowanie roku, czyli TDKR (7/10 - epickość wygryzła realność i wyszło dużo gorzej niż w poprzednich Batmanach Nolana).

Większości filmów i tak wystawiałem bardzo łagodne oceny. Poza tymi rozczarowaniami nie ma tak na prawdę żadnego filmu, który by mnie w tym roku zachwycił. "Zadowoliło" mnie kilka - owszem, ale żaden nie zachwycił. Czekam jeszcze na Django, Mistrza, Trouble with the Curve, Lincoln, Flight, i Hitchcoocka, a zaległe mam Taken 2, Dredd, Brave, Madagaskar 3, IA4, Piranię 3DD i jeszcze kilka tytułów. Może te filmy sprawią, że rok 2012 nie zostanie przeze mnie zapamiętany jako kompletna katastrofa.

Jeśli chodzi natomiast o przyszły rok, to poczekam z wypisaniem tu swojej listy do grudnia, kiedy zobaczę już zwiastun MoS (bo może być w czołówce).

LelekPL

Dla mnie dwa ostatnie lata to właśnie duży wzrost jakościowy, zwłaszcza 2012, bo w tym roku nie widzieliśmy jeszcze żadnych kandydatów do Oscara, a już wystawiłem pierwszą 10tkę od 3 lat (The Dark Knight Rises) i w przeciwieństwie do lat ubiegłych gdzie moimi ulubionymi filmami były raczej dramaty (Fighter, Artysta, Warrior, Shame) bądź filmy animowane (Toy Story 3) z nielicznymi wyjątkami, tak teraz bardzo dobre wrażenia miałem wychodząc z moich ulubionych gatunków: sci-fi - Looper, Dredd i Prometeusz (jest słabszy za drugim razem, bo bohaterowie bardziej denerwuje ale nadal jest pięknie zrobionym filmem. Możesz obejrzeć śmiało) zrobiły swoje, czyli pozamiatały konkurencje; horror - Cabin in the Woods i The Tall Man; komedia - Avengers, 21 Jump Street (który jest najzabawniejszą komedią od czasu In Brugges), Killer Joe czy Moonrise Kingdom... i oczywiście akcja - Dredd, The Dark Knight Rises, Skyfall, The Raid, Universal Soldier, Avengers, Get the Gringo czy nawet zwykła tanizna z Van Dammem potraiła być na bardzo dobrym poziomie - 6 Bullets.

A tak jak mówię, najlepsze być może jest dopiero przed nami, bo dopiero w tym okresie wychodzą kandydaci do największych nagród - Argo, Lincoln, Lawless, The Place Beyond the Pines, The Master, Silver Linings Playbook, Hitchcock, Hobbit, Stoker, Les Miserables czy wreszcie Django! Tak niesamowicie imponująca grupa filmów, a ja byłbym zadowolony gdyby rok skończył się już teraz.

Gieferg

#54
Rok 2012 był dla mnie rokiem rozczarowań w kinie. Filmem roku okazał się zupełnie niespodziewanie Dredd (jeszcze tylko Hobbit ma szansę to zmienić), poza tym nie zawiedli Avengers, Spider-Man też był lepszy niż oczekiwałem, ale poza tym z wszystkiego na czym byłem w kinie wychodziłem zawiedziony, najbardziej ze Skyfall, ale John Carter, Prometeusz, TDKR i Expendables 2 też wypadły poniżej oczekiwań (choć dwa ostatnie pewnie dlatego że oczekiwałem zbyt wiele po poprzednich częściach, które oceniłem na 10/10).

- John Carter - 5/10
- Avengers - 8/10
- The Amazing Spider-Man - 7/10
- Prometheus - 5/10
- The Dark Knight Rises - 7/10
- The Expendables 2 - 7/10
- Dredd - 10/10
- Skyfall - 4/10

W przyszłym roku wybieram się na pewno na:

- Szklana Pułapka 5
- G.I.Joe Retaliation
- Star Trek 2
- Wolverine
- Man of Steel
- Iron Man 3
- Thor 2
- Hobbit 2

Oraz w zależności od tego jakie będą recenzje na Fast & Furious 6, Mad Max Fury Road, oraz wszystko w czym zagrają Arnie i Sly.

I liczę na to, że będzie lepiej.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Cytat: Gieferg w 12 Listopad  2012, 11:10:14
W przysz?ym roku wybieram si? na pewno na:

- Szklana Pu?apka 5
- G.I.Joe Retaliation
- Star Trek 2
- Wolverine
- Man of Steel
- Iron Man 3
- Thor 2
- Hobbit 2

Oraz w zale?no?ci od tego jakie b?d? recenzje na Fast & Furious 6, Mad Max Fury Road, oraz wszystko w czym zagraj? Arnie i Sly.

Wszystko(!) to co wymieni?e? (poza Arniem i Sly'em) to kontynuacje. A przecie? jest tyle filmów, które pod Ciebie podpadaj? idealnie - Pacific Rim, Elysium, Only God Forgives czy Out of the Furnace. Wszystko zapowiada si? na bardzo dobre, mocne, m?skie kino, w przypadku Pacific Rim nawet epickie.

Nic dziwnego, ?e nie robi si? nowych pomys?ów w Hollywood...

Post Merge: 12 Listopad  2012, 13:43:57

W tym roku proponuj? Ci jeszcze zobaczy? The Raid (je?li tak bardzo podoba? Ci si? Dredd to ten MUSI Ci si? spodoba?!), Loopera i mimo wszystko Universal Soldier - który jest tak brutalny jak powinni by? Expendables, jednak ma momenty przestoju,.

Gieferg

#56
CytatPacific Rim, Elysium, Only God Forgives czy Out of the Furnace
Nic mi o nich nie wiadomo. Będą dobre recenzje / zachęcające opinie tych,którzy obejrzą, to czemu nie. Wyżej wymieniłem filmy które obejrzę niezależnie od recenzji/opinii itd. Nie mam na chwilę obecną czasu na oglądanie wielu filmów więc do tych o których nic mi nie wiadomo coś mnie musi najpierw zachęcić. W tym roku nie planowałem Johna Cartera, a Dredda też już miałem pominąć gdy nagle się okazało że ma rewelacyjne recenzje.

EDIT: (po małym internetowym researchu)
- W Elysium gra Matt Damon, nie trawię gościa i na filmy z nim w roli głównej nie mam ochoty, więc kino odpada, może kiedyś przy okazji
- Pacific Rim - o, temu muszę się przyjrzeć bliżej
- Only god forgives, Out of the Furnace -  no nie wiem, na razie mnie nie ciągnie do tych tytułów
- The Raid - naczytałem się o tym sporo i nie bardzo mi się chce to oglądać. W ogóle za azjatyckim kinem nie przepadam.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

bart-allen

Cytat: Air Jordan w 12 Listopad  2012, 13:40:39
Wszystko(!) to co wymieni?e? (poza Arniem i Sly'em) to kontynuacje.

Nauczcie si? wreszcie ?e Wolverine nie jest kontynuacj?! Nie s?dzi?em AJ ?e tak b?dziesz krytykowa? co? co w ogóle nie jest jeszcze w kinach.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Gieferg

Ostatnio rezyser stwierdzi?, ?e akcja Wolverine'a jest osadzona po wszystkich dotychczasowych X-filmach tak wi?c owszem, JEST kontynuacj?. Poza tym - kto tu cokolwiek krytykowa??
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Rod

@Air, skąd taka dobra prognoza dla Pacific Rim? :P

Też na to czekam, głównie ze względu na Del Toro i steampunk.

Poza tym w następnym roku obowiązkowo muszę zobaczyć:
The Counselor, 12 Years a Slave i The Man of Steel. Hmmm, i może jeszcze Wolviego i Star Treka tak przy okazji.

Żałuję, że w tym roku przepadł mi Dredd, niestety podzielił ten sam los co inne ekranizacje komiksów z R-ką (Strażnicy,i Kick-Ass) i zdjęli go w moim kinie dość wcześnie.