Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker wedlug Nolana

Zaczęty przez (A)nonim, 09 Kwiecień 2008, 13:39:07

Maxie Zeus

Taka reakcja była do przewidzenia. Perfekcyjność postaci Jokera musiała prędzej czy później znaleźć swoich naśladowców. Zwykłych ludzi z problemami psychicznymi, bądź też zwykłych przestępców.

(A)nonim

Chyba mu się film podobał. ;D
Jak ktoś się nim inspiruje w prawdziwym świecie, to w możliwej trzeciej części chyba musi być wysyp naśladowców.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

nasladowcow hmmm
a co jezeli w 3 czesci beda zwolennicy Jokera ludzie ktorzy go nasladoja i chca pomscic Jokera :)
Co do jokera to byl swietny

Altair

Takich spraw nie powinno sie wiazac w Batmanie 3.Byloby to bolesne dla rodzin ofiar tego kretyna.
I wywolalo by to jeszcze wiecej takich przypadkow w realu.Odciac skubancowi lapy!

Dr Lecter

Eschm, znowu dziennikarze szukają sensacji.
Po pierwsze ten kolo, był pomalowany w biało-czarne pasy.
Oprócz makijażu (i to mało podobnego do Jokera) ja tu nie widzę, zbieżności. Używał noża, bo pewnie nie miał broni palnej. Ale, że Joker w filmie używał noży, to już się robi teorie spiskowe.

(A)nonim

CytatPo pierwsze ten kolo, był pomalowany w biało-czarne pasy.
Właściwie to są dwie wersje świadków (przynajmniej ja dwie znalazłem).
CytatTakich spraw nie powinno sie wiazac w Batmanie 3.Byloby to bolesne dla rodzin ofiar tego kretyna.
A co to ma za związek?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Dr Lecter


(A)nonim

To ja powtórzę swoje słowa:
Jak ktoś się nim inspiruje w prawdziwym świecie, to w możliwej trzeciej części chyba musi być wysyp naśladowców.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Dr Lecter

Teraz tylko czekać aż Rorschach-y zaczną biegać po ulicach ;D

(A)nonim

Rorschach nie jest aż taką bombą popkulturową jak Joker Nolana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Johnny Napalm

Cofam wszystkie negatywne opinie, które kiedykolwiek wypowiedzia?em na temat nolanowego Jokera. Tak mi si? porobi?o po ostatnich trzech seansach TDK. Za ka?dym razem by?em pod coraz wi?kszym wra?eniem tej roli.
Nic, nic mnie nie przekona, ?e bardziej tzw komiksowy Joker by?by lepszy. Styl chocia?by zbli?ony do Nicholsona - ubiór, przesadzony teatralny styl ekspresji i w ogóle nie najwy?szych lotów pomys?y tej postaci - to wszystko w obecnych czasach i w kontra?cie z bale'owym Batmanem by?oby po prostu ?mieszne, lub raczej ?a?osne. Skojarzenia z wersj? nie Nicholsona tylko z t? Romero musia?yby si? pojawi?.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL



Dzisiaj mija 10 lat odkąd zmarł Heath Ledger. Pamiętam ten dzień jak wczoraj. Nie mogłem w to uwierzyć! Myślałem nawet, że to słaby żart marketingowy.

Tak wielki talent, i według wielu również wspaniała osoba.

Brakuje go i zawsze będzie brakować.

RIP

kelen

Tego dnia 10 lat temu obudził mnie SMS od dziewczyny, że "w radio mówili, że umarł aktor grający Jokera, Heath Ledger". Myślałem, że musiało się jej pomylić i pewnie chodzi o wiekowego Nicholsona. Jak wszedłem na BatCave i zobaczyłem czarno białe zdjęcie Heatha i długiego newsa Wolanda to byłem w ogromnym szoku.

Johnny Napalm

Szkoda człowieka i aktora. Choćby zaklinać rzeczywistość, to wydarzenie przyniosło jeszcze większy rozgłos premierze TDK.

Cytat"w radio mówili, że umarł aktor grający Jokera, Heath Ledger". Myślałem, że musiało się jej pomylić i pewnie chodzi o wiekowego Nicholsona.
Nie wiem co byłoby gorsze. Najlepiej żeby ani jedno ani drugie się nie wydarzyło, przynajmniej nigdy przedwcześnie.

Cytatzobaczyłem czarno białe zdjęcie Heatha i długiego newsa Wolanda
Czy można jakoś wrócić do tego wpisu Wolanda? Przypomnieć go? Ewentualnie komentarze Czytelników pod tą wiadomością?

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)