Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Nagi Wonrz

Batman bardzo porządny, ale Joker brzmi jak jakaś podróba z jakiegoś Epic Movie. I tak wyszło lepiej niż pewien dubbing TDKR z Goddamn.

Adriann

W moim ulubionym odcinku TASU: 97. Over The Edge

Altair

Tas? Ok. :) coś wybiorę, koniecznie z innym typem Jokera. Poza tym chciałem zdubbingować teraz wybrane kwestie Batmana i Brucea z Tdk/Tdkr/BB. ;) Dziekuje Wam za opinie Kochani!

BlackBat

Ostatnio myślałam o zrobieniu fandubbu, niestety mój mikrofon kilka dni temu  poszedł do piachu :( Szkoda, bo fajnie by było zmontować coś takiego.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Adriann


franek



Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Nie powiem, masz całkiem przyjemny głos do słuchania w dubbingu. Powinieneś jednak rzeczywiście bardziej modulować go, gdy mówisz  raz jako Batman a potem jako Joker. I... na serio, to ty się śmiałeś w tym filmie czy jednak użyłeś oryginalnego podkładu, który zmiksowałeś. Jak to w 100% ty, to padam z wrażenia.


Ok, żeby temat trochę urozmaicić -od kilku stron jest tu niemal sama gadka- zapodam nowy rysunek, czyli długo zapowiadany
WIELKI POJEDYNEK

Może ktoś go skomentuje. I przy okazji - patrząc na kilka moich ostatnich rysunków na różnych komputerach stwierdzam, że nie są one narysowane w tak mocnej czerni, jak to jest w oryginale i moim lapku. To po prostu kwestia kompatybilności monitora, więc jak u kogoś będzie to mega czarne, to proszę rozjaśnić monitor. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nagi Wonrz

Wykonanie porządne, w stylu lat 90., a pomysł nawiązujący do znanego z SB arta genialny. Dobre to.

Kujaw

Zajebiste :D Podoba mi si? mina Venoma. Jedynie Bane wydaje si? w torsie jaki? ma?o pot??ny, ale pomys? ?wietny. Proponuj? zrobi? teraz Ra's al Ghula i Dr. Dooma graj?cych w Twistera :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

HAHAHAHAHAH świetny art Johnny. Epickie :D


Show Must Go On!!!

Altair

Śmiech nie był mój bo w moim pokoju nagrałby się fatalnie. Wychodziło nieźle ale echo i "puknięcia" powietrza wszystko psuły. ;) zresztą jestem zwolennikiem tego żeby w dubbingach zawsze zostawiano wszelkie okrzki, śmiechy itp. z oryginalnej wersji, bo te z dubbingów brzmią jak wyrwane z kontekstu nawet u profesjonalistów pokroju Boberka czy Fronczewskiego. Wydaje mi się, że jednak głos byłoby trudniej zrobić inny w sensie bardziej inny niż Jokera czy Batmana, bo nie brzmiałoby to realistycznie tylko groteskowe. W wypadku bajki można sobie modulować dowolnie ale w filmie rzadko zdarzają sie 2 osoby dubbingowane przez jedną bo nie da rady brzmieć zupełnie inaczej i po prostu fajnie. Ale mam dlatego ogromną ochotę nagrać dubbing do wybranych kwestii Batmana i Brucea Waynea. Czekajcie na cynk ;) Dziękuję za opinię! ;)

Funky

Johnny rysunek jest świetny ale Bane jest za mało napakowany na klacie. A próbowałeś rysować filmowych przeciwników Batsa?. Joker (Nicholson i Ledger), Scarecrow i Bane napewno byliby świetni w twoim wykonaniu ;)

Johnny Napalm

#1092
Cytat: Kujaw w 16 Marzec  2013, 15:34:49
Jedynie Bane wydaje się w torsie jakiś mało potężny (...)
Cytat: Funky w 16 Marzec  2013, 22:33:26
Johnny rysunek jest świetny ale Bane jest za mało napakowany na klacie.
Eh... sam to zauważyłem teraz. Wcześniej miałem pomroczność jasną, chyba. Wyobraziłem go teraz sobie stojącego, no i ta klata wyglądałaby dosyć mizernie. Mój błąd. :P


Ok, a teraz coś nowego.
TO NIEUNIKNIONE! HULK BĘDZIE... BITY?!

No i potwierdza się teoria mówiąca, że Batman jest największym bad assem... wszechwag, tzn komiksowego wszechuniwersum. ;)
Kurde, powinienem częściej sprawdzać podczas rysowania proporcje postaci. Coś sknociłem tą rękę Hulkowi. Mam nadzieję, że mimo wszystko komuś być może się spodoba.
No i szykuje jeszcze kolejny rysunek z Hulkiem powiązanym w jakimś tam stopniu z Batsem. Szykujcie się!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Kolejna świetna przeróbka znanego kadru w Twoim wykonaniu Johnny. Hulk tylko za mało napakowany na klacie jest, eee, nie, to nie to chciałem powiedzieć...

Jeśli już mam się do czegoś przyczepić (a muszę w ogóle?), to może prawa ręka Batsa ciut za długa. Ale generalnie świetna praca, widać nawet krew, no i to "WUMP" jest mega. Czekam na więcej Twoich przeróbek.

franek

Świetny art, naprawdę. Jeśli muszę się do czegoś przyczepić to do Hulka, za dużo ma tych mięśni na plecach. Rozumiem że Hulk i w ogóle ale jakoś mnie drażni. I tak jest to świetna praca, oby tak dalej ;)


Show Must Go On!!!