Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

El Cornetto

Znaczy, że zagłada przyjdzie przed premierą Terminator: Salvation? W takim razie cool! :P

Huntersky

W sumie, chodzi mi o coś w stylu ,,Nie oczekuj że to będzie <<Ocalenie>>" :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Hunter,fajna praca, ale czy aby z tyłu jest trochę za pusto?Nie wiem może to kwestia innego tła?

Huntersky

No cóż, to jest zwykły, mroczny mur, który ma być prosty. I tak jest wystarczająco chropowaty.  ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Pawcio

Kupiłem dzisiaj tablet. Oto, co zrodziłem w charakterze testu:

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

kelen

Fajny, chociaz przez ta fryzure przypomina mi troche Normana Osborne'a lol

Pawcio

To tylko test, zresztą, możemy podciągnąć go pod tego Jokera z "Return of the Joker" :P

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

I tak świetna praca.Oj już dawno sobie miałem kupić tablet,ale mimo wszystko to jeszcze stuff drogi ;)

Mel

Nie. Tablet ma już swoje lata i a materiał z którego zrobiono nawierzchnię też nie jest jakiś super mocny (zwykła plastikowa powłoka grubości milimetra lub mniej). Po prostu się zużył. Poszłam na wielkość, a nie na jakość. Cóż...Zdarza się. Ludzie co przeszli z Pentagramu na Wacoma, to właśnie mówią, że to jak zamiana malucha na cadillaca.

Altair



To tapeta zrobiona przeze mnie.
Posted on: 16 Maj  2009, 19:39:34

 A to okładka do AC2,również moja.



Serdecznie proszę o komentarze,bo troszkę się przy tym nasiedziałem (szczególnie przed okładką)... ;)
Posted on: 16 Maj  2009, 19:41:00

 

Pawcio

Okładka fajna, ale "CREED 2" napisane Comic Sansem już nie...

Mel, ja kupiłem jeden z nowszych tabletów Pentagramu o obszarze roboczym A5. Jest wytrzymały i na pewno nie jest stary, więc trochę mi jeszcze posłuży.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mel

A dokładny model? Ja mam Pentagram O'pen XXL. Obszar roboczy nieco większy od A4. Wrażenia - nic tylko rzucić o ścianę.

PS: WIDAĆ, że masz Pentagram ;D

why-so-serious

W jakim programie robicie okładki?
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo

Pawcio

Mel, teraz idzie mi wiele lepiej, poszperałem w ustawieniach i pędzlach i efekt jest wiele lepszy, zresztą chyba jestem za mało zaawansowany żeby wychodziły mi jakieś cuda. A model to ThinType.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

#254
Arkham:Nie wyciąłeś loga ubioftu,a tło jest za puste.A i jeszcze dwójka w napisie Creed jest dorysowywana ręcznie ;)
Ooo,Pawcio może ty będziesz wiedział jaka czcionka jest dobra do napisu "Creed",bo ten napis dręczy mnie już od długiego czasu :)
CytatW jakim programie robicie okładki?
Ahhhh,przecież niedawno założyłeś ten temat:

http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=414.0

*Wali głową w mur,nie dowierzając głupocie zżerającej świat*