Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Złoczyńcy/Postacie które chcieliście zobaczyć w serii Arkham

Zaczęty przez Snowman, 21 Styczeń 2017, 19:51:28

Snowman

Seria Arkham niestety się zakończyła, więc o nowych postaciach w serii możemy pomarzyć (chyba że dojdą jeszcze jakieś DLC). I tu moje pytanie. Jakich złych lub dobrych chcieliście zobaczyć w serii Arkham i w której grze? Ja chciałem w Arkham Knight zobaczyć Prometheusa jako samego Arkham Knighta, bo obaj byli owładnięci manią zabicia Batmana (u Prometheusa wszystkich organów władzy), poza tym był on postacią która w komiksach Batmana pokonywała, do tego jeszcze ta zbroja pasuje :P Jednak nie byłoby to trochę logiczne, bo AK wspominał o tym że Batman skrzywdził go w przeszłości a Prometheus raczej nie miał takiego urazu do Batka.

Jakie były wasze wymarzone postacie w serii Arkham?

LelekPL

Ratcatcher, Scarface i jakaś misja z Calendarmanem albo Holidayem. Ciekawie też prezentowała się Arkhamowa wersja Killer Motha.

Jednak najbardziej chciałbym Trybunał Sów. Cała nowa gra mogłaby być poświęcona właśnie im.

Doctus

Ja od Trybunału zdecydowanie wolałbym Zakon św. Dumasa. Ewentualnie Ligę Zabójców.

LelekPL


Kmitz

Na pierwszym miejscu Court of Owls, do którego zreszt? by?y ju? odniesienia w serii. Wielki potencja? fabularny, powiew ?wie?o?ci i zdecydowanie mniej banalne ni? Liga Zabójców. Odpowiednio przedstawiony Talon(y) to te? przepis na fantastyczny klimat i mocny boss fight. Szkoda, ?e Arkham Origins nie posz?o w?asn? ?cie?k?, by?aby na to spora szansa.

Oprócz tego? Hm... na pewno, Prometheus. KGBeast, pod warunkiem, ?e zosta?by przedstawiony podobnie do Bane'a z AO (czyli bli?ej komiksu, nie tego dziadostwa Dini'ego) Black Spider, Bronze Tiger, ale ta dwójka bankowo by?aby kopi? Copperhead z AO. Black Spider i KGBeast zostali ju? wprowadzeni do Arkhamverse poprzez t? ?rednio-udan? animacj? Assault on Arkham, ale mam nadziej?, ?e to nie by? kanon,
bo to co z nimi zrobili wo?a o pomst? do nieba.

Swoj? drog?, niektóre postacie du?o bardziej wol? w wersji Arkham w?a?nie (Scarecrow, Strange, Black Mask z AO) to takie najlepsze zaakcentowanie tego co znam z komiksu. Dlatego ka?dego ch?tnie bym zobaczy? w tej serii.

Cytat: LelekPLCiekawie te? prezentowa?a si? Arkhamowa wersja Killer Motha.

A to on gdzie? tam by?? Poza tym trupkiem na ?cianie w Botanical Gardens :P
You can't hurt what you can't see