Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


John Blake

No dzięki, zgodnie z obietnicą przy najbliższym zlocie czytelników Batcave stawiam ci piwo :)

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


bart-allen

Teraz ?wi?tuj? w niesko?czono?? triumf Ciliana który o ma?o co nie pobi? Ledgera(Ma usprawiedliwienie...Jest martwy :'( )w top li?cie z?oczy?ców filmowych.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

nighty

u mnie zmiana już od jakiegoś czasu, damian jako robin, wersja z red robina autorstwa marcusa to ♥

Johnny Napalm

Bart-allen... powiem tak - udał ci się bardzo nowy avatar. Gratulacje.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

bart-allen ten avatar jest z forum SHH? Pamiętam że była tam masa kapitalnych tapet i avatarów.

LelekPL

Bardzo fajna sygnaturka Maxie. Długo już ją masz i czy masz ją gdzieś w większej rozdzielczości? Choć przyznam, że Bale na niej wygląda jednak bardziej jak Val Kilmer niż on sam.

LelekPL


Juby

Myślę, że ludzie którzy widzieli film łatwo wyłapali skąd wziął się twój awatar (przynajmniej ja nie miałem z tym problemu). ;)

LelekPL


Johnny Napalm

Nie używając żadnej z postaci z filmu, tylko awatar z wielkim telebimem z reklamującą coś tam Azjatką -co ona reklamowała? do dziś nie wiem- stanowiłby większy ukłon w stronę Blade Runnera.
Ale i tak to jest oczywista oczywistość. :) Świetny awatar.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Co mój avatar przedstawia to chyba każdy wie...

Valar Morghulis

LelekPL

Kolejna zmiana, tym razem towarzysząca premierze TDKR na DVD. Do Blade Runnera wrócę później, chyba, że się domyślę jak dodać go jako sygnaturkę

Hydro

Tradycyjnie świąteczny avatar z Jokerem ;D
It's a funny world we live in.