Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

nighty


BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Dla tych, którym się udało kupić wejściówkę na DBII i będą w ten weekend na konwencie będą czekać między innymi takie nagrody w salce kreskówkowo-komiksowej :)


Nightrain


Valar Morghulis

BlackBat

Ze względów zdrowotnych nie pojawię się na DB II, luty nie jest dla mnie szczęśliwy :( Bawice się dobrze i oby do Pyrki :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Pyrkon!
Na Pyrkonie będziecie mnie mogli bez problemu spotkać, będę prowadził aż trzy atrakcje:

- 19:00 w sobotę - Chcę zacząć kupować komiksy!
- 12:00 w niedzielę - Ekranizacje Batmana – co dalej?
- 16:00 w niedzielę - Z animacji na komiks - ,,Adventure Time" oraz ,,Bravest Warriors"

Ponad to, pomagam w prowadzeniu Dlaczego Kapitan Ameryka nie należy do Ligi Sprawiedliwych - przewodnik po postaciach Marvela i DC Comics w piątek o 16:00.

Adolf


BlackBat

No dobra, to w takim razie się ujawnię :D

Zapraszam na panel dyskusyjny o Green Lantern: The Animated Series o 18:00 w piątek zaraz po kelenie ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

#113
Nikt mi jeszcze nie opowiedzia? co straci?em na DBII ;D Licz?, ?e si? dobrze bawili?cie. Beze mnie. ._.
Dosz?y mnie s?uchy o kolejnym konkursie komiksowym - o obrocie bezgotówkowym, http://www.komiks.gildia.pl/news/2013/03/konkurs-na-komiks-ph-prawdy-i-mity-o-obrocie-bezgotowkowym S?ysza?em te?, ?e b?dzie to jedyny konkurs organizowany ''w ramach mfkig''. Nagrody s? niezwykle kusz?ce =3 Ja jako? zastanawiam si?, ale na ekonomii si? prawie nie znam.
W ogóle wygrzeba?em w internetach zdj?cia z ostatniego udokumentowanego mfkig ;D Kurde, coraz bardziej nie mog? si? doczeka? tegorocznego... Nie wspominaj?c o tym, ?e b?dzie to chyba jedyna okazja bym móg? zobaczy? kogo? z nielicznego grona u?ytkowników forum. Zlot raczej nie dla mnie, w ko?cu jestem tu jednym z tych, którzy jeszcze nie maj? dowodu.

Valar Morghulis

kelen

Już jutro Pyrkon, zatem do zobaczenia jutro :)


Johnny Napalm

Kurcze, Pyrkon musi mieć cholernie interesujące atrakcje, skoro Kelen zaniemówił.  :) W każdym razie czekam na twoje relacje.
Sam chciałem się tam wybrać, ale nie zaoszczędziłem wystarczającej kasiory, żeby się przy tej okazji okupić nowymi komiksami, a to w końcu cel podstawowy. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Kto z Was wybiera się na Ligaturę do Poznania? Jak kasa pozwoli to chyba ruszę tam swój zad. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

No, z racji tego, że prowadze tam jedno spotkanie, to muszę być :P

Johnny Napalm

Czy na Ligaturzę będą stoiska z komiksami - tak jak jest to w Łodzi? Prelekcje prelekcjami, ale chciałbym się obłowić w parę komiksów przy tej okazji.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...