Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Johnny Napalm

Dzielenie filmów na dwie części bardziej mi pasuje do filmów na faktach autentycznych, opowiadających jakąś prawdziwą historię, niż do superhero. Chyba, że chcieliby zakończyć pierwszą część jakimś cliffhangerem, żeby jeszcze więcej zarobić na części drugiej. Oł jeeee.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL


The Dream

Ja też byłbym za, może zamknęłoby to usta marudom, którym przeszkadza duża liczba bohaterów w BvS (chociaż moim zdaniem wcale tak dużo ich nie będzie, niemniej byłoby więcej czasu na ich przedstawienie i rozwój). Fani, którzy optują za solowym filmem o Batmanie przed JL też byliby zadowoleni, bo tytuł Enter the Knight sugerowałby, że będzie dużo Gacka. No i sama akcja marketingowa z zapowiadaniem filmu na marzec po to by nagle poprzedzić go preludium pół roku wcześniej to byłoby całkiem oryginalne posunięcie i kto wie, może by się opłaciło.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Juby

Podobno ekipa pracująca nad BvS otrzymała koszulki z takim nadrukiem.

:o

Czyli Affleck i Cavill kreską wzorowaną The Dark Knight Returns. Nie potrafię opisać jak bardzo podoba mi się ten epicki kadr! Mam nadzieję, że zostanie opublikowany w sieci w wysokiej rozdzielczości (powyższe to tylko zdjęcie koszulki) to też sobie coś takiego nadrukuję na koszulce i wybiorę się w niej na premierę.

+ Henry Cavill kontynuował tradycje dawania specjalnie wybitych monet/żetonów obsadzie i ekipie. Obie strony.



Data rozpoczęcia zdjęć trochę nie pokrywa się z pierwszymi przeciekami Gal (były już 16 maja z tego co pamiętam). No ale, Henry chyba wie lepiej kiedy trwały zdjęcia do filmu, w którym gra główną rolę.

kelen

Czytałem o tej grafice z koszulki, ponoć źródło jest wątpliwe i przede wszystkim - już jedną koszulkę podarowanej ekipie filmu widzieliśmy i było to tylko czarne logo i tytuł.

LelekPL


Juby

To nie fotka. To namalowany przez kogoś fan-poster, który jakiś czas temu krążył po sieci jako niby-oficjalny, któremu cyknięto zdjęcie.

rusiano

Nie ma bata, na pewno obejrzę teraz tylko czekać na premierę heh. :)

The Dream

Chodziły słuchy że przed Jupiter Ascending ma być teaser BvS. Chętnie bym go zobaczył na dużym ekranie, więc jakby ktoś coś wiedział, czy faktycznie jest czy nie, czy to ten sam co z Comic-Conu czy inny, czy warto zobaczyć, czy może niekoniecznie, to proszę napisać. :>
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Juby

To były plotki. W zapowiedziach kin dla filmu Wachowskich w USA nie ma wymienionego teasera do BvS, takowy trailer nie ma klasyfikacji wiekowej, nic. Na razie nic nie świadczy o tym, że zapowiedź BvS pojawi się w ciągu tego miesiąca.

Post Merge: 03 Luty  2015, 16:02:42

http://digitalcinema.bydeluxe.com/site/dlxportal/docs/Trailers_by_Deluxe-_WK_6_US.pdf
http://digitalcinema.bydeluxe.com/site/dlxportal/docs/Jupiter_Ascending_US_2D_3D_Release_10xxx_Series.pdf

The Dream

Ajć, szkoda. :< W takim układzie chyba odpuszczę sobie ten film.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Rado

#416
http://www.batcave.com.pl/2015/02/jason-momoa-jako-aquaman-na-pierwszym-oficjalnym-zdjeciu/

Momoa jako Aquaman wygląda niemal dokładnie tak jak to sobie wyobrażałem odkąd usłyszałem który aktor będzie się wcielał w króla Atlantydy. Moim zdaniem naprawdę świetnie się prezentuje na tym zdjęciu.

franek

Trochę przekombinowany, nie wiem co jest tatuażem,a co ubraniem (o ile tak to można nazwać). Szaro-bury taki, mógłby być prostszy i mieć troszkę bardziej wyraźniejsze kolory jak dla mnie :P


Show Must Go On!!!

Kujaw

Cytat: franek w 20 Luty  2015, 20:35:47
Szaro-bury taki, mógłby być prostszy i mieć troszkę bardziej wyraźniejsze kolory jak dla mnie :P

To dość oczywiste, że zdjęcie ma nałożone filtry, jak w przypadku fotki Wonder Woman. Pokazują sporo, ale też nie za dużo.

Projekt Arthura jest absolutnie świetny. Przypomina tego z lat 90-tych z mocną inspiracją kulturą polinezyjską. Oczywiście wolałbym gdyby był całkiem blond, ale trudno. Póki co jestem absolutnie zadowolony z projektów postaci jakie zobaczymy w filmie i calym DCCU. 

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Oczywiście, że zdjęcie jest zmiażdżone filtrami, ale koniec końców nie oszukujmy się, w filmie będzie podobnie :/ Oczywiście duży plus za nawiązanie do lat 90, no i rzeczywiście brak blond włosów trochę słaby, ale wyobrażasz sobie Jasona w blond włosach? Niech zostaną takie.


Show Must Go On!!!