Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Maskotka

Wiedźmin 3!!!!!

(co do DmC, jako zadeklarowana fanka trójki i antyfanka czwórki, również-em ciekawa: )

Altair

Dokładnie, WIEDŹMIN 3!!!! :D
Ja grałem w DmC... Nigdy nie byłem fanem cyklu (bo anime i mangowe style mnie po prostu lekko odpychają), ale Dante i mechanika gry są ekstra. Jeden z niewielu slasherów, który mnie nie znudził ;)

BlackBat

DZIKI GON KURNA! :D Tak, wszystko schodzi na dalszy plan przy tej produkcji :)
No to mamy pierwszą opinię! Dobrze wiedzieć :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

PS4! Jeżeli wszystko pójdzie tak jak obiecuje to Sony to kupuję w dniu premiery!

Leon Kennedy

No i w końcu jest :). Z wyglądu bardzo się podoba, ale cenowo może być różnie :-\ O dacie premiery coś wiadomo??

Altair

Plotki głoszą coś o 400 euro w dniu premiery (zestaw z padem, headsetem i kamerą w zestawie + pewnie jakaś gra), więc byłoby całkiem zacnie ;)

Post Merge: 22 Luty  2013, 20:45:16

Premiera - święta 2013 lub pierwszy kwartał 2014 :)

Rafalinda

Sony ssie jeśli chodzi o obiecanki i koszta. Od czasów PS2 ich konsol nie warto kupować w czasie premiery, gdyż cena oscyluje w granicach 2500 zł i jak dobrze pójdzie to obiecane gry ukażą się pół roku lub kilka lat później (gran Turismo 5), albo wcale (przyp. The Last Guardian).
No i póki co, to co ma do zaoferowania wcale nie zachęca do kupna.

Co do DMC Devil May Cry = AWESOME!!!
Dla mnie na równi z  częścią trzecią. Nowy Dante jest całkiem nowy, ale zarazem tak samo kozacki jak zawsze. Brać w ciemno. Gwarancja dobrze spędzonego czasu. ;)

Wiedźmin 3 = FUCK YEAH. Cała reszta "erpegów" to tylko tło B)

Altair

Dobra, nie zamierzam się kolejny raz wypowiadać na 10 stron o tym, że Sony jako jeden z niewielu producentów jest akurat chyba najbardziej fair, ale po co? Przekonam Cię? Nie. Ty mnie? Na bank nie. Po prostu uważam totalnie co innego i wg mnie to co pokazało nam na razie PS4 jest zdecydowanie na plus i ja jestem zdecydowany na kupno konsolki w dniu premiery.
No i zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o W3 - marka Witcher to obecnie najlepszy RPG na rynku, Skyrim może mu buty pucować. A jeżeli W3 będzie wyglądać tak jak o nim opowiadają twórcy to będę dochodził przy każdym odpaleniu tej gry u siebie w domu. ;) Jakby to Talar powiedział: "Jest kur*** niesamowity, prawdziwy chędożony magik!" :D

jakura

Ja tam mam nadzieję, że Wiesiek nr 3 będzie klimatem bardziej przypominał 1 niż 2. Zobaczymy:) A co do innych gier, w które się pogrywa/ło, to duuużo byłoby do opowiadania:P
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

franek

Ostatnio pogrywam w 007 - BloodStone. Polecam fanom Bonda i ludziom którzy uwielbiają widowiskowe i porywające gry. To jak interaktywny film o Bondzie ( a jak wiadomo te są bardzo widowiskowe). Grafika jest dobra chociaż nie powinno się tego brać pod uwagę. Liczy się gameplay a tutaj jest po prostu znakomity. Jedyny minus to mimika bohaterów, nie raz daje w dupę. Polecam jak najbarziej :D


Show Must Go On!!!

Kujaw

Wiedźmin jako obecnie najlepsza marka RPG na rynku? W sumie to ciężko zaprzeczyć i ciężko się zgodzić. No, ale prawie każda seria rpg-ów ma silną bazę fanboyów. Też czekam na Wiedźmna 3, i tak jak Jakura, też chciałbym klimatu z jedynki. Był niesamowity, zwłaszcza akt IV, pełen odniesień do literatury romantyzmu ("Balladyna") i mitologii słowiańskiej. Dwójka miała świetną grafikę i grywalnośc też niezłą, no i była lepsza rzecz niż zbieranie kart :D, ale z klimatem było słabo.... Obietnic zajebistej grafiki nie kupuję, bo nie po to biorę się za gry, żeby je oglądać.

Czy Wiedźmin jest lepszy niż Skyrim? Raczej nie, jeśli jest się fanem otwartych RPG-ów. Wiem jedno, póki co nie powstał lepszy rpg od Morrowinda :D A myślałem, że Risen 2 będzie zajebisty...


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Co do tego Risena 2... rzeczywiście sporo się przeliczyłeś. Morrowind to wg mnie święty graal RPG.


Show Must Go On!!!

Rado

#627
Dla mnie najlepszym cRPG ever jest saga Baldur's Gate. Nie ma nic lepszego w mojej opinii. Nie b?d? si? rozpisywa? co i jak, bo nie chc? Was zanudza? tekstami wyznawcy. Po prostu THE BEST.

Morrowid te? jest niesamowity. Niestety nie przeszed?em ca?o?ci, cho? dwa razy podchodzi?em. Doszed?em do samej ko?cówki i mi si? znudzi?o. Cz?sto tak mam z grami, nie tylko z cRPG, ale ze wszystkimi. Co by?o najgorsze w Morrowindzie, to to, ?e ?migaj?c sobie po ?wiecie i po tych wszystkich jaskiniach, cz?sto natrafia?em na jakie? przedmioty, które potem gdzie? gubi?em i które d?ugo d?ugo pó?niej okazywa?y si? kluczowymi przedmiotami do wype?nienia jakiego? questa. Cz?sto przez takie co? nie mog?em skompletowa? zada? dla jakiej? gildii i dupa. Potem dopiero si? dowiedzia?em, ?e mo?na by?o kodami wpisywa? te brakuj?ce itemy do plecaka.

Gothic te? jest niez?y, Fallouty, Arcanum, no i Planescape Torment. ?o Jezu... Planescape jest mega.

A, no i Deus Ex jedynka jak najbardziej te? (w tego nowego nie gra?em).

jakura

Jestem zakochany w RPG od prawie 20 lat, ale nie umiem wskazać tej najlepszej, bo sporo jest takich, które czyms urzekają. Baldurs Gate to superbomba, w które pogrywam do dziś, ale tak samo jest z Tormentem (mmmmm....), Wiedźminem, KOTORem (qrwa, gdy to u dziadka odpalam, to chcę zostać Jedi!!!). Baardzo wysoki jest u mnie Arcanum, Divine Divinity czy także Fable (jedynka), czy takie może mniej "doceniane" jak Ultima (było nie było ma to coś) czy Might and magic 6/7:) Bardzo mile zaskoczył mnie ostatni Deus Ex.
Morrowind był moim nr 1 jakoś tak 1-1,5 roku od czasu premiery, teraz podszedłem i cos tam już stracił:( Nie jest zły, zdecydowanie najlepszy TES, ale nie jest to moja osobista waga super ciężka.
Teraz czekam na nowego Divinity i Project Eternity (ehh, nawet bardziej niż na Wieska:D).
Chwilowo nic więcej nie mogę spobie przypomnieć, ale to się może w każdej chwili zmienić:D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Faktycznie źle się wypowiedziałem - miałem na myśli, że Wiedźmin 2 pomimo gorszego klimatu niż w pierwszej części był najlepszym RPGiem mijającej już generacji. Jedynym konkurentem był Skyrim który pomimo świetnego otwartego świata, zabijał monotonią i totalnie nie wyrazisto postaciami.