Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Adriann

Mam takie pytanie..dlaczego dostałem informację że nie mogę pisać w shoutboxie?

Q

Ze względu na premierę "The Dark Knight Rises", żeby niedopuścić by jacyć żartownisie rzucali spoilerami shoutbox na forum został zamknięty do czasu polskiej premiery "TDKR".

Takie samo ograniczenie dotyczy komentarzy na głównej stronie BatCave.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Bardzo fajny zabieg z waszej strony. Dziękować

camel

Podpisuję się, troche się tego bałem, tak samo shoutboxa.

darkside

Cytat: darkside w 17 Lipiec  2012, 00:39:04
Co chwile przy używaniu forum wyskakuje mi Internal Server Error, jest to irytujące, bo człowiek się rozpisuje a tu błąd i zawartość posta przepada.

Ponawiam. Przed chwilą rozpisywałem się na temat nosicieli kostiumu Batmana, chciałem naświetlić forumowiczom moje poglądy, i oczywiście przez problemy techniczne Batcave zawartość wiadomości przepadła. Możecie powiedzieć czy zamierzacie coś z tym robić?
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Leon Kennedy

Sam jestem ciekaw, bo wkurza to jak nic i dzieje się tak od dawna. Dobra rada, kopiuj przed wysłaniem.

Juby

Akurat nie widzę tego problemu, bo forum BC zapisuje tekst, ewentualnie po odświeżeniu strony klikasz "prześlij ponownie" i tekst jest zachowany. Ale to ile błędów wyskakuje (nie tylko na forum ale i na stronie głównej) owszem jest mocno denerwujące.

Leon Kennedy

Uwierz mi Juby miałem parę razy tak, że post szlag trafił i to bezpowrotnie.

kelen

Problemy z serwerem. Cały czas staramy się coś z tym zrobić, niestety prawdopodobnie zakończenie problemu wiązałoby się z kosztami.

Q

Jeśli ktoś zna dobre serwery to może coś polecić, ale rozwiązania tego problemu, który dotyczy także strony a nie tylko forum, nie należy się spodziewać w najbliższym czasie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Człwowieknietopeż

Jak w mozilli po tym błędzie odświeżysz i pojawi się opcja "prześlij ponownie formularz", to chyba Twoja wiadomość i tak się wy   śle.
P.s.
To moje konto działa też na zwykłym batcave?
Słabo trafiłem z rejestracją(TDKR)
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Q

Główna strona BatCave nie jest połączona z forum. Konto z forum działa tylko na forum.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Człwowieknietopeż

Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

vincent

Q, czy jest możliwość wyłączenia zlepiania postów?
No bo czemu to ma służyć? Na forum chyba nie ma już na tyle nieogarniętych osób, żeby pisały pod sobą cały czas, a ta funkcja stałym użytkownikom tylko przeszkadza.

Powiedzmy, że mam swój wątek, w którym piszę opowiadania o Batmanie. W momencie, gdy wlepiam drugą część pod pierwszą posty się lepią i NIKT nie wie, że pojawiło się w temacie coś nowego :/

Chciałbym, żebyś się nad tym zastanowił i jeśli istnieje taka możliwość, wyłączył tę denerwującą opcję.

Pozdro
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

John Blake

Co nie wejdę na forum to jestem wylogowany, i w dodatku nigdzie mi się nie pokazuje opcja żebym był zawsze zalogowany. Ma ktoś na to jakąś radę?