Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

kelen

Nie ma jeszcze wyników. Prace będę oceniane w następnym tygodniu.

Johnny Napalm

Szczerze pisząc nie brałem udziału w konkursie - i pewnie też nie wezmę udziału w przyszłych - ale jestem bardzo ciekaw wyników, szczególnie odpowiedzi, bo pytania były bardzo trudne. Miło też będzie zerknąć na napewno wspaniałe prace, które ludzie przysłali. Temat konkursu dawał spore pole do popisu. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

By?a cz??? ''artystyczna'', wi?c je?li prace by?y na podobnym [oby bardzo dobrym] poziomie, to z wyborem mo?e by? ci??ko, ?eby te? nie wzbudzi? oburzenia :D Co prawda ono wyst?puje praktycznie zawsze przy tego typu konkursach internetowych... Anyway - licz?, ?e jury uchyli r?bka tajemnicy i przynajmniej niektóre z prac poka?e ;)

Btw je?li chodzi o uwagi na temat forum - mam pewn? propozycj? dotycz?c? wklejania obrazków na forum. Chodzi mi o... Skalowanie? Podczas wklejania. O tyle dobrze, ?e nie rozci?ga tego do 300x500, tylko wi?kszy wymiar zmniejsza do 500/300, ale to wci?? troch? za ma?o. Rozumiem, ?e ''je?li ka?dy by wkleja? sobie takie obrazki 3000x5000, to strona ?adowa?aby si? pó? godziny'' - i wcale tego nie oczekuj?. Tak wi?c mo?na nadal redukowa? wymiary obrazków, ale te mniejsze wersje [po klikni?ciu] mog?yby otwiera? w nowej karcie pe?n? wersj?. Albo jeszcze w wypowiedzi otwiera?aby si?.

Oczywi?cie je?li si? da, najwy?ej nadal b?d? si? posi?kowa? linkami z cytatów, ale chyba du?o osób ju? zd??y?o zauwa?y?, ?e jest to uci??liwe...

Valar Morghulis

Johnny Napalm

@Nightrain, mam ten sam problem, ale tylko na komórce, bo przy kompie net ?miga dobrze, wi?c mi rybka w jakich rozmiarach pliki kto? wrzuca. No, ale na komórce to faktycznie mnie wkur...a, pó? godziny jeden obrazek si? otwiera.

Co do konkursu - prace s? naprawd? bardzo dobre. Szkoda jedynie, ?e inwencja w wymy?laniu nowych wersji stroju Batsa nie by?a taka zajebiaszcza. Wszystko to jednak jest bliskie zbroi Bale'a z filmów Nolana.
Podsumowuj?c: wykonanie mega dobre, tylko pomys?y jakie? takie w stylu - chyba ju? to gdzie?  widzia?em. Wyró?nienie za tego pomara?czowego Gacentego - to by?o mocne. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Nie chcia?bym narzeka? ale nie dzia?a galeria do "Batmana" Burtona :(. Kiedy klikam na "Galeria fotek z filmu" pokazuje mi si? taka informacja "Warning: include(/home/usr2/web2/www.batcave.stopklatka.pl/htdocs/cutenews/show_news.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /homez.640/batcave/www/old/page_89.php on line 130

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/usr2/web2/www.batcave.stopklatka.pl/htdocs/cutenews/show_news.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /homez.640/batcave/www/old/page_89.php on line 130".

Gdyby to dotyczy?o filmów Schumachera to nie zwraca?bym na to uwagi ;) ale galeri? z Burtona obejrza?bym z wielk? ch?ci?. Szczególnie szkice i rozrysy scen.

LelekPL

A ja chciałbym tylko powiedzieć, że mnie Chrome nie wpuszcza na stronę główną z powodu złośliwego oprogramowania na stronie.

RemiRose

Cytat: LelekPL w 14 Sierpień  2013, 13:27:35
A ja chciałbym tylko powiedzieć, że mnie Chrome nie wpuszcza na stronę główną z powodu złośliwego oprogramowania na stronie.
Mam dokładnie to samo.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Zatrakus

Ja równie? napotka?em na ten b??d z Chromem, ale da?o si? to bardzo ?atwo obej??, a mam do?? zaufania do batcave'a(i mojego antywirusa ;)), aby si? tym szczególnie nie przejmowa?.
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Q

Galeria do "Batmana" jest w trakcie modernizacji, dlatego strona nie działa.

Co do tych problemów z Chrome to  u mnie wyświetlał się taki komunikat:
CytatNa tej stronie została umieszczona treść od heroesmovies.pl – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości

Co oznacza, że problem się pojawił tylko ze względu na button heroesmovies.pl, który pobierany był z ich serwera, która ma jakieś problemy bo jest też blokowana na innych przeglądarkach.

Obecnie już button heroesmovies.pl nie powinien blokować Wam dostępu do zasobów BatCave
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL


pingoo42

#520

Dlaczego na stronie nie ma żadnych nowych aktualizacji opisów postaci w stosunku do New 52?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

Przeniosłem do bardziej adekwatnego wątku.

Odpowiedź: bo nie było do tej pory chętnych, aby to zrobić, ale całkiem możliwe, że niedługo ktoś się będzie tym zajmować.

Musimy jeszcze podjąć decyzję w jaki sposób robić biosy przy New 52. To trochę trudna sprawa, bo z jednej strony część wydarzeń jest kanoniczna, a inna znowu nie. Przy czym robienie dodatkowo nowych biosów wszystkim postaciom od nowa pod New 52 byłoby już totalnym rozdrabnianiem się.

pingoo42

"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Q

Jako, że BatCave czasami dość długo się ładuje mam kilka pytań.

Czy ktoś zna się na WP i chciałby pomóc usprawnić BC?
Czy korzystacie z opcji, które wyświetlane są w menu (video, galeria, komiksowe Top5, etc. ). Czy któreś z nich są zbędne, a może wolelibyście żeby zamiast nich było coś innego?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Odpowiadając na drugie pytanie, to dla mnie większość opcji jest w porządku. Może poza galerią, gdzie często obrazki nie są dobrze podpisane i ludzie, którzy nie są na bieżąco mogą nie wiedzieć o co chodzi. Czy to są jakieś fanarty, fanfilmy czy może jeszcze coś innego? W takiej formie uważam to za zbędne.

Z video raczej rzadko korzystam, bo oglądam wszystko na bieżąco z newsów. Tu ktoś inny musiałby się wypowiedzieć. ale myślę że jest w porządku. Zawsze można kliknąć jakiś filmik bez zbędnego szukania.

Co do komiksowej top 5, to chciałbym, żeby wróciła stara lista. Tam gdzie był Zabójczy Żart, Powrót Mrocznego Ryzerza i te wszystkie tytuły, na które ludzie faktycznie głosowali. Moim zdaniem ta lista trochę mija się z celem, gdzie w tym momencie na pierwszym miejscu jest zeszyt z czterema głosami.

Rubryka "Już wkrótce" mogłaby być poszerzona o batmanowe komiksy ukazujące się w Polsce. Nie jestem teraz pewien, ale chyba nie pojawiła się tam data wydania np. Miasta Sów. Nie musi to być nawet data co do dnia - sam miesiąc może wystarczyć, dopóki wydawca nie poda konkretnej daty.

Filtracja newsów na kategorie jest w porządku.