Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie, znale?liście jakieś bledy, lub chcecie jakiś zmian na forum lub stronie, to tu mozecie wyrazac swoje zale i zastrzezenia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Tak bardzo wszyscy zaganiali was do robienia galerii wszystkich cześci filmów, ze zapomniany i przestarzaly zostal "Batman - Początek". W galeriach róznych filmów znajduje sie 6 fotek w jednym rzedzie, a W BB są raz 3, raz 4, a w przypadku galerii zabawek 5 fotek w jednym rzedzie. Powinno to sie zmienic zwlaszcza w galerii fotek z filmu. Powinna ona zostac podzielona no dwie zakladki: 1) miala by 108 fotek| 2) mialaby 150 (lącznie 258). Aktualnie jest ich dziewiec wiecej, ale jest tam 6 fotek promocyjnych (które wraz z okolo 20 innymi z galerii fotek z planu) powinny stworzyc osobną galerie, a takze są tam 3 Plakat - arty --- mozna by odnowic takze plakaty, na ameryka?skie, miedzynarodowe i wlaśnie wyzej wspomniane plakat - arty zostaly by tam umieszczone.
Chetnie bym to zrobil osobiście, albo chociaz pomógl, a nie narzekal, ale kiepski jestem w komputerach i sprawach informatycznych i ledwie nauczylem sie robic profil na forum, a co dopiera jak chcialbym robic coś ze stroną internetową. Gdyby zostalo to naprawione, bylbym z góry zobowiązany i prosze teraz nie piszcie jaki to jestem "wytykacz palcem" na nie wiem co, ale mnie to drazni.

Woland

Wytykanie palcem? Czemu nie, byle w granicach zdrowego rozsądku ;). Uwagi są dla nas bardzo pomocne. Po to zostal zalozony ten temat na forum.

Dzial "Batman Begins" byl prekursorem obecnie wprowadzanego wyglądu i w czasie jego tworzenia dopiero eksperymentowaliśmy. Zapewniam, ze bedzie na pewno sprowadzony do nowej formy (m.in. muzyka, plakaty, lokalizacje zdjec, kalendarium produkcji, ciekawostki, efekty specjalne, plus komiks a film). Jeśli o galerie chodzi (i jej przebudowe, która automatycznie wymaga wiecej czasu) pozostanie ona póki co w niezmienionej formie (a przynajmniej znaczna cześc), gdyz musimy skupic sie na innych priorytetach, jak chociazby "The Dark Knight" i czekających w kolejce nowych dzialach. Wiąze sie to m.in. z balaganem w nazwach plików, segregacją, miniaturkami, podzialem, nowym kodem skryptu. Nie ma powodów do zbytnich narzekac. Obecna forma w miare trzyma sie kupy.

You're in for a show tonight, son.

Juby

"Obecna forma"? Zgoda ale z przebudową nie mozna zbyt wiele czekac, bo po premierze "Mrocznego Rycerza" BB bedzie najgorzej skonstruowany ze wszystkich filmów, a jest drugim z najnowszych i moim ulubionym.

PS: Chcialbym, aby powaznie potraktowano moje sugestie na temat galerii fotek z filmu "dwie zakladki: 1) mialaby 108 fotek| 2) mialaby 150 ,lącznie 258" bo to myśle dobry pomysl, chyba, ze przygotowanych zostanie wiecej fotek niz jest teraz. Wiem, ze to trudne zwlaszcza, ze wszyscy narzekają na galerie BF, ale bede cierpliwie czekal.
: 23 Stycze?  2008, 16:51:31

 Woland -  Pisaleś do BAT'a, albo do ??????(sam nie wiem do którego z nich), ze w ciągu kilku dni zostanie otworzona galeria "Batmana Forevera", a minąl juz tydzie? i nic. Kiedy w ko?cu zostanie otwarta,(nie zebym poganial) ale niecierpliwie sie.

bartP

moglibyście zdjąc juz ozdoby świąteczne ;)
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

Mr.G

Musze pochwalic stronke, a dokladniej to, ze po najechaniu kursorem na nazwiska aktorek w najnowszej ankiecie wyświetlają sie ich zdjecia. Moze malo mam do czynienia z netem, ale spotykam sie z czymś takim chyba pierwszy raz i jestem pod wrazeniem :)

Juby

W ostatnim tygodniu otworzono 2 galerie "Batman Forever", co bardzo mnie ucieszylo, ale jednocześnie  troszke rozczarowalo, ze tak malo jest fotek w "galerii fotek z filmu" (zaledwie 138, przy 300 "Batmana"), ale to mala skaza. Podoba mi sie za to, to: http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/3/mini_logobat95.gif  :D

Mam pytanie: czy galerie z Powrotu Batmana, na których jeszcze widnieją napisy A, B, C, zostaną równiez wkrótce otwarte? Bo jezeli nie to mozna by zdjąc te literki. Zakladka "O filmie" przy BR tez jest juz przestarzala, przy reszcie zostaly juz poprawione.  :'(

Niestety musze wytknąc takze to przy filmie TDK: http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/thedarkknightmenulogo.jpg
Ramka tego obrazka zmienia kolor z czarnego na bialy gdy sie zmienia poszczególne zakladki.  ;D

I ostatnie pytanie: Kiedy zostanie w ko?cu otworzona "produkcja" Batmana Tima Burtona? Czekam juz na jej otwarcie z rok.


Licze na szybke odpowiedzi i z góry za nie dziekuje.  ;)

Woland

Informuje, ze dzialy "TDK" i "Batman Returns" są obecnie nieco modernizowane pod kątem Fire Foxa i nie tylko (stąd biale ramki, niepozamieniane obrazki i bledy w tekście, brak kursyw, linki itd.).

Natomiast w sprawie  "Batmana" Burtona nie bede niczego wyjawial. Musisz czekac razem z innymi. Zapewniam, ze sie oplaci. Obecnie w kolejce czeka TAS, którego nową odslone zapowiedzialem na stycze? jeszcze na forum DC. Z przyczyn ode mnie niezaleznych nastąpilo pewne opó?nienie. Dzial w drodze.

You're in for a show tonight, son.

Juby

A odpowied? napytanie: Co z literami A, B, C na galeriach BR?

tolman

W niusie o komiksach na 13 lutego jest bląd w opisie Gotham Underground 5.

Juby

#10
Widze, ze wiekszośc uwag na temat strony pochodzi ode mnie, wiec postanowilem coś pochwalic. Mianowicie są to dzialy "Ekipa", przy trzech najnowszych cześciach filmów Batmana. Jest w nich od groma informacji i jeszcze ciut, ciut, a nawet podany jest dokladny "okres zdjeciowy" przy BB. Najbardziej jednak musze pochwalic te obrazki, bo są moim zdaniem wyśmienite:

http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/4/bir_obsada2a.jpg
http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/4/bir_tworcy.jpg
http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/5/ekipa/tworcy_logoa.jpg
http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/ekipa/tworcy_logo.jpg

Z wielką nadzieją czekam na takie dzialy przy reszcie filmów. :D
Posted on: 11 Luty  2008, 20:32:21

 Ktokolwiek jest odpowiedzialny za filmy na BatCave ma ode mnie wielkie brawa. Nie minąl tydzie? odkąd wspomnialem o galeriach BR, a juz zostal odświezony caly dzial filmu. A dla tych co sie czepiali w komentarzach, nawet czas podany jest poprawnie, jezeli mierzyc go w PALu. Jest tam niestety jednak maly bląd, a mianowicie liczba kopii przy premierze sie nie zgadza, powinna wynosic 2644.

Mr.G

Mamy sie spodziewac nastepnych problemów z forum?

Juby

Mam pytanie, za jak dlugo zostanie otwarty dzial "komiks a film", przy Batman Begins?
I jeszcze jedno, dlaczego nie dzialają linki do przykladowych stron komiksu BB na podstawie filmu i czy zostanie ten bląd poprawiony?

Super Robin

Nie ma na forum kategori ''Filmy'' w których bedzie mozna dyskutowac o filmach.

Leon Kennedy

Jest dzial ''Inne filmy i seriale'' oraz dzial '' Bat-Filmy''. Czego chciec wiecej?