Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman

Zaczęty przez Anarky, 30 Lipiec 2010, 11:43:21

Rexio

"Tajemnice Smalville"  , no Chloe rzeczywiście miała tam duże znadzenie.
HAhaha , własnie przypomniał mi sie odcinek kiedy Superman się przeziębił  :D jedno kichnięcie a drzwi od stodoły lądują mile od domu  ;D nie mówiąc już o sytuacjach w redakcji Deily Planet , kiedy Clark zażartował że zaraz kichnie , a ona rzuciła się na artykuły żeby je przytrzymac ,nie wiem czemu , ale śmieszy mnie to.

franek

Szczerze to najwięcej komiksów przeczytałem o Supermanie i wcale nie jest to takie dziecinne jak mówią.


Show Must Go On!!!

Rexio

Zależy kto co lubi....

franek

Ma pytanie. Jakie komiksy zakupić żeby zobaczyć całą śmierć Supermana?


Show Must Go On!!!

Guyver87pl

CytatMa pytanie. Jakie komiksy zakupić żeby zobaczyć całą śmierć Supermana?

Story Arc "Death of Superman" został wydany w formie paperbacka, oraz włączony do kolekcji "Death & Return of Superman Omnibus", w skład której wchodzą też "Reign of Supermen" i "Return of Superman", więc najłatwiej zdobyć go kupując jeden z nich. Natomiast jeśli chcesz zakupić go "w częściach" to, należałoby zaopatrzyć się w:

1. Superman: The Man of Steel #18

2. Justice League America #69

3. Superman #74

4. Adventures of Superman #497

5. Action Comics #684

6. Superman: The Man of Steel #19

7. Superman #75

8. Superman #76

Na Allegro paperback kosztuje +/- 10-15$, natomiast Omnibus znalazłem tylko na Amazonie, gdzie ceny wahają się od 60$ (Używane) do 220 $ (Za nieużywaną kopię). Myślę jednak, że jeśli dokładniej byś poszukał, to znalazła by się jakaś tańsza kopia. 

franek

Wielkie dzięki. Już się biorę za szukanie.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Jestem zielony -niczym Hulk- jeśli chodzi o najnowsze przygody Supermana. Mam pytanie - czy to prawda, że Jonathan Kent ostatecznie umarł?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Guyver87pl

Johnatan zginął w czasie story-arcu "Brainiac", a konkretnie w 870 numerze Action Comics. Gdy Supermanowi  i Supergirl udało się pokonać Brainiaca, ten korzystając z informacji, jakie wcześniej wydobył z umysłu Clarka ostatkiem sił wysyła samonaprowadzający się pocisk na farmę Kentów. Supergirl udaje się zmienić tor lotu pocisku i wrzucić go w słońce, jednak farma zostaje zniszczona, a Johnatan umiera na zawał, prawdopodobnie z powodu szoku i zmęczenia.

Jednak aktualnie wydarzenia te nigdy nie miały miejsca, jako, że w Nowym DCU Kentowie zmarli zanim Clark został Supermanem. 

Johnny Napalm

CytatJednak aktualnie wydarzenia te nigdy nie miały miejsca, jako, że w Nowym DCU Kentowie zmarli zanim Clark został Supermanem.
Jak to?! To strzał w stope ze strony kierownictwa DC. Kto więc będzie mentorem Clarka, gdzie będzie udawał się po radę w trudnych momentach swojego życia? Kurde, komiks o Supermanie zawsze wydawał mi się takim wzorcowym rodzinnym komiksem. DC więc na serio wywróciło do góry nogami ten tytuł.

...kto uszyje pierwszy strój Clarkowi, do kogo będzie wpadał na ciasto w niedziele? Egrh... szkoda.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Cytat: Johnny Napalm w 05 Marzec  2012, 15:54:48
...kto uszyje pierwszy strój Clarkowi, do kogo będzie wpadał na ciasto w niedziele? Egrh... szkoda.

Przypominał mi się pilotażowy odcinek "Nowych Przygód Supermana" Gdzie właśnie Clark wpadał w niedzielę na ciasto i wystrzelił do mamy z pomysłem kostiumu. Mam ten odcinek na VHS.


Show Must Go On!!!

Guyver87pl

Có?, kierownictwo DC stwierdzi?o, ?e obecno?? rodziców Clarka daje mu bli?szy zwi?zek z ludzko?ci? i trwa?y, niezmienny kompas moralny, wi?c je?li ich nie b?dzie, Superman stanie si? bardziej "elastyczn?" postaci?. Oprócz tego w NDCU Clark zaczyna? karier? reportera w Metropolis, jako dziennikarz tabloidu Daily Star, oraz rywal Lois Lane i kumpel Jimmy'ego Olsena. Do tego w m?odsza wersja Clarka, wyst?puj?ca w Action Comics ma mniejsz? moc (Mi?dzy innymi ?atwiej go zrani?, nie umie jeszcze lata? etc.) i nie nosi swojego klasycznego kostiumu, tylko co? takiego:



Pomimo tych wszystkich zmian my?l?, ?e nowy Superman jest ca?kiem ciekawy i warto da? mu szans?. Zastrzegam jednak, ?e z nowych tytu?ów o Supermanie czyta?em tylko Action Comics, a, ?e druga seria z jego udzia?em rozgrywa si? w zupe?nie innym okresie (Gdy Clark jest ju? do?wiadczonym herosem), oraz jest pisana, przez innych autorów, mo?e te? by? znacznie gorsza.

CytatPrzypomina? mi si? pilota?owy odcinek "Nowych Przygód Supermana" Gdzie w?a?nie Clark wpada? w niedziel? na ciasto i wystrzeli? do mamy z pomys?em kostiumu. Mam ten odcinek na VHS.

Heh, pami?tam ten odcinek! Ta scena nadal jest fajna, nawet po tylu latach:

http://youtu.be/PV5pB-x5IHc

franek

I jeszcze ta muzyka HAHA ;)


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

To był dopiero serial!! Trza go chyba sobie odświeżyć :D

franek

Żal że w Polsce tylko jedna kaseta była i w dodatku dziś tak trudno ją zdobyć. Ja kupiłem swój egzemplarz na allegro i w dodatku wycofana z wypożyczalni. Na początku filmu obraz się "telepie" przez jakieś 15 sek. Ten serial był w jakiejś polskiej TV? Wiem że na Polsacie na 100% i chyba na TVN.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Po co się pytasz, skoro sam sobie odpowiadasz... Ale ok. Z tego co pamiętam tylko polsat go emitował.