Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Maxie Zeus

Ja tez popieram BAT MAN'a.
Starośc Alfreda obiawia sie tym, ze jego wlosy zsiwialy.

Crane

Cytat: Mr.G w 14 Czerwiec  2008, 22:55:10Crane nie ponizaj sam siebie w oczach innych.
Pozwolisz ze sam bede decydowac czy i kiedy sie ponizac.

BAT MANowi proponuje znale?c sobie jakieś inne zajecie niz wynajdywanie na BC "bledów", bo to co tu zglasza to czesto nie bledy, ale zwykle PIERDOlY wynikające z tego ze coś mu sie wydaje, tak jak wydaje mu sie ze jego babcia za 20 lat (niech Bóg pozwoli dozyc jej jak najpó?niejszego wieku) bedzie wyglądac tak samo.

Powinny byc tutaj zglaszane bledy obiektywne, a nie tego typu rzeczy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 14 Czerwiec  2008, 23:41:53
BAT MANowi proponuje znale?c sobie jakieś inne zajecie niz wynajdywanie na BC "bledów", bo to co tu zglasza to czesto nie bledy, ale zwykle PIERDOlY.....

Powinny byc tutaj zglaszane bledy obiektywne, a nie tego typu rzeczy.

Wiec to ?le, ze chce, aby strona byla jak najlepsza, nie miala bledów i prezentowala sie jak najlepiej?  :P Skoro nie mozna zwrócic na nic uwagi, to po co byl tworzony ten wątek? Administratorzy sie do mnie nie "walą" o to wypomnienie, a nawet kilka osób mnie poparlo, wiec czemu sie ciągle czepiasz? Jak ci coś przeszkadza Crane w moich wypowiedziach, to po prostu ich nie czytaj, a jezeli nie podoba ci sie w ogóle ten wątek, to go omijaj, taka jest moja rada dla ciebie.  :P
Ale mimo twojego chamstwa w stosunku do mnie, dziekuje za zyczenie mojej babci kolejnych 20 lat, oby miala szczeście tyle dozyc.  :D

I oczywiście dziekuje wam: Maxie Zeusowi, Funky'emu i Mr.G, za poparcie mnie. Nie spodziewalem sie czegoś takiego, sądzilem, ze jestem raczej malo lubianym userem tego forum, za co jeszcze raz dziekuje.  ;)

Crane

Cytat: BAT MAN w 15 Czerwiec  2008, 09:01:00Wiec to ?le, ze chce, aby strona byla jak najlepsza, nie miala bledów i prezentowala sie jak najlepiej?
Gdzie ja coś takiego napisalem? Tak, zglaszaj bledy, zglaszaj jak najwiecej tak by mozna je bylo poprawic i strona prezentowala sie lepiej. Ale niech to bedą rzeczywiste bledy, a nie ze coś ci sie wydaje. Rozumiesz co mam na myśli?

PS. Nie bylem w stosunku do ciebie chamski, wierz mi. To byla zwykla odpowied?, chamstwo w moim wykonaniu wygląda zupelnie inaczej ;)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Grim Knight

Crane znów budzi sie na zer.... Nareszcie, juz zaczynalem sie o ciebie bac, ze sie zbyt mily dla ludzi zrobisz :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby

Ej, co to?   ???
To znowu ja szukam bledów na BC, czyli uprawiam mój ulubiony sport. Nie, to nie jest zgodne z prawdą, znalazlem nowy bląd, ale zrobilem to calkowicie przypadkiem. Nawet mialem o nim nie wspominac, ale nie moge sie powstrzymac, aby zobaczyc reakcje tym, którym to przeszkadza. ;D No wiec...

7      11 - 13 lipca    2701    1,78     98,7     -49,1%   1,512  4
10    18 - 20 lipca    1916     1,78    102,8    -56,4%    929    5

...to fragment tabelki przedstawiającej Box Office B&R (i znowu box office, czy ja mam manie na tym punkcie) . Dochody z jednego weekendu (podkreślonego) sie nie zgadzają, w tym czasie film zarobil ponad 4 mln $ (przeciez film po zarobieniu 1,78 mln i spadku z tej sumy o 56,4% nie mógl znowu zarobic 1,78 mln $).

Mala skaza, poszukam czegoś wiekszego.  ;)

Grim Knight

Masz, masz. Ale nie martw sie, to sie da wyleczyc.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

BAT MAN masz oryginalne  hobby....do tego trzeba miec talent:)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Juby

#98
Dlaczego, gdy wlączam TDK z paska po prawej naciskając na "Trailer", albo "Galeria" nad informacjami z filmu mam ten pasek:
a gdy wlączam film z menu, mam ten:
       

Swoją drogą to ten nowy pasek wygląda kiepsko, móglbym sam wykonac coś lepszego. To znaczy, nie chce tutaj nikogo krytykowac, ale moze sam podrzuce jakiś swój projekt i ocenicie czy nie jest lepszy.

Funky

Te nowe logo "The Dark Knight" jest dla mnie zbyt jaskrawe i do tego brzydko wyglądający jak podróbka znak nietoperza. Mysle ze napewno daloby sie stworzyc ladniejszy pasek ;)

Juby

#100
Czy nie lepszy bylby taki pasek? Zrobilem go w nieco ponad godzine na Paincie, wiec jest to robocza wersja, ale jak bede mial wiecej czasu i dodacie do galerii screenów ze zwiastunów nowe fotki, to postaram sie zrobic taki pasek, który dorównalby tym z poprzednich cześci. Jezeli sie podoba, to mozesz go Woland wstawic do TDK, dla mnie, to bedzie zaszczyt, bo ten aktualny, to jakaś pomylka. Nie chce cie krytykowac, ale ta masa postaci zupelnie nie pasujących do za jaskrawego tla i te dziwne logo... Po prosu, wolalem juz jak byl tylko rozpadający sie znak z tytulem. W tygodniu z pewnością podeśle jeszcze kilka innych konceptów.

.

I zauwazylem, ze na tych "paskach", zawsze po lewej stronie jest Batman, a po prawej jego wrogowie, tylko w B&R tak nie ma, wiec jeśli zechcielibyście to zmienic to zrobilem troche przerobioną aktualną wersje. Wiem jestem pedantem.  ;D

.

Woland

Wersja która pojawila sie dzisiejszego popoludnia byla jeszcze niedoko?czona. Informuje tez, ze obecne logo nie jest ostatecznym i w przyszlości pojawi sie inne. Na razie "eksperymentuje".

You're in for a show tonight, son.

Juby

Dobra, dobra, ale jak coś pamietaj o mnie.  ;) No i nie odpowiedzialeś na moje pytanie, czemu gdy wlączam TDK z menu mam jeszcze ten stary pasek?

Maxie Zeus

Woland.. wedug mnie, to nowe logo, które zrobiliście jest naprawde w porzo... :P
Poczekajcie tylko na premiere filmu, aby móc umieścic na pasku Two-Face'a... taka jest przynajmniej moja sugestia ;)

Woland

Cytat: BAT MAN w 22 Czerwiec  2008, 06:18:55
Dobra, dobra, ale jak coś pamietaj o mnie.  ;) No i nie odpowiedzialeś na moje pytanie, czemu gdy wlączam TDK z menu mam jeszcze ten stary pasek?

Coś nie widac tutaj Twojej propozycji loga.... Starego paska juz dawno nie ma na serwerze - zrób sobie coś z przeglądarką albo historią plików, bo coś mi sie wydaje, ze Ci figle plata.

You're in for a show tonight, son.