Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Woland

Fanowskie plakaty znikną z czasem. Byla wcześniej taka sugestia, aby dodac wieksze wersje, ale przy obecnym natloku myśle, ze nie ma to sensu, tym bardziej, ze BC zmaga sie obecnie z problemami miejsca na serwerze. Jest jeszcze wyjście, aby pozostawic tylko te najlepsze. Pierwotna Idea ich umieszczania byla taka: arty znalazly sie na stronie, aby niezorientowanym jasno pokazac, które plakaty są prawdziwe/ oficjalne, a które to podróbki, wymysly uzytkowników internetu.

You're in for a show tonight, son.

darth octavius

"Brak lidera doprowadza do otwartej wojny pomiedzy przestepczymi klanami miasta, która pociąga za sobą multum bezsensownych szczelanin, nasilających sie morderstw na zlecenie, jak i krwawych odwetów na przeciwniku."

Chyba raczej stRZelanin  ;)
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

Juby

Woland, czemu do galerii TDK trafilo tylko 18 nowych fotek (z tych 42 które wyszly niedawno), przeciez byla tam takze fotka klaszczącego Jokera i Batpoda przejezdzającego przez szybe, a takze fotka wyglądająca jak screen ze sceny z pierwszego trailera, kiedy Joker mówi "good evening comisiner (nie wiem jak to sie pisze)"?

Woland

Spora nich cześc byla juz wcześniej dostepna. Dodatkowo nie policzyleś fotek z planu, które są w innej galerii.
Natomiast te trzy niedodane to po prostu rozjaśnione i o wiekszym kontraście screeny z trailerów.

You're in for a show tonight, son.

Juby

To nie koniecznie muszą byc screeny, spójrzmy chociazby na tą fotke
http://batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/2/galeria/brofic_049.jpg
Fotka identyczna jak ujecie w filmie, ale jednak fotka. Dobra juz nie gderam.  ;D
Posted on: 17 Maj  2008, 06:46:19

 Woland, czemu przy TDK wpisaleś czas filmu 152? Nie powinno byc 146*, a u spodu strony wyjaśnienie, jak przy BB i B&R?

Woland

Poniewaz jest to czas seansu kinowego.  A to na razie jest tylko istotne dla widza i na to bedzie sie zwracalo uwage. Kiedy film wyjdzie na DVD, zamienimy na 145 i podamy objaśnienie, jak przy BB i BiR.

You're in for a show tonight, son.

Juby

W sumie masz racje, ale mam jeszcze jedno pytanie (Cholera, ale jestem upierdliwy co?  >:( Nie, po prostu pedantyczny  ;D). Czy galeria "screenów ze zwiastunów TDK" bedzie dalej kontynuowana, bo od drugiego trailera minelo jakieś póltora miesiąca, a tu nic?

Woland

Galeria ze screenami ze zwiastunów bedzie kontynuowana. Znajdą sie tam tez niektóre kadry z TV Spotów.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Widze, ze odnowiony zostal nieco dzial "Box Office" przy "Batman Begins".  Dodany zostal jeden akapit i budzety filmu, ale czytając go zauwazylem jeden bląd:

Po 16 dniach wyświetlania kwota wzrosla do 207,1 mln (84,6 mln poza USA), a po 92 dniach dystrybucji zarobil juz 204 miliony dolarów. W analogicznym czasie Batman Burtona mial o 39 milionów wiecej. 4 lipca na "liczniku" widniala juz suma rzedu 269 mln dolarów (114 mln poza USA).

Czy to co podkreślilem nie jest troche nielogiczne, film po 16 dniach mial wiecej niz po 92?  :o

Mimo, ze wypominam ten maly bledzik, musze pochwalic dzialy "Box Office" przy BB i B&R, są po prostu świetnie zrobione, jedne z najlepszych dzialów filmowych. Chwale wykonaną przez Ciebie prace Woland. Czekam na takie przy innych filmach mimo iz wiem, ze to potrwa.  ;)

Woland

Masz racje, to jest gafa, ale polega ona na tym, ze po prostu zapomnialem sprecyzowac, ze przy 92 dniach chodzi akurat tylko o USA a nie o caly świat. Bląd zostal juz poprawiony. Dziekuje za zwrócenie uwagi i mile slowa. Prace nad innymi dzialami ciągle trwają i spora cześc ich elementów jest juz zako?czona. Pojawią sie na stronie tylko w calości.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Jezeli mają w przyszlości pojawic sie dzialy "Box Office" przy innych filmach to sugerowalbym nie brac informacji dotyczących BR z serwisu boxofficemojo.com (który podaje, ze film zarobil 266 mln), gdyz wszystkie inne mi znane ?ródla piszą, ze film ogólnie zarobil 282,8 mln $. Mozna o tym przeczytac na imdb.com, wikipedii, a dokladne informacje proponowalbym wziąc stąd:
http://the-numbers.com/movies/1992/0BTM2.php

I mam jeszcze jedną sprawe: Mimo uplywu lat Alfred wciąz wygląda tak samo - nie widac po nim aby choc troche sie postarzal. To zostalo napisane jako jeden z bledów przy BB, z czym sie calkowicie nie zgadzam. Moja babcia ma w tej chwili 77 lat i od kąt tylko pamietam, to od kilkunastu lat w ogóle sie nie zmienila (oprócz zmiany fryzury). Ten blą powinien zostac usuniety, bo od pewnego wieku ludzie sie juz nie zmieniają.


Maxie Zeus

CytatMimo uplywu lat Alfred wciąz wygląda tak samo - nie widac po nim aby choc troche sie postarzal.
W retrospekcji, wlosy Alfreda są blond... a nie siwe - TO chyba świadczy o uplywie lat...

Crane

Cytat: BAT MAN w 14 Czerwiec  2008, 16:23:30Mimo uplywu lat Alfred wciąz wygląda tak samo - nie widac po nim aby choc troche sie postarzal. To zostalo napisane jako jeden z bledów przy BB, z czym sie calkowicie nie zgadzam. Moja babcia ma w tej chwili 77 lat i od kąt tylko pamietam, to od kilkunastu lat w ogóle sie nie zmienila (oprócz zmiany fryzury). Ten blą powinien zostac usuniety, bo od pewnego wieku ludzie sie juz nie zmieniają.
Z calym szacunkiem, ale ani twoja babcia, ani tym bardziej twoje wywody na temat kolejnych bzdur których sie czepiasz chyba nikogo nie interesują, a tezy jakoby od pewnego momentu ludzie sie nie zmieniali z litości dla ciebie kolego nie skomentuje. Dam ci zamiast tego rade: MYŚL zanim coś napiszesz.

Mam propozycje: zalóz konkurencyjną dla BC strone, na której bedziesz mógl do woli zamieszczac jedyne sluszne dane. Skala upierdliwości którą prezentujesz przekracza wszelkie standardy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mr.G

Crane nie ponizaj sam siebie w oczach innych.
Moze i w niektórych wypadkach uwagi BAT MANA są troche bezsensu, ale po to jest ten temat aby zamieszczac tu bledy lub rzeczy, które kogoś zdaniem są do poprawki.

Funky

Widac ze Crane wraca do starej wrednej formy :P Ale jak powiedzial Mr.G jest to temat gdzie kogoś zdaniem gdzieś jest bląd. No i nie czepiaj sie tak BAT MANA bo chlopak dobrze pisze i nie zasluguje na takie jechanie.