Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

LelekPL

Dołączam się do Mihcima... napiszcie, że w temacie, że macie nowe spoilery, czy zdjęcia z planu, a resztę dajcie w rozwinięciu, łącznie ze WSZYSTKIMI zdjęciami. Nie każdy chce wiedzieć wszystko przed seansem. Wiem, że to było poruszane wiele razy, ale problem nadal nie jest do końca rozwiązany. Proponuję po prostu większą uwagę do tego przyłożyć

Q

Naj?wie?sze zdj?cia z planów by?y umieszczane tak?e przy newsach z okresu kiedy kr?cono "Batman Begins" i "The Dark Knight" tak wi?c nie jest to ?adna nowo??, ?e pojawiaj? si? fotki z planu. Te zdj?cia i tak s? szeroko rozpowszechnione tak?e na innych portalach filmowych.

A fotografie, które zamieszczane s? przy newsach na BatCave nie s? zamieszczane w du?ej rozdzielczo?ci i te? nie s? to fotografie bardzo spoileruj?ce, bo nie uznaje za spoiler zdj?? Bale'a w kostiumie Batmana z "TDK".

Cz??? osób nie chce zna? ?adnych szczegó?ów na temat filmu, nawet tych najdrobniejszych, ale dla wielu osób informacje czy te? fotka z planu przedstawiaj?ca Batwinga nie jest spoilerem, bo ca?y czas pozostaje wiele niewiadomych kwestii.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Dlatego uważam, że powinniście uszanować i jednych i drugich. Poprzez nie wstawianie zdjęć z planu, które nie są oficjalnymi fotami, którymi chcieli się z nami podzielić twórcy, na stronę główną w obojętnie jakiej rozdzielczości będzie mniej spoilerów dla tych co ich nie chcą. A ci co chcą się dowiedzieć czegoś więcej niech sobie klikną w rozwinięcie newsa. Sprawa jest dość prosta.

Nie wiem o których stronach dokładnie mówisz, ale ja tylko tutaj widuję na stronie głównej zdjęcia np. Batwinga, czy walczącej Catwoman. Gdyby nie ta strona być może nie wiedziałbym o istnieniu nowego pojazdu do tej pory. Co do BB i TDK, to myślę, że znaczna część ludzi się czegoś nauczyła, zwłaszcza po tej drugiej produkcji i nie chce już wiedzieć tyle ile wiedziała przed poprzednim filmem. Ja na pewno, z tego co wiem także i Juby, który wcześniej chłonął wszystkie spoilery a propos TDK, no i teraz też Mihcim. Na pewno jest nas więcej, ale już to wystarczy, żeby uszanować naszą prośbę. Nie chcę tu wam pisać jak macie prowadzić własną stronę, bo idzie wam to na prawdę dobrze i bez mojej pomocy, ale wstawianie spoilerujących zdjęć i tekstów wolałbym aby następowało tylko w rozwinięciu newsów.

Rafalinda

Witam serdecznie.
1. Zrodziła mi się w głowie pewna myśl, z którą chciałbym się podzielić. Mianowicie, czy jest możliwe utworzenie tu na Batcave systemu oceniania komiksów, podobną do tych jak się ocenia filmy na portalach im przeznaczonym? Tzn, żeby każdy z użytkowników mógł komiksowi lub serii przyznać daną ilość punktów, po czym system by je wszystkie przeliczał i wyciągał średnią. Wtedy wielu nowych użytkowników (w tym ja) mogłoby ekspresowo zorientować się co najbardziej warto przeczytać a co omijać szerokim łukiem.
Coś takiego co robi kelen przy okazji swoich recenzji, tylko dostępną dla wszystkich. Wiadomo, że gusta są różne i nie zawsze się ze sobą pokrywają.
To tylko taka propozycja i wcale nie musi być realizowana, choć myślę, że taki projekt wielu mógłby być bardzo użyteczny. A może coś takiego już jest a ja o tym nie wiem?

2. Chciałbym napisać kilka słów na temat "Bataman: Gates of  Gotham", a nie chciałbym robić niepotrzebnego zamieszania zakładając nowy wątek, więc moje pytanie brzmi:
Czy mógłbym założyć temat o takiej nazwie, czy może lepiej o nazwie --> "Mini-serie" i tam każdy by pisał o wszystkich mini-seriach od DC?

3. Chciałbym również podzielić się swoją opinią na temat postaci Cassandry Cain. Jako, że widzę iż są już trzy wątki o Batgirl, to moje pytanie brzmi:
a) mam pisać w jednym z nich, tzn w "Batgirl"?
b) czy mogę założyć jej nowy wątek podobnie ja dostał Jason Tood. Myślę iż jej postać jest na tyle interesująca, że byłoby to lepsze rozwiązanie gdybym pisał po szyldem np " Cassandra Cain/Batgirl III/Black Bat". Można by było w nim pisać ogólnie o niej samej, o serii "Batgirl vol1" lub "Black Bat" o ile taka się pojawi.

kelen

CytatNie wiem o których stronach dokładnie mówisz, ale ja tylko tutaj widuję na stronie głównej zdjęcia np. Batwinga, czy walczącej Catwoman.

Chociażby http://www.batman-news.com . Chyba, że mówisz o liteboksie.

@Rafalinda:

Swobodnie stwórz temat osobny o miniserii "Gates of Gotham". Co do tematu o Cassandrze, to przerobiłem ten o jej miniserii na ogólny o niej, więc śmiało pisz tam - http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=624.msg32082#msg32082

Vaherem

Jakiś czas temu radziłem komuś, żeby zainstalował opere... a teraz mi nie działa strona główna. Ktoś jeszcze ma problem na Operze?

palipa

Główna mi nie działa od 2 dni i to na FF

Q

Są problemy z serwerem, dlatego strona nie działa na żadnej z przeglądarek.

Cytat: Rafalinda w 18 Wrzesień  2011, 17:14:07
Witam serdecznie.
Zrodziła mi się w głowie pewna myśl, z którą chciałbym się podzielić. Mianowicie, czy jest możliwe utworzenie tu na Batcave systemu oceniania komiksów, podobną do tych jak się ocenia filmy na portalach im przeznaczonym? Tzn, żeby każdy z użytkowników mógł komiksowi lub serii przyznać daną ilość punktów, po czym system by je wszystkie przeliczał i wyciągał średnią. Wtedy wielu nowych użytkowników (w tym ja) mogłoby ekspresowo zorientować się co najbardziej warto przeczytać a co omijać szerokim łukiem.
Od dłuższego czasu rozważaliśmy wprowadzenia systemu ocen i dzięki przejściu na Worpdressa jest to o wiele prostsze i następnym tygodniu taka możliwość ocen pojawi się przy komiksach z odświeżonego DCU.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rafalinda


Rado

Od wczoraj mam problem z wejściem na stronę główną. Mój antywirus (Avast) blokuje mi dostęp z powodu jakiegoś trojana.

Q

To jest nadwrażliwość ze strony Avasta (z tego co wiem to inne antywirusy nie blokują strony). Natomiast same pliki strony zostały przeskanowane przez ESET i ten nie wykrył nic podejrzanego.

Zgłoś ten problem Avastowi - http://www.avast.com/pl-pl/contacts może wtedy szybciej zareagują.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Jakieś błędy się wkradły przy budowie działu poświęconemu TDK.

1) W dziale PLAKATY nie włącza się druga zakładka. Jak ktoś będzie to poprawiał, to dodaje znaleziony przeze mnie plakat-art, który nie znalazł się w galerii (może się przyda):


2) Galeria SCREENY Z FILMU działa tylko na pierwszej zakładce, po kliknięciu w drugą przenosi nas do GALERII FOTEK Z PLANU i już w niej zostaje, kiedy klikamy na powrót.

3) Dział ADAPTACJA nie odpala, kiedy jest się obecnie w działach: EKIPA, MUZYKA, ZWIASTUNY, MROCZNI BOHATEROWIE GOTHAM, KOSTIUMY I CHARAKTERYZACJA, BAT-POD, WYDARZENIA, SCENY USUNIĘTE, NAGRODY i CIEKAWOSTKI.

MaroBot

Cytat: Rado w 24 Listopad  2011, 12:59:50
Od wczoraj mam problem z wejściem na stronę główną. Mój antywirus (Avast) blokuje mi dostęp z powodu jakiegoś trojana.
Mi z kolei od paru dni dostępu do strony głównej blokuje ESET, co jest trochę dziwne bo do niedawna wszystko działało bez problemu aż tu nagle dostaję "   Dostęp do strony został zablokowany przez ESET Smart Security. Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta."
Co mnie tym bardziej irytuje ponieważ nie mogę być na bieżąco odnośnie newsów na temat zwiastuna/prologu TDKR ;) . Coś się zmieniło ostatnio na stronce że się nagle ESET na was obraził czy co ? Bo taka kapkę dziwna sytuacja.

Q

Są problemy z serwerem na którym znajduje się strona i pod adresem batcave.stopklatka.pl - nikomu nie działa strona.

Natomiast częściowe zasoby strony i newsy są tymczasowo dostępne pod tym adresem - http://www.beta.batcave.098.pl/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Woland

Cytat: Juby w 14 Grudzień  2011, 21:07:00
Jakieś błędy się wkradły przy budowie działu poświęconemu TDK.

1) W dziale PLAKATY nie włącza się druga zakładka. Jak ktoś będzie to poprawiał, to dodaje znaleziony przeze mnie plakat-art, który nie znalazł się w galerii (może się przyda):


2) Galeria SCREENY Z FILMU działa tylko na pierwszej zakładce, po kliknięciu w drugą przenosi nas do GALERII FOTEK Z PLANU i już w niej zostaje, kiedy klikamy na powrót.

3) Dział ADAPTACJA nie odpala, kiedy jest się obecnie w działach: EKIPA, MUZYKA, ZWIASTUNY, MROCZNI BOHATEROWIE GOTHAM, KOSTIUMY I CHARAKTERYZACJA, BAT-POD, WYDARZENIA, SCENY USUNIĘTE, NAGRODY i CIEKAWOSTKI.


Jak tylko strona zacznie normalnie funkcjonować, błędy powinny zostać usunięte, a przed nowym rokiem pojawi się kilka uaktualnień w działach filmowych, w tym jedno bardzo duże.

You're in for a show tonight, son.