Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Hydro

Ja bym gwiazdkę zamienił na logo Batmanów Burtona lub, co wydaje mi się lepszym pomysłem, mały batarang podobny do tego który jest w logo BC. Chociaż sam do gwiazdek nic nie mam ;)
It's a funny world we live in.

Woland




Wersja baaaardzo wczesna:) Poza tłem wszystko może ulec zmianie. Propozycje zawsze mile widziane.


You're in for a show tonight, son.

Drawski

Woland, jak masz to zarzuć wersją bez obrazków (z samym tłem).

Adolf

O, zmieniacie wygląd strony, nareszcie!

Woland

Cytat: Drawski w 15 Lipiec  2011, 18:50:52
Woland, jak masz to zarzuć wersją bez obrazków (z samym tłem).

Jak już wszystko będzie gotowe, lay zostanie prawdopodobnie dodany na stronie w wersji tapety;)



Uploaded with ImageShack.us

You're in for a show tonight, son.

Adolf

Ale pasek menu dajcie niżej, bo za pierwszym razem chyba minął tydzień zanim go znalazłem ukrytego na suficie...

Drawski

Chciałem pustą wersję, bo miałem zamiar pokazać ci moją wizję, ale ok.

Juby

Przy robieniu "powiększenia" działu do TDKR kilka dni temu coś się popsuło i nie wyświetla się oficjalna strona do filmu po kliknięciu w link.

Drawski

Nie wiem jak Wy, ale przy jednym portalu robienie innej strony głównej, i innych pozostałych zakładek jest trochę nie estetyczne. Lepiej zrobić jeden spójny layout, co o tym waćpanowie sądzicie? :P

kelen

Niestety, dostosowywanie wszystkich stron, działów, podstron itd pod Wordpress zajęłoby MASĘ czasu, a niestety żaden z adminów raczej nie miałby tyle czasu i nerwów, żeby to systematycznie robić. Dlatego pod nowy wygląd jest strona główna i najnowsze streszczenia i recenzje komiksowe. Cała reszta bazuje na starym wyglądzie.

Drawski

Powiem szczerze, że w tym wypadku ta zmiana była bez sensu i wprowadziła estetyczny zamęt.

Zamiast przefarbować, zrobiliście sobie tylko pasemka ;)

kelen

Pod względem wyglądu może i tak, ale nawet nie wiesz ile to dało nowych możliwości jeśli chodzi o pisanie newsów, zmiany układu czy dodawaniu nowych artykułów pod taki system :)

Juby

No co ty Drawski nowy wygląd jest fajny... A najfajniejsze jest w nim to, że mamy aż10 newsów, bo starsze nie odpalają... :P

Q

Starsze newsy bez problemów działają w archiwum - http://www.batcave.stopklatka.pl/2011/07/

Co do strony głównej to jest pewien problem i nad najlepszych rozwiązaniem cały czas pracujemy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wiem Q, że starsze newsy działają w Archiwum, ale na stronie głównej, gdy na dole klikniemy dwójkę, lub kolejną zakładkę starszych newsów BC się zawiesza. :P