Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Woland

Cytat: Juby w 01 Czerwiec  2011, 15:56:56
Czekałem tyle lat na primerę działu BATMAN 1989 wykonywaną przez Wolanda. Chwalił on się dwoma layoutami, a ostatnio wprowadził nowy do BF... Teraz z nowym wystrojem wszystko będzie musiał zmienić, a część jego prac nigdy nie ujrzy światła dziennego. :P

Bez obaw, działy filmowe nie zostaną podda tej zmianie. Nowy wygląd będzie jedynie dotyczył strony głównej z newsami. Reszta pozostaje bez zmian, a przynajmniej działy którymi ja się zajmuję.

W kwestii nowego laya i ogólnie wyglądu sam mam BARDZO wiele uwag. (Bez urazy dla Majkiego, ale mam już własną wizje tego laya...). To samo tyczy się kolorystyki.
Trzeba za to w tym miejscu zaznaczyć, że NIE JEST TO WERSJA OSTATECZNA. Raczej chodziło o wprowadzenie nowego systemu newsów i edycji danych.

You're in for a show tonight, son.

Hydro

Od paru lat był ten sam wygląd i było dobrze, bez zbędnych dodatków, klimatycznie. Ja jestem za (o ile to nadal możliwe) powrotem starego wyglądu. :]
It's a funny world we live in.

kelen

Szkoda, że nikt nie zauważył pewnego szczegółu - strona główna działa teraz na Wordpressie, który zdecydowanie ułatwia dodawanie nowych materiałów na stronę (newsów) i pozwala na dużo więcej niż przestarzały cute news. Menu zostało umieszczone na górze ze względu na zbyt duży rozrost nowych działów, co bardzo źle wyglądałoby w przyszłości przy starym dziale - bo raczej nikt nie chciałby przewijać sporego kawałka strony, żeby znaleźć to, czego szuka.

I błagam, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Tylko strona główna ma zmieniony wygląd - cała reszta będzie po staremu. Wszystkie stare newsy wciąż są dostępne w archiwum.

Pod wordpressa będą również dodawane nowe streszczenia i recenzje komiksów, również ze względu na dużo większą wygodę w ich prezentacji i dodawania - odbywa się to szybciej, także eliminacja błędów może odbyć się dużo szybciej niż wcześniej.

Juby

Prawd? mówi?c coraz bardziej przekonuje si? do nowego wizerunku strony (tak jak pisa?em to kwestia przyzwyczajenia). Ale drodzy Admini pami?tajcie:

"Je?li udoskonalasz co? dostatecznie d?ugo
na pewno to zepsujesz!"
- Prawo Murphy'ego


Adolf

Ta nowa strona to porażka! Przeglądam neta na telefonie i widzę białe tło, myślałem, że się popsuło coś, ale tu się okazuje, że telefony nie wyświetlają tego nowego, superwypasionego stylu...

kelen

Adolf, strona nigdy nie była robiona specjalnie pod telefon, więc...

Funky

Wygląd stronki zbyt szary, ale może się przyzwyczaje. Logo to największy minus (fatalna czcionka) i mam nadzieję że wróci stary napis "BatCave" :)

Adolf

Cytat: kelen w 02 Czerwiec  2011, 18:50:14
Adolf, strona nigdy nie była robiona specjalnie pod telefon, więc...

Więc spadnie Wam nieznacznie licznik odwiedzin :p

kelen

Spoko, od zmiany wyglądu nie zmienił się na gorsze ;)

Q

Cytat: Adolf w 02 Czerwiec  2011, 18:40:32
Ta nowa strona to porażka! Przeglądam neta na telefonie i widzę białe tło, myślałem, że się popsuło coś, ale tu się okazuje, że telefony nie wyświetlają tego nowego, superwypasionego stylu...
Pod jakiego typem telefonu? Bo standardowo wyświetla uproszczoną wersję z samymi newsami.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Funky w 02 Czerwiec  2011, 18:57:14
Logo to największy minus (fatalna czcionka) i mam nadzieję że wróci stary napis "BatCave" :)

- ta mniejsza/jaśniejsza wersja nie wygląda źle (choć czcionka mało Batmanowa i oryginalna), ale lepiej to wygląda niż na głównej...

Adolf

CytatPod jakiego typem telefonu? Bo standardowo wyświetla uproszczoną wersję z samymi newsami.

Telefon na androidzie chodzi, neta przez wi-fi odbieram. Jakieś białe tło, z niebieskim paskiem... Nienawidzę uproszczonych wersji dla telefonów. Chcę całą stronę chcę normalnie otwierać, a nie jak na jakiś starych telefonach wersje mobilne/laitowe, gdzie nic nie ma.

Q

I tu jest problem, na zwykłych telefonach uproszczono wersja strony z newsami się sprawdza,. Sprawdź teraz czy wyświetla pełną wersję. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia jak się prezentuje pod androidem.

EDIT:

Teraz powinno być lepiej i w razie czego włączona jest opcja powrotu do normalnej wersji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Adolf

Uproszczona wersja badziewna, ale na szczęście na dole jest przejście do pełnej wersji strony :)

Drawski

Mam propozycję. Może by tak usunąć wszystkie gwiazdki z forum? one są strasznie kiczowate, i tylko psują mroczno-groteskowy klimat...