Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

"Avatary i Syngaturki" - tak sie nazywa wątek na forum BC, ale zastanawia mnie, czy nie powinnobyc 'sygnaturki'?

Maxie Zeus

No, powinno tak byc... ale niestety nie mozna modyfikowac nazw wątków (przynajmniej moderatorzy nie mogą, nie wiem jak Q).

Juby

W recenzji Wolanda filmu "Batman & Robin", znalazlem pare bledów:
1. "...aczkolwiek przyjemniejszy to widok od Twóch-Twarzy..." - chyba raczej 'Dwóch'.
2. "...Co trzeba przyznac to to, ze George tchnąl duzą dawne ciepla..." - "dawne", a co to jest? ;)

Hydro

Proponuje usunąc z dzialu "Zawieszone" pomysl Wellesa, skoro okazalo sie ze to byl zart.
It's a funny world we live in.

kelen

W sumie masz racje, ale jak dla mnie warto gdzies sam artykul zostawic jako ciekawostke i po prostu dopisac, ze okazalo sie to byc tylko zartem.

Silent Dark

Usunąc dzial JL.Projekt oficjalnie zawiesili.

Leon Kennedy

A po co usuwac? Lepiej walnąc go do dzialu ''Projekty Zawieszone''.

Juby

Cytat: Silent Dark w 21 Sierpień  2008, 22:31:51
Usunąc dzial JL.Projekt oficjalnie zawiesili.

Wspominalem o usunieciu tego dzialu jakiś czas temu. Oczywiście popieram.

Silent Dark

A Gotham Knight powinno znajdowac sie w dziale Seriale animowane.

Juby

Cytat: Silent Dark w 22 Sierpień  2008, 15:07:08
A Gotham Knight powinno znajdowac sie w dziale Seriale animowane.

ze co? ??? przeciez to jeden film podzielony na sześc odcinków (historii). Chcesz mi powiedziec, ze filmy "Kill Bill vol. 1 i vol. 2", oraz "Pulp Fiction" tez są serialami, bo podzielili je w środku na cześci. Zastanów sie troche.  :P

Mel

#130
http://batcave.stopklatka.pl/indexgk.php?id=batman_gk_ksiazka

Kliknijcie sobie na obrazek okladki...

Najlepsza gafa ever ;D



Byla....
Poprawiono juz to.

Huntersky

KURDE MAc
Co te dwa posty w  temacie o strachu zawadzily? Co, pytam sie? Czy panowie moderatorzy naprawde mają tak gleboko gdzieś zwyczajne poczucie humoru?
Zeus, dam sobie wlosa uciąc, ze jesteś po raz pierwszy moderatorem. A wiec na Milośc Boską popatrz , jak zachowują sie normalni moderatorzy na innych forach. Czyli nie wycininają kazdego przekle?stwa, offtopa, czy zwyklego zartu.
Dązysz do jakiejś cholernej forumowej utopii? A wiec zbanuj wszystkich zwyklych userów, wtedy wszystko bedzie zgodnie z regulaminem i w ogóle cycuś.
To sie juz robi naprawde zalosne.

BTW, ciekawe, czy ktoś wytnie tego ,,kurde macia" ::)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

Mówisz pewnie o poście Super Robina.. i swojej ironicznej odpowiedzi ?
Powiem tak, Huntersky - twoja reakcja na post SR nie byla potrzebna. Zamiast nabijac sie z jego niepowagi (za co odpowiedzialny jest wiek), móglbyś zostawic jego wypowiedzi bez komentarza, hm ?
Chce mlodemu dac szanse na poprawe, a nie go udupiac...

CytatZeus, dam sobie wlosa uciąc, ze jesteś po raz pierwszy moderatorem
Mylisz sie, modem jestem na dwóch forach.. tak - DWÓCH !! Tam jeszcze nikt sie na mnie nie skarzyl.. Na tym, najwiekszy problem ze mną masz Ty  ::)

Huntersky

Cytatzostawic jego wypowiedzi bez komentarza
Zrehabilituje sie i pozostawie bez komentarza Twój post. Bo niczego sie widac nie nauczysz.

Luz naprawde nikogo jeszcze nie zabil.

Gdybym ja byl modem i zobaczyl, ze mu tak odpowiedzialeś, pogratulowalbym zartu (glupiego, bo glupiego) 8)

CytatMylisz sie, modem jestem na dwóch forach.. tak - DWÓCH
Musze obciąc sobie paznokiec :(
To drugie forum to Multiverse?
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

CytatMusze obciąc sobie paznokiec
To drugie forum to Multiverse?
NIE ! Myślisz ze moje zainteresowania ograniczją sie tylko do komiksów ? Co prawda to prawda, ze na tym drugim forum jestem modem dopiero tydzie?..

CytatLuz naprawde nikogo jeszcze nie zabil.
Gdybym ja byl modem i zobaczyl, ze mu tak odpowiedzialeś, pogratulowalbym zartu (glupiego, bo glupiego)
Ok, Ok... moze naprawde powinienem troche wyluzowa?.
Zobaczymy - postaram sie przymykac oko na niekóre glupawki ;)