05 grudzień 2021, 11:55:51

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Polityka i światopogląd

Zaczęty przez LelekPL, 24 kwiecień 2020, 08:55:42

Juby

22 marzec 2021, 17:54:10 #90 Ostatnia edycja: 22 marzec 2021, 20:17:21 by Juby
Dziś potwierdzono całe 9795 szczepień. Minister Zdrowia chciał zaszczepić w marcu 3,5 miliona Polaków, ale jak chciał to osiągnąć, skoro przez weekendy prawie nic nie szczepią (więcej dziś potwierdzono zakażeń). ::)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

A w USA już 100 milionów dobili... dobrze, przynajmniej kina powinny się niedługo otworzyć na dobre, to i latem może w naszych coś będą puszczali. Nawet jeśli sporo ciekawych tytułów trafi na HBO Max to i tak niektóre wolałbym obejrzeć w kinie, głównie Diune i Matrix 4. Poza tym Marvel będzie mógł się ogarniać powoli z filmami. No i jeszcze Top Gun, M:I7 i horrory (Halloween Kills, Candyman i Quiet Place 2)

Juby

Maverick, M:I:7 i horrory też chętnie odhaczyłbym w kinie, ale Diuna, odcinanie kuponów od Matrixa i tegoroczne Marvele są mi obojętne.

Nawet nie wiedziałem, że tak dobrze idą szczepienia za Atlantykiem. W UK też podobno już 50% dorosłego społeczeństwa zaszczepili. W naszym tempie, Polska będzie "bezpieczna" na jesieni... 2022 roku. ::)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Zobaczcie, z Kabulu do Warszawy jest ponad 5000 km. Talibowie rządzą tydzień, a media głównego nurtu mówią, że Afgańczycy na piechotę doszli pod polską granicę i nawet kot za nimi przybiegł, bo się stęsknił.

Na piechotę mi wyskoczyły na google maps 43 dni na szybkie przejście tych kilometrów. A przecież TVN mówi o dzieciach, staruszkach i kobietach w ciąży... 🤔
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Ja jednak odpuszczam jakąkolwiek dyskusję w tym wątku. Na każdym forum jakie znam, gdy dochodzi do tematów światopoglądowych i polityki, także w wątkach specjalnie do tego przeznaczonych, prędzej czy później robi się nieprzyjemne bagienko. BatCave - póki co - to nie spotkało, przez ponad rok istnienia tego wątku była i jest kultura, ale obawiam się, że kiedyś balon pęknie i wyleje się z niego coś, czego nie chcę być uczestnikiem... ani świadkiem.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman