Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksowe uniwersum Batmana

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:13:12

Super Robin

Jaki komiks o Batmanie jest najświeszy na stan 5 Lipca 2008 ?

Juby


Super Robin


Juby

Cytat: Super Robin w 08 Lipiec  2008, 16:50:49
O obydwie regiony

Mówi sie "Obydwa".  :P

W Polsce najnowszy komiks o Batmanie to "Batman i Syn", a w USA albo najnowszy numer z serii "Batman" (#677), albo "Detective Comics" #844.

Silent Dark

W jakim komiksie po raz pierwszy pojawil sie Strach na wróble?

Mel


(A)nonim

Silent nie latwiej zajrzec do Wikipedii (nie tej polskiej rzecz jasna)?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Zostaw go, (A)nonim... Jak sie tak tutaj pyta, to wtedy na odpowiedziach nabijamy sobie posty.

Co za moda...

Hydro

"The Long Hallowen" zostal wydany w Polsce?
It's a funny world we live in.

Mel


Foxdie

Pierwszy post tutaj, wiec witam wszystkich uzytkownikow i mam kilka pytan. Zaczalem ostatnio nadrabiac zaleglosci i lyknalem caly obecny run Morrisona (ktory jest odjechany jak wszystkie jego historie i chwala mu za to), tylko czuje sie troche zagubiony.

1. Czy wiadomo cos wiecej odnosnie tajemniczego tekstu przewijajcego sie przez caly run czyli "Zur En Arrh", poza tym ze jest to nazwa planety z jakiej pochodzi jakis alternatywny Batman??
2. Kim/czym jest Bat-Mite ?? Pierwsze pojawienie sie itp. itd. Bo w ogole nie kumam czemu akurat teraz pojawil sie u boku Nietoperza (tak wiem, to Morrison ;) )
3. Co to Bat-Radia ??

kelen

1. Nie jestem pewien
2. Bat-Mite to takie cus ala Mister Mxyzptlk z Supermana, tyle, ze Bat-Mite jest raczej tym "dobrym". Pierwszy raz pojawil sie w 1959 roku w Detective Comics. A obok Batka sie pojawil... Coz, mnie sie wydaje, ze to byly jego wizje po zazyciu odpowiednich srodkow :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Bat-Mite tu z pewnoscia znajdziesz wiecej (wiem, nikt nie lubi jak ktos mu rzuci wikipedia)

ivona

Mam takie pytanko, w jakich komiksach pojawia sie Scarecrow i Pingwin ?? Mam zamiar zakupic sobie komiksy z tymi postaciami, dzieki z góry !

kelen

A chodzi o polskie wydania czy oryginalne?

Maxie Zeus

Chyba ich najslynniejsze spotkanie mialo miejsce w "As the Crow Flies", gdzie Pingwin przyczynil sie do zamiany Scarecrow'a w Scarebeast'a ;)