Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Swiat DC universum w nowym Batmanie?

Zaczęty przez Adolf, 28 Sierpień 2008, 19:46:45

Leon Kennedy

W BF byl wspomniane Metropolis... Taki malute?ki smaczek móglby juz przejśc u Nolana.

vincent

Nie widze w tym najmniejszego sensu.
To świat Nolana, a tam nie ma miejsca na takie rzeczy.
I bardzo dobrze.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

CytatW BF byl wspomniane Metropolis...
I to powinno nam wystarczyc...

W filmie Nolana nie chce zADNYCH nawiaza?. zadnych innych herosów. To po prostu zepsuloby magie filmów Nolana....
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

CytatNie widze w tym najmniejszego sensu.

A ja tak. Taki malute?ki smaczek spowodowalby uśmiech na moich ustach... jak i pewnej cześci widowni ( mi o to szczególnie w tej chwili chodzi...), a i cala koncepca realizmu bylaby przy tym zachowana.

Man-Bat

Tez by mi sie to podobalo . Np : Wiadomości i tam leci wlaśnie do Gotham City samolotem przylecial Clark Kent
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

It's a funny world we live in.

vincent

Tak, Clark Kent, dziennikarz jest na tyle znany, ze puszczaliby wiadomośc o nim w TV.
Litości?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Man-Bat

Nie no zartuje ale chcialbym jakiś smaczek :D
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Leon Kennedy

Nolan móglby zrobic coś w stylu Burtona z pierwszego Batmana. Pamietacie co Bruce powiedzial do Vicky po milo spedzonym wieczorze w rezydencji? Od razu ''S'' mi sie wtedy przypomnial :D.

Adolf

Skoro ma byc realizm, to moze Nolan pójdzie w inną strone. W Gotham zaczeli by sie pojawiac oprychy, problem w tym, ze uznano ich za zmarlych. Jak sie pó?niej by okazalo, są to po prostu klony. A palce maczala by w tym organizacja Cadmus, kierowana przez panią Warren, czy jak jej tam... A jednym z naukowców bylby dr Hamilton. Tylko nie mówcie, ze motyw klonów jest malo realny, na pewno nie mniej niz sonar...

(A)nonim

To brzmi jak jakiś kiepski odcinek The Batman. Z realizmem to nie ma wiele wspólnego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Klonom jednak podziekujemy. :) Sonar to po prostu cudowny wynalazek SF, na który mozna przymknąc oko, ale wprowadzenie klonów to raczej zly pomysl, nie wpisujący sie w konwencje filmu.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

klony? to moze jeszcze dorzucmy Predatora i Elvisa?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

No klony to mocne przegiecie. Zresztą uwazam, ze te wszytkie filmy z klonami sie juz dośc mocno nam przejadly, prawda?. Nadal obstaje przy swoim... Malute?ki smaczek dla naszych uszu ( a moze i oczu?) mile widziany :).

Crane

Adolf, równie dobrze mozesz napisac ze w kolejnym filmie Batman powinien leciec na Ksiązyc. W ko?cu to realne, tak?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.