Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Bunch

Jak zapoznasz się z zasadami ortografii, gramatyki, interpunkcji i jak napiszesz to co chcesz nam przekazać ponownie, to dopiero wtedy będziemy mogli zrozumieć o co Ci chodzi.

Riiuff

Zgadzam się z przedmówcą.
Też nie rozumiem o co ci chodzi Mihcim ;P .

kelen

Michim chyba mowi, ze nie idzie mu gra jako Invisible Predator i jest pod wrazeniem, jak niektorzy umia w tym trybie rozwalic ludzi Jokera w nie cala minute.

Mihcim

Invisible predator juz mi wychodzi calkiem niezle mi idzie ; )
90 % gry juz jest : )
Kilka zagadek i bedzie oki : )

Riiuff

Też mam 90% i została mi jedna zagadka ;D.

Edit:

Ale jaja ;( Wchodzę teraz na mojego X-Klocka z dużym uśmiechem żeby zrobić ostatnia zagadkę
patrze a tu nie ma zapisu gry O-o WTF?? Miał ktoś taki numer ze mu się sam save skasował z karty pamięci? Cały czas byłem w pokoju więc żadna osoba mi to nie zrobiła a sam przez przypadek nie skaowałem na 100%. Czy to jakieś siły nadnaturalne? Żal przez duże Ż...
Posted on: 04 Wrzesień  2009, 15:43:45

 Zaskakujące jest to że w tym temacie nikt nie odpowiada i wypowiada się na temat gry.
Tak jakby wszyscy poumierali po premierze gry...

(Sorry za 2 posty podrząd. Nie długo będę pisał sam do siebie...)

Mel

Po prostu nie wszyscy mają konsole i wolą poczekać na grę przeznaczoną na PieCe. Proste?

kelen

Wiesz, to nie jest forum o grach wiec nie spodziewaj sie, ze kazdy user to ekspert od konsoli xyz. Poczekaj na Michima, on a Xboxa. Ew zajzyj na jakies forum (np polygamii).
I smialo pisz post za postem, bo i tak zostanei zeedytowany twoj pierwszy i nie bedzie dubli.

Mihcim

Mialem ta z Residentem 5
Ku**a!! ( naprawde przepraszam ale moderatorzy zwlaszcz Leon powinni to zrozumiec)

Tyle broni na maxa mialem
Tyle rzeczy ze to jest Horror : (

Pamietam jak sie wkurzylem ehh
Ale wkoncu sam sobie znowu polowe rzeczy odzyskalem grajac od nowa

Riiuff

Thx za pocieszenie ;) Chociaż nie jestem sam ;D
Teraz zaczynam wszystko od nowa...

Batarang

Witam jestem nowy w Bat-Cave i chce sie zapytać o zdanie co sądzicie o ed. kol. tej gry oto link http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=951 już zamówiłem wyszła wersja na PC, X`360, PS3(ps3 ma kampanie joker).

Co o tym myślicie?


Jak ktoś chce też sobie taką sprawic to tu http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=batman+arkham&sort=3&page=1

Adolf

Słyszałem, że nie warto. W stosunku do wersji zachodniej jest bardzo uproszczona, tzn. pudełko jest normalne, a nie w kształcie nietoperza, przewodnik jest wydrukowany na tanim papierze, natomiast w wersji zachodniej jest oprawiony w skórę, batarang to natomiast zwykły kawałek plastiku, którego nie da się odczepić od podstawki i ma nawet naklejkę made in china.

Ralf

Ja zakupiłem przez sklep Cenegi zwykłą wersję gry na PC-ta. Za bardzo nie interesuje batarang ciekawy jest za to dziennik.

Riko

#567
Zagralem w demo na PC i przyznam szczerze ze calkiem ciekawie sie gra :) Gre juz zamowilem na PC :D teraz czekac tylko jeszcze te kilka dni na premiere... A tak w ogole zapowiedziano juz dodatki do Arkham :D
http://www.gamezilla.pl/content/batman-dostanie-nie-jeden-a-dwa-darmowe-dodatki

naz_

To jest straszne ile czekać musimy na tą gre my, blaszaki.

Do tego jeżeli ktoś tak jak ja, odmówił sobie zagrania w demo (nie chcę przedsmaku, chcę jeść od razu!:D) cierpi podwójnie.

A jeszcze wczoraj kumpel opowiadał, że grał w demo i że rewelacja, a koleś z Batkiem na codzien nie ma nic wspólnego.

chyba się zahibernuje :(
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Mac12

Nie załamuj się jeszcze 6 dni!