Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 3

Zaczęty przez rocklee, 31 Maj 2012, 09:36:49

bart-allen

Piosenka "Blue" na początku rządziła. Ogólnie film dobry, a dłużą recenzję zrobię później.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Altair


XIII

Dla mnie zawód roku.
gdzie te 200 mln?/
-głupia motywacja Kiliana
-bo tempo kiepskie i miejscami wieje nudą
- przeciwnicy nieciekawi
- końcowa bitwa przekombinowana i nudna
- zbroje z papieru
- bo nudny i bezużyteczny iron patriot
- Pepper na końcu
- zbyt komediowo
-wątek z dzieciakiem
-ludzie ziejący ogniem słabo wyglądają na ekranie,
-Traumy Toniego nie było widać w avengers, wzieła się chyba z kosmosu.
Żeby film poprawić przyda się fanedit i wycięcie 15-20 minut filmu. A Mandaryn mnie dobił. Nie interesuje mnie komikowy ale podobał mi się koncept Bin Ladena, a scena kiedy wyszedł z kibla jak pażdzioch to dla mnie facepalm. Mogliby zrobić chociaż z niego podstawionego żołnierza a nie jakiegoś pseudo zabawnego aktorzynę.
Najpierw oceniłm 6/10, teraz wacham się w granicach 4-5/10. Trzecie obejrzenie to już może jeszcze bardziej obniżyć ocenę.

JaRo II

 Ostatnio wymyśliłem sobie coś takiego, otóż...

Jak powszechnie wiadomo "Iron Man III" wzbudził wśród widzów mocno mieszane uczucia, a wielu fanów narzeka na to w jaki sposób potraktowano Mandaryna. Ja również ubolewam nad Mandarynem i w związku z tą postacią wymyśliłem sobie coś takiego, a mianowicie- jak można by przywrócić twarz Mandarynowi? Ja mam na to pomysł, nie musicie się ze mną zgadzać, ale uważam, że nie jest to zła myśl. Otóż:

Podczas fabuły "Avengers II" Thanos dochodzi do wniosku, że należy wspomóc Ultrona dodatkowymi ludźmi, gdyż liczba i siła Avengersów stanowi spore wyzwanie. Wysłannicy Thanosa uwalniają z więzienia Trevora, aktora, który podszywał się pod Mandaryna. Trevor darzy Iron Mana nienawiścią, za to, że ten umieścił go w więzieniu i zniszczył jego aktorską karierę. Thanos wie o nienawiści Trevora i o tym, że już miał on do czynienia z Iron Manem, dlatego właśnie decyduje się go uwolnić z więzienia. Przekazuje Trevorowi moc magicznych pierścieni. Trevor wspiera Ultrona i jako potężny Mandaryn rzuca wyzwanie Avengersom, koncentrując się głównie na zemście nad Iron Manem.

Myślę, że powyższy pomysł nie byłby zły. Ale to tylko mój pomysł, który zapewne nie ujrzy światła dziennego. Swoją drogą liczę, że Avengersi poza Ultronem otrzymają jeszcze jakiegoś przeciwnika ( np. uwolnienie z więzienia wojskowego wroga Hulka-  Abomination ).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

Powy?szy pomys? nie by?by te? najlepszy, bo po IM3, niewa?ne jak bardzo Trevor jest z?y, nikt z widzów go jako wroga nie b?dzie traktowa? powa?nie. To jest comic relief, z tej roli si? ju? nie wraca.

Jak dla mnie patent z Mandarynem nie by? najgorszy, ale sam film... no có?, jest prawie nie do ogl?dania. Teraz próbuj? mu da? drug? szans?, ale nie potrafi? si? przedrze? przez 20 minut. Co? jest z tempem, wykonaniem i fabu?? tego filmu, ?e mnie kompletnie nie obchodzi. My?l?, ?e jednym z g?ównych problemów jest brak wyrazistego wroga i Tony Stark... Nie chc? pisa? RDJ bo spisa? si? bardzo dobrze w swoich improwizacjach, ale posta? Tony'go jest strasznie nudna i niewci?gaj?ca w tym filmie. Jego podró? nie wydaje si? mie? znaczenia... tym bardziej je?li wiemy o tym, ?e wróci w Avengers 2. Podobnie przez to jest z ca?ym filmem - jest zwyczajnie ma?o interesuj?cy.

Nightrain

Według mnie film był trochę nijaki... Przyjemnie się oglądało, ale miejscami potrafił zanudzić. Fabuła taka mdła. Mandaryn mi się akurat podobał, dobrze go ten facet zagrał. Żadne dzieło wybitne, ale widać, że twórcy takich ambicji nie mieli.

Valar Morghulis

RemiRose

Ja byłem wobec filmu nastawiony hiperoptymistycznie, a niestety zawiodłem się. W trakcie filmu przysnąłem. Film nie był zły, ale oczekiwałem czegoś więcej. Może podchodziłem do seansu ze zbyt wielkimi oczekiwaniami.   
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Anonimowy Grzybiarz

Ogl?dn??em drugi raz, my?la?em, ?e bardziej mi si? spodoba, ale nie. Po wyj?ciu z kina by?em zadowolony, cho? spodziewa?em si? czego? lepszego. Przy powtórnym seansie wszystko, co mi si? podoba?o w kinie - g?ównie ?arty i gagi - nie mia?o ju? tej si?y. ?arty zna?em, wi?c ju? tak nie ?mieszy?y. Twist z Mandarynk? wci?? irytuje, cho? doceniam kunszt aktorski Kingsley'a. Kryptonim "melan?", tak jak i pierwszy wybuch, wci?? robi? wra?enie. Ale ca?o?ci czego? brakuje. Albo mam z?e nastawienie. Ode mnie 7/10.