Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seriale Animowane o Batmanie - Quiz

Zaczęty przez Silent Dark, 03 Luty 2008, 20:10:04

Grim Knight

Jest gwiazdą kina, jak Basil Karlo.

Nosi nazwisko Matta Hagena, podróznika, umiejetnośc metamorfozy.

Umiejetności powodują u niego ból, jak u Prestona Payne.

Znienawidzenie do wlasnej twarzy (po wypadku) jak Sondra Fuller
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus


Grim Knight

Hm. To coś latwego moze.

Wymie? przynajmniej trzy nawiązania do twórczości Alana Moore'a w serialach o Batmanie, wlącząjąc w to JLU.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Grim, juz ponad miesiąc nikt nie odpowiada na twoje pytanie - proponuje, abyś je zmienil ;D

Grim Knight

No dobra, niech bedzie.

1. O jakiej przekąsce rozmawia Question z Supergirl w JLU?
2. Jakiej melodii uzywa Batman w rozgrywce z Dr Destiny?
3. Co Pingwin trzyma w koszu na parasole?

Dwa sobie wybierzcie.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Ja pewien jestem tylko odpowiedzi na drugie pytanie ;D
Chodzi oczywiście o melodie znaną w Polsce jako ''Panie Janie'' :P (w wersji ang. ''Brother John'')

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Ale, podaj przy okazji odpowiedzi na reszte twoich pyta? :P Ciekaw jestem...

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Jak juz jesteśmy przy Doktorze Destiny....

Jakie ''koszmary'' wywolal on u: - Supermana
                                                    - Hawgirl
                                                    - Green Lantern'a
                                                    - Flash'a 

I jeszcze jedno, banalne pytanie na spostrzegawczośc:
Jakiego MARVElowskiego zloczy?ce(-ów) przypomina komiksowa wersja Dr. Destiny?


Grim Knight

Hobgoblina (peleryna z kapturem, buty)
Red Sculla :D


Koszmary:
Flash- przyspieszenie do tego stopnia, ze świat stoi w miejscu wzgledem niego.
Superman- wzrost sily, zabicie bliskich
Hawkgirl- upadek i pogrzebanie zywcem
Green Lantern- odrzucenie przez mieszka?ców dzielnicy, w której sie wychowal, panika wzgledem niego.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Dokladnie, Grim !!

Hobgoblin


Demogoblin


Red Skull

Grim Knight

W jednej ze scen w JLU, podczas wielkiej walki herosów w wiezy obserwacyjnej, pojawia sie dobrze znana postac z TNBA (tam zadebiutowala). O kogo chodzi?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."