Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Year One

Zaczęty przez XIII, 15 Lipiec 2010, 10:43:43

Batang

Według mnie to będzie świetna naimacja  8) 

Czekam na nią z nieciepliwością  :) sam tailer wiele nie pokazał ale i tak zapowiada sie nieźle .
Czekam na te animacje tak samo jak na Arkham City , i Batman : The Dark Knight Rises .

sama animacja ładnie wpada w oko , ciekawe jakie będzie miec oceny na szym forum kiedy większośc już go obejrzy . No i jak zwykle zacznie się od bólu , potem nietoperz , no i potem zaczynamy : skoki po dachach i zabawa po czym opcieranie sie z policją gotham.  ;D typowe

Juby

Trailer do filmu dobry, ale gdy zobaczy?em ile film na podstawie 98 str. komiksu, którego podobno idealnie odwzorowuj? b?dzie trwa? (64') to ju? nie jestem takim optymist?. :P

LelekPL

to fakt, film mógłby być troszkę dłuższy, przynajmniej te 30 minut

XIII

Ten komiks miał 88 plansz a nie 98 ale 64 min to i tak mało aby go  oddać na ekranie  pewnie nie będzie wielu scen znanych z komiksu albo sceny akcji będą bardzo skrótowe a dialogi wypowiadane w ekspresowym tempie aby zmieścić się w czasie.

Leon Kennedy

Pewnie dostaniemy film na przyśpieszonych obrotach ::)

Rexio

Racja , 64 minuty to przesada , powinien miec conajmniej 95 , animacja wpada w oko , tailer dobry  8) ale te 64 minuty ....troch krótko

XIII

Zwłaszcza że ma być rozszeszone zakończenie

Leon Kennedy

Spokojnie jakoś Under The Red Hood nie był długim filmem, a nie miało się wrażenia gonienia z jednej do drugiej akcji.

Rexio

Masz racje , nie ma co sie stresowac .  ::) Ale Batman : under the red hood to zupełnie inna sprawa.  8)

Leon Kennedy

I co z tego? Ta historia również była bardzo rozbudowana, a dostaliśmy świetnie z konstruowany film :D. Moim zdanie Year One również będzie takie samo, a z tym że wszystko ma być na ekranie może być różnie... Skrócone, lub coś całkowicie zbędnego wywalone.

Rexio

Ja osobiście oceniłem Red hood 10/10 bo było bezbłędne ! Na Year One też czekam i mam go zamiar obejrzec i napewno będzie świetny , przecież nie mówie że to będzie klapa czy coś ! Przecierz  Batman :UTRH  trawa zaledwie 75 minut a robi furore ! 8) Year One napewno będzie zaczepiste

Q

Pierwsza recenzja po prezentacji filmu na SDCC - http://collider.com/comic-con-2011-batman-year-one-review/104808/

Podobna zbyt wierna adaptacja sprawia, ze film nie oferuje nic nowego w porównaniu do komiksu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

I tak zamierzam ten film obejrzeć z wielką przyjemnością. Taka produkcja jak Year One to raczej typowa animacja skierowana prosto dla fanów, którzy chcą zobaczyć legendarną historię w ruchu. Dla ludzi nie siedzących specjalnie w komiksie będzie to też dobra okazja z zapoznanie się z tym dziełem.

(A)nonim

Oczekuję wiernej i dobrej kopii więc taka informacja mnie cieszy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

I kolejna recenzja - http://uk.movies.ign.com/articles/118/1183831p1.html#.TixvnV89aPU.tweet
Ocena 4/5 (8/10)

Według niej jest to najmroczniejszy film ze wszystkich dotychczasowych. Pojawiają się dosłowne dialogi z komiksu, jak i wulgaryzmy. Po prostu poważny film dla dojrzałych widzów, który powinien zadowolić długoletnich fanów jak i osoby, które dopiero odkrywają historie z Batmanem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)