Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Year One

Zaczęty przez XIII, 15 Lipiec 2010, 10:43:43

Leon Kennedy

Żal, że Conroya brak, ale jak zaznaczył Manigoldo każdy jest do zastąpienia. Dwa pierwsze zdjęcia to kalka w kalkę to samo co w komiksie i bardzo to cieszy :D

kelen


Vaherem

#17
Nie mogę się doczekać, okładka trzyma klimat komiksu - czyżby szykowało się na recenzje i opinie, w których ludzie nie będą czepiać się zmian w stosunku do komiksowych pierwowzorów?

kelen

Mam nadzieję, bo twórcy obiecali 0 zmian względem oryginału.

Leon Kennedy


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Vaherem

Fajna ta zapowiedź, choć liczyłem już na jakiś fragment filmu. Na razie najlepiej głosowo wypada Gordon i Falcone, Selina i Essen też są niezłe. Nie mogę się doczekać :)

Leon Kennedy

Doczekać to ja się nie mogę zwiastunu, a zapowiedzi w stylu jak wyżej niezbyt mnie jarają...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Wygląda to świetnie. Chyba dostaniemy najlepszą animację o nietoperzu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Z news na news coraz lepiej. Kotka też wygląda świetnie, choć pokazali ją tylko na chwilkę. Fajnie, że w dodatku będzie 15 minutowa animacja z kocicą w roli głównej.

Mogę się założyć, że to będzie najlepsza animacja od DC.

kelen

Jeśli faktycznie będzie panel w panel to samo z dialogami i nie spartaczą tego rozszerzenia, to jest to całkiem możliwe.

Roy_v_beck

Eee, taki przeciętny. Animacja jakoś mnie nie powaliła. Żadnych ujęć rewelacyjnych też nie było. Trochę na anime się zapowiada, gdzie wiadomo, za dużo ruchu nie ma. Eeeee. Od "All-Star" raczej to nie będzie lepsze.

Mikoto

Mi si? kolory podobaj?. Takie ciemne i matowe. Szczególnie w scenie zabójstwa Wayne' ów. Wygl?da to naprawd? klimatycznie ;).

Leon Kennedy

Trailer nie pokaza? niczego niesamowitego, ale upewni? mnie w przekonaniu, ?e b?dzie to jedna z najlepszych animacji w historii superhero :). Jedyny zarzut g?os Bruce'a, Conroy to niestety nie jest :-\