Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

TheKamiloos

Już myślałem, że przesuną premierę gry bo żadnych info nie ma, a tu proszę ;D No nic... trzeba czekać do poniedziałku ;)

Funky

Cóż obejrzy się na "Zagrajmy w" :P mam tylko nadzieję że zmienią wygląd postaci. Bo taki Bane wyglądał żałośnie w AA zresztą Joker też był do kitu (za chudy zdecydowanie i jakieś takie długie łapy) Mogliby zrobić taką grę tylko w uniwersum Burtona lub Nolana.

Juby

Mimo, że nie lubię zmian, dla tej gry będę musiał wymienić XP na 7 lub 8. ;)

jakura

Ostatnio pograłem troszkę w Amazing Spider man i mam głęboką nadzieję, że Gotham nie będzie takie sztuczne i puste jak NY. Zobaczymy jak bedzie, trzymam mocno kciuki :)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

pingoo42

A jak sobie wyobrażacie multiplayer? (o ile w ogóle będzie)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

franek

Najlepiej żaden. Nie wiem co to za wymóg w dzisiejszych czasach że jak gra nie ma multi to jest chała a nie gra i wszyscy mają ból dupy. W niektórych grach multi to ciekawy dodatek ale w innych to po prostu duży minus. W takim Batmanie to niby jakie ma być multi? No właśnie żadne.


Show Must Go On!!!

pingoo42

ja multi sobie wyobrazam tak:

mamy jakas mapke (obszar zamnkniety lub otwarty) i sterujemy batmanem (bohaterem) lub np. Black Maskiem, 
Penguinem, Deathstrokerem lub Banem i walczymy ze soba np. Penguin ma swoj parasol i moze strzelac do wroga (czy jakos podobnie), lub jestesmy czyimis pomagierami , np. Jokera i staramy sie zlapac Batmana.
Moglo byc tez cos takiego jak DeathMatch ,,Hero vs Villains" gdzie moglibysmy kierowac nie tylko Batmanem ale tez Robinem, Batgirl, Nightwing itd.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

TheKamiloos

Moim zdaniem multiplayer do gier z serii Arkham po prostu nie pasuje. Poza świetnym singlem Arkham Asylum i Arkham City posiadały wyzwania walki i łowcy, które zachęcały do dalszej gry.

pingoo42

ale mogli by zrobic tryb łowcy lub cos w stylu kampanii Czlowieka-Zagadki ale jako jakis złoczyńca (tak jak bylo dlc z Jokerem na PS 3 w Batman Arkham Asylum)

A tak BTW: CIESZMY SIE Z POWROTU KEVINA CONROYA!!!

chyba ze Rocksteady szykuje dla nas kontynuacje Arkham City !
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

TheKamiloos


pingoo42

#40
Cytat: TheKamiloos w 19 Maj  2013, 17:16:56
A tak btw. będzie DLC z Deathsrokiem.

http://www.arkhamverse.com/news/2013/05/playable-deathstroke-dlc-for-batman-arkham-origins-amazon-pre-order/

To dobrze ale mam nadzieje ze multi bedzie (takie lub lepsze jak wymienilem wyzej)

Post Merge: 20 Maj  2013, 18:05:30

OMG trailer jest THE BEST!

Tylko skoro Kevina Conroya nie ma w Arkham Origins a sam powiedzał, ze pracował przy grze z serii Arkham to znaczy, ze Rocksteady szykuje nastepna czesc Arkham City! ( chyba, ze Kevin po prostu kłamał, w co watpie  ;) )
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

Musz? mie? t? gr? ju? teraz!!! Fenomenalny trailer, jest tak dobry, ?e zamiast gry, wola?bym nawet serial CG w takim wydaniu. To by?aby najlepsza rzecz na ?wiecie. Batman prezentuje si? ?wietnie, Deathstroke te?, ale to Black Mask skrad? ten trailer wed?ug mnie. Dobry glos.

No i jestem ciekaw jak tam nowy Bane, czyta?em od IGN, ?e ma by? unormowany, wi?c mam nadziej?, ?e WBGM tak?e zmieni?o jako bio i nie jest ju? knypkiem bez Venomu. Poza tym rewelacyjny pomys? na misj? poboczn? zwi?zan? z Anarky'm. Idealny przeciwnik na obecne czasy. Póki co wszelkie wie?ci sugeruj? tylko ?wietne kroki ze strony deweloperów. Oby tak dalej.

Bless

Ten trailer urwał mi du** ...... Szok co miazga :D i jest mój Deadshot :D !!!

pingoo42

#43
A myślicie, ze Conroy na serio pracuje przy kolejnym Batmanie od Rocksteady?

Post Merge: 22 Maj  2013, 17:38:41

Ja na razie czekam na trailer z Penguinem  ;D

Post Merge: 22 Maj  2013, 21:33:47

Jak myślicie, jak spisze się Troy Baker w roli Jokera?

Mi osobiście doskwierać będzie brak Marka Hamila  :(
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Leon Kennedy

#44
Jasne, że pracuje  ;) Trailer, trailer... Istna miazga! Deathstroke i Gacek pięknie walczyli, do tego Deadshote... i on Black Mask, będzie miazga.