Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

lady_ozzy

Cytat: franek w 18 Kwiecień  2012, 20:44:02
Co to jest fenomen socjologiczny??? I czy to ?art czy serio tak my?lisz?

Fenomen socjologiczny to np. to o czym mówisz, albo jak opisujesz ignorancj? swojego ?rodowiska wzgl?dem spraw oczywistych. Pomijam ju? to co napisa?e? o 'Pulp Fiction'. Natomiast zadziwia mnie to o B.W... kiedy pracowa?am w Radiu Eska, jednego razu robili?my sonde uliczn? o ulubionych gwiazdach filmowych. Bruce by? tu? za podium...

A po '3 Primo'... s? aktorzy 'charakterystyczni' do których ewidentnie B.W. si? zalicza.
A Batmana nie wymy?lono wczoraj, ?eby kto? o nim nie s?ysza?... Robisz antyreklame reklam? Wadowicom...

I tak... mówi? bardzo powa?nie.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

CytatBruce był tuż za podium...
Dlaczego mnie nie zapytaliście? Bruce wskoczyłby od razu na podium.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Mi chodziło o to że nie każdy zna Batmana na tyle żeby o nim trochę opowiedzieć, Wiadomo że każdemu się obiło "Batman, ten w pelerynie i z uszami". A co do charakterystycznych aktorów to chyba nikt by nie pomylił Willisa z Jackie Chanem. Dobra, przyznaję wam rację

A swoją drogą to kto był na podium?


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Kur...faja, chyba żadnego aktora nie da się pomylić z drugim aktorem -z aktorkami jest trochę inaczej, bo wiele z nich chcę być jak inna aktorka, aktualnie modna- każdy z nich jest charakterystyczny. Przy tej masie powtórek jaka jest w tv, każdy miał szanse poznać prawie wszystkich aktorów, a na pewno tych z pierwszej ligi. Przykładowo, Steve McQueen zmarł na długo przed moim pojawieniem się na świecie, jednak kuźwa wiem kto to taki i w czym grał. Nie jestem przez to jakiś mądry, ale wiedza na różne tematy nikogo nie powinna boleć.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Cytat1 Primo - nie trzeba się znać na kinie

No fakt, nie trzeba się znać żeby wymienić kilka ról takiego aktora ;) Charakterystyczny jak cholera, co zresztą lady_ozzy zaznaczyła.

Cytat2 Primo - Czyli że moi rodzice są z jaskini? Bo gdyby nie ja to by nie wiedzieli.

Jakoś ciężko mi uwierzyć, że nie zdawali sobie sprawy z istnienia takiej postaci. O Rambo też pewnie nie słyszeli :P
Cytat
Mi chodziło o to że nie każdy zna Batmana na tyle żeby o nim trochę opowiedzieć

A mi chodziło o sam fakt znania tej postaci. A teraz, że tak spytam... Czy trzeba widzieć jakiś film, żeby zdawać sobie sprawę, że gra tam Willis?

Juby


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Van Damme leje Stallone'a. No to id? do kina. :d

LelekPL

Szkoda trochę, że Van Damme gra "tego złego" bo to oznacza, że nie zobaczymy go już w kontynuacjach, a ze wszystkich gwiazdorów starej daty jest chyba w najlepszej formie.

Ale można się tego było spodziewać skoro nazywa się Jean Vilain ;)

XIII

Głupie mają nazwiska bohaterowie tych filmów.  Tekst z Terminatora słabo tu wypadł. A gdzie Jet Li nie było go wcale na tym zwiastunie.

Leon Kennedy

No nie ma go...  Najlepszy jest Arni, a jego wróciłem, bombowe :). Rówineż scena z autkiem, miodzio :D

Rado

CytatA gdzie Jet Li nie było go wcale na tym zwiastunie

No jak nie ma, jak jest. 1:00.

Momenty z Arnim najlepsze w trailerze hehe. Szkoda, że Chuck nie jest głównym przeciwnikiem.

Leon Kennedy

A tam jakaś migawka, to prawie jak nic ;) Zresztą osobiście obejrzałem dwa razy ten zwiastun z tym, że za drugim razem wypatrywałem Li i nic. Jednak w filmie będzie. Więc spokojnie XIII :).

CytatSzkoda, że Chuck nie jest głównym przeciwnikiem.

Chuck chyba by na to nie przystał.

franek

Chuck zawsze dobry był, ale dla odmiany ciekawie będzie go zobaczyć jako jakiegoś złego.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Gra? "z?ego" jak dosta? baty od Bruce'a Lee.

Z trailera te? si? zgadzam, ?e najlepszy by? Arnold i ten jego humor. Brakowa?o mi tego wielkiego Austriaka. No i kopniak z obrotu Van Damme'a, ale reszta trailera je?li mam by? szczery jakiego? wielkiego wra?enia nie robi. Boj? si?, ?e z tymi wszystkimi postaciami b?dzie po prostu ba?agan, a nie film