Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

Juby

Cytat: Air Jordan w 08 Wrzesień  2010, 17:11:04
Po pierwsze to już nie jest argument za tym, że nie prawdopodobny jest wysiłek fizyczny przez 11 godzin, tylko o skalę wykonywania poszczególnych czynności i siłę Matrixa, która jest nieludzka. Rozróżniajmy rzeczy co do których się przyczepiamy.
Z resztą też wątpię, abym po bójce miał odczucie, że potrzebna jest mi drzemka i "kiełbasa" na regeneracje sił.

Ale usiąść by mógł i odpocząć, a jego nadludzka siłą też jest idiotyczna. :P

Cytat: Air Jordan w 08 Wrzesień  2010, 17:11:04
Co do jego roli w armii - Rambo też nie był zielonym beretem, a i specjalna jednostka wojskowa nie jest w kinie niczym nowym, ba w rzeczywistości też nie.


RAMBO BYŁ ZIELONYM BERETEM! :P Polecam powtórkę pierwszej części...


LelekPL

No to pisałem już, że jeździł samochodem - czyli siedział. Był wieziony przez policje - siedział. Jak Stewardesa przetransportowała go samolotem - siedział. Ten argument jest strasznie idiotyczny.

Co do Rambo - jeśli tak to my bad. Zawsze mi się wydawało, że Trautman szkolił garstkę ludzi oddzielnie - tacy wybrańcy, ale możliwe, że się mylę. Co nie zmienia postaci rzeczy, że różne oddziały mieliśmy w kinie, a że Matrix wychowywał się w NRD, to nie wiadomo gdzie był wcielony przed tym jak został najemnikiem. Nie chcę tu bronić Komando i podawać argumentów, że należy do cinema verite, ale te dwa argumenty jak dla mnie są równie idiotyczne co nagięcia rzeczywistości w filmie.

Deuce

W ko?cu uda?o mi si? obejrze?. Pierwsze co pomy?la?em to: "jacy oni starzy". Szczególnie Satllone i Lundgren. Wiem, ?e to normalne, ale znam ich z filmów sprzed 30 lat, d?ugo ich nie widzia?em i st?d moje lekkie zaskoczenie. Film ten pokaza?, ?e dzi? nie ma ju? takich aktorów. Mimo ?e s? znacznie starsi, wol? ich ni? tych dzisiejszych. O ile pojawienie si? Steve'a Austina jest jak najbardziej zrozumia?e, to rola Randy'iego Coutura ju? nie bardzo. Nie znam jego przesz?o?ci, ale to by? chyba jego debiut ?
Bardzo si? ciesz?, ?e film z ich udzia?em powsta? i licz? na kolejne, tego typu produkcje.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy


LelekPL

To, że Bruce trzyma się świetnie to żadna nowość, ale Arnie wygląda kozacko... Szkoda tylko, że Van-Damme jest trochę zrzucony na drugi plan


franek

Widzę tam najlepszego z najlepszych (Chuck Norris Forever) ten film będzie zaje*isty. ;D :D ;) :) ::)



Show Must Go On!!!

LelekPL

Akurat jego obecność mnie bardzo mało rusza. Nigdy nie należał do pierwszej ligi kina akcji i gdyby nie te "fakty", teraz pamięć po nim by została gdzieś pomiędzy Cynthią Rothrock i Bolo Yeungiem (którego natomiast bardzo bym chciał w tym filmie zobaczyć)

XIII

Założe się że  on Arnie i Bruce pojawią się maxymalnie na 90 sekund i nie będą brać udziału w żadnej akcji tylko będą ględzić. A ten plakat to podpucha. Jet li wygląda strasznie zniewieściało. Szkoda że nie ma Reba Browna .

franek

Air Jordan, Chuck należał do pierwszej ligi kina akcji,
Droga Smoka, Zaginiony w akcji 1,2,3, Samotny wilk McQuade, Zabójca, Zabijaka, Piekielne Starcie, Utajona Furia To filmy należące do pierwszej ligi.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Ich role mają być o bardziej rozbudowane. Więc wątpię, aby trwały jakieś 90 sekund, a to praktycznie tyle samo co w jedynce.

LelekPL

Cytat: franek w 21 Listopad  2011, 16:42:03
Air Jordan, Chuck należał do pierwszej ligi kina akcji,
Droga Smoka, Zaginiony w akcji 1,2,3, Samotny wilk McQuade, Zabójca, Zabijaka, Piekielne Starcie, Utajona Furia To filmy należące do pierwszej ligi.

Chyba żartujesz. Terminator, Pamięć Absolutna, Na krawędzi, Rambo, Predator, Szklana Pułapka, Uniwersalny Żołnierz. To są 100 milionowe filmy należące do pierwszej ligi. Dlatego Arnold, Sly, Bruce i JCVD to była śmietanka, a Chuck swego czasu dostawał ochłapy, których nie chcieli Charles Bronson, Lee Marvin, a potem Stallone, Kurt Russell czy Schwarzenegger.

franek

Ech, nie rozumiem. Uniwersalny żołnierz ma być pierwszą ligą? Co do reszty filmów się zgodzę ale do tego nie.
I zapomniałeś wymienić Wejście Smoka ;D


Show Must Go On!!!

XIII

Tyle że w tamtym czasie Bronsom grał w dziadowskich filmach czyli kontynuacjach Death Wish a Lee Marvinowi nie przeszkadzało granie w jednym filmie z Chuckiem

LelekPL

Co i tak nie zmienia faktu, że nigdy nie osiągał sukcesów na poziomie wielkiej trójki. Największą sławę przyniosły mu kawały na jego temat

XIII

Nie rozumiem czemu Bruce Willis jest zaliczany do tej wielkiej trójki kina akcji  szklane pułapki to jedyne kino akcji w którym zagrał pozostałe filmy z jego udziałem to t kryminały ,thrillery dramaty itp. Wątpie żeby tylko  4 filmy zrobiły z kogoś gwiazdę danego typu kina.