Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

Deuce

Po obejrzeniu starcia Van Damme'a ze Stallone'em, od razu przypomnia?a mi si? walka, tego pierwszego, z Raulem Juli? w Street Fighterze. Bardzo podobna scenografia i styl walki Jean-Clauda, jak w tamtym filmie. Nawet ko?cowe logo podobne do tego organizacji Shadaloo.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Adriann

Ca?kiem fajny trailer,chocia? jak kto? powiedzia? za du?o tu tych postaci;p
Podoba?o mi si? I'm back i nie brakuje mi wcale w trailerze Jeta Li bo go po prostu nie lubi?,wola?bym na jego miejscu np Jackie Chana;p

Leon Kennedy

CytatGra? "z?ego" jak dosta? baty od Bruce'a Lee.

A faktycznie. Wida?, ?e nawet i jemu kiedy? si? zdarzy?o ;)

CytatPo obejrzeniu starcia Van Damme'a ze Stallone'em, od razu przypomnia?a mi si? walka, tego pierwszego, z Raulem Juli? w Street Fighterze. Bardzo podobna scenografia i styl walki Jean-Clauda, jak w tamtym filmie. Nawet ko?cowe logo podobne do tego organizacji Shadaloo.

O? Ty!! Musia?e? mi ten szajs przypomnie??! >:( Jeden z jego najgorszych filmów, oczywi?cie zaraz obok Uniwersalnego ?o?nierza 2.

PS: Sam bym z ch?ci? zobaczy? Chana w tym zacnym gronie.

franek

Chan byłby super, miło go wspominam ze "Zbroi Boga" i "Operacji Kondor". Co do pierwszego street fightera to w ogóle nie lubiłem gry, bo była kulawą podróbką Mortal Kombat, a film to już mnie załamał. Mam kolegę który po obejrzeniu filmu w TV był zachwycony :P


Show Must Go On!!!

JaRo II

 Na wst?pie: bardzo lubi? kino akcji z prze?omu lat '80 i '90. Wychowa?em si? na tym kinie i bardzo te? szanuj? aktorów z tamtego okresu. Owszem, zdarza?y si? pozycje lepsze jak i s?absze, ale tamto kino mia?o swój niepowtarzalny urok i dzi? ju? si? niestety nie robi takiego kina.

Co do "Niezniszczalnych" to bardzo oczekiwa?em tego filmu. Stallone zapowiada? obsad? marze?, styl tamtych lat. Oczekiwania ros?y. Szanuj? Sylvestra za to, ?e stara si? utrzyma? swoj? karier? na poziomie (nie b?a?ni si? w produkcjach video), szanuj? go za to, ?e po?egna? si? ze swymi dwiema legendarnymi rolami (chocia? "John Rambo" mnie niezbyt zachwyci?) i szanuj? go?cia za to, ?e próbuje sobie jak i swoim kumplom z bran?y przywróci? dawn? chwa?? za spraw? "Niezniszczalnych". Tyle tylko, ?e...
Stallone du?o obiecuje, próbuje, ale nie zawsze mu to wychodzi. Mówi? wprost i szczerze- "Niezniszczalni" rozczarowali mnie i to mocno. Nie ma tu ?adnej ekipy marze?. Z klasyków jest tylko Stallone i Lundgren. W epizodzie Arnold i Willis. I tyle klasycznych aktorów z prze?omu lat '80- '90. Chyba troch? za ma?o. Póki co Stathama i Jeta Li do klasyki nie zaliczam, s? zbyt ?wie?y i jeszcze ?aden film z ich udzia?em nie ochrzczono klasyk? kina akcji. Swoj? drog? co w tym filmie robi Mickey Rourke? On akurat nie zas?uguje na sk?ad Niezniszczalnych, gdy? kino akcji to nie jego konik.
W filmie tym te? bardzo rozczarowa?a mnie fabu?a. Bardzo p?ytka, nijaka. Akcja i strzelaniny bez polotu, w sumie ca?y film toczy si? wokó? Stallone'a i Stathama, a reszta postaci nawet niezbyt zapada w pami??. Spalono w?tek Lundgrena. Najpierw jest ich kumplem, pó?niej zdradza ekip?, nawet próbuje ich zabi?, a na koniec wybaczaj? mu jakby si? nic nie sta?o. Zreszt? takich sztucznych zagra? w tym filmie jest wi?cej.
Ta króciutka scena z Arnoldem jest naprawd? dobra, szkoda jednak, ?e taka krótka. Rozczarowa? mnie w filmie tak?e g?ówny z?y- Eric Roberts. Liczy?em raczej na kogo?, kto b?dzie godnym przeciwnikiem w starciu wr?cz. Co prawda tak? rol? spe?nia pomagier Erica, ale jak dla mnie to za ma?o.
Podsumowuj?c- Stallone chcia? dobrze, ale nie tego oczekiwa?em. Film jest przereklamowany, momentami nawet nudny. To na pewno nie jest kino godne lat '80. Nie jest to dzie?o z?e, ale co najwy?ej przeci?tne.

Moja ocena:  6 / 12.


Co do sequila- czekam z wielk? niecierpliwo?ci?. Tu faktycznie wida? ekip? marze? (do pe?ni szcz??cia zabrak?o Seagala), a i zwiastun jest ?wietny. Do tego wraca mój ulubieniec- Chuck Norris. Ten film musi si? uda?.


I jeszcze tak pod spodem mój w?asny sk?ad Niezniszczalnych, otó?:

G?ówna ekipa (czyli czysta klasyka):
- Arnold Schwarzenegger, Sylwester Stallone, Chuck Norris, Jean Claude Van Damme, Steven Seagal.

Dowódca grupy:
- Clint Eastwood.

Dalszy sk?ad ekipy (czyli aktorzy klasyczni, ale nie mieszcz?cy si? na pierwszych pozycjach):
- Bruce Willis, Mel Gibson, Kurt Russell, Dolph Lundgren, Michael Dudicoff, Wesley Snipes, Hulk Hogan, Jackie Chan.

Nowe pokolenie (czyli aktorzy, którzy zas?yn?li, ale nie w czasach z?otej ery):
- Jason Statham, Vin Diesel, Jet Li, Dwayne Johnson 'The Rock'.

Film po?wi?cony pami?ci:
- Bruce Lee, Charles Bronson, John Wayne, Lee Marvin.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Johnny Napalm

#110
CytatFilm poświęcony pamięci:
- Bruce Lee, Charles Bronson, John Wayne, Lee Marvin.
Fajnie, że chciałbyś w ten sposób uczcić te legendy kina, nie wiem tylko czy oni by chcieli honorować sobą typowy film akcji. Chodzi mi o taki film w którym głównymi bohaterami byliby wymienieni przez ciebie:
CytatGłówna ekipa (czyli czysta klasyka):
- Arnold Schwarzenegger, Sylwester Stallone, Chuck Norris, Jean Claude Van Damme, Steven Seagal.
Co do Bronsona i Lee to może i tak, ale z Waynem i Marvinem miałbym już wątpliwości. jak wiadomo, też grali w filmach gdzie kule ścieliły się gęsto, ale jednak o coś więcej chodziło w tych filmach niż tylko o akcje - tematyka wojenna, itp - szczególnie Wayne nie był takim typowym Rambo. A Marvin, mimo, że prawie zawsze ze spluwą u boku, jego postacie też były dalekie od tych Rambów i VanDammów - był w nich element komediowy, nie taki na serio.

Ogólnie jednak jestem za pomysłem stworzenia takiej super grupy, o której pisałeś Jaro. Pomysł z Clintem jako szefem grupy jest świetny, tylko żeby z tego Drużyna A nie wyszła przypadkiem. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

A'propos 'Druzyny A'... Mr. T pasowa?by do filmu =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Tak, pod warunkiem, że tylko byłby to jakiś epizod, za to zapadający w pamięć. Może jako pilot... tak na przekór.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

#113
'I Ain't get in no plane' =D
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=89113 Kilka zdjęć i nowa strona internetowa czarnego charakteru...

Johnny Napalm

Co do zdjęć - Stallone jest coraz obrzydliwszy. Co on, pompuje sobie usta botoksem? Poj.... go na starość?
Tylko Chuck potrafił się godnie zestarzeć, ale w sumie... czego on nie potrafi?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Ciekawe, który 'Niezniszczalny' zginie...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Na bank Jet Li, jest jedynym, którego nie ma w grupie, kiedy Stallone mówi do nich, że trzeba kogoś pomścić

Leon Kennedy

Też go obstawiam. Zresztą miał najmniej miał czasu w zapowiedziach.

Kwiatek

Powstanie żeńska wersja "Niezniszczalnych"
http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/24215/Powstanie_zenska_wersja_Niezniszczalnych/
"Niezniszczalni" jako serial?
http://hatak.pl/news/22076/Niezniszczalni_jako_serial/
Niezniszczalni 3" z kolejnymi gwiazdami
http://www.students.pl/kultura/details/63337/Niezniszczalni-3-z-kolejnymi-gwiazdami
Jackie Chan dostał propozycje zagrania w Niezniszczalnych, ale odmówił ze względu na prace nad innymi filmami , mimo tego pomysł filmu uważa za świetny, zastanawia się nad zrobieniem własnej wersji Niezniszczalnych z tą różnicą że mieli by w nim grać tylko azjatycy aktorzy akcji.