Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan arty z "TDKR"

Zaczęty przez Juby, 05 Grudzień 2010, 13:46:53

Juby

Może i za wcześnie na zakładanie takiego wątku, ale i tak by to ktoś w końcu zrobił. Poza tym nie miałem gdzie umieszczać rzeczy, które znalazłem w necie. Oto co fani już przygotowali na temat TDKR...












Ten ostatni muszę przyznać jest naprawdę fajny! ;)

kelen

Pierwszy bardzo pomysłowy, ostatni fajny. A drugi: :P

Mr.G

Cytat: Juby w 05 Grudzień  2010, 13:46:53
Może i za wcześnie na zakładanie takiego wątku, ale i tak by to ktoś w końcu zrobił. Poza tym nie miałem gdzie umieszczać rzeczy, które znalazłem w necie.
Ja swoich faworytów zamieściłem tutaj.
http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=271.30

Plakat z Batmanem-Zombie jest... rany, że też komuś chciało się to robić.

Juby

Ktoś wie może z jakiej fotki TDK przerobiono Batmana-Zombie?

LelekPL



kolejny fajny fanowski poster, tym razem nawiązujący do problemów Batmana z policją

RafBat

CytatKtoś wie może z jakiej fotki TDK przerobiono Batmana-Zombie?
Dopisuje się do tego pytania. Przy okazji, ten fan-art świetnie pasowałby na okładkę "batmanowskich Ostatnich łowów Kravena" (kiedyś wspominałem o takim pomyśle na komiks).

Juby



Nowy i uważam, że znakomity fanowski poster, z bardzo pomysłowym odświeżonym logo Gacka (prawdziwe zobaczymy zapewne dopiero w maju, kiedy ukaże się oficjalna strona internetowa filmu).

A tu jeszcze jeden poster, taka mieszanka plakatów do BB i TDK:


Altair


jakura

Gdzieś jeszcze widziałem taki z napisem "Dlaczego upadamy?". Fajny był. A po głowie chodzi mi taki lekko przełamany symbol Batmana.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

kelen


Juby

Zajebiste! :o Ale z sufitem przesadzili, wystarczą zamontowane oświetlenia na zwykłych skałach...

LelekPL

No, świetna jaskinia. Idealny złoty środek pomiędzy jaskinią z jedynki i bunkrem z dwójki. Sufit rzeczywiście nieco nie na miejscu jest, ale i tak chciałbym zobaczyć coś na podobę w TDKR i myślę, że jest szansa na coś w tym stylu, bo wątpię aby jaskinia wyglądała jak w BB. W końcu Bruce i Alfred zapowiadali mały remont jaskini.

kelen

Cytat: jakura w 24 Maj  2011, 19:52:10
Gdzieś jeszcze widziałem taki z napisem "Dlaczego upadamy?". Fajny był. A po głowie chodzi mi taki lekko przełamany symbol Batmana.

Chodziło Ci o ten?



Przy okazji znalazłem taki jeszcze:


m2reily

Ten plakat z kotką sprawia, że chce mi się mruczeć:-)
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

jakura

Tak, o ten chodziło:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.