Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Nagi Wonrz

W multi Bad Company 2, ze skradanek z supermocami Dishonored (chodzi na tosterach), wszelkie Asasyny też łykaj. Po za tym Splinter Cell Chaos Theory, najlepsza część serii, X-Men Geneza Wolverine milion razy lepsze od filmu, Kerbal Space Program i FTL, bo są fajne, Darksiders, Fallout New Vegas + bazyliard modów.

@Leon
Cytatnajlepiej jak nie będą świeżo po premierze bo na moim kompie te nowsze gry raczej nie pójdą, albo będą lagowały.

Altair

Polecam Assassins creed 1 i jak juz stwierdzisz ze to nie dla Ciebie to od razu podejdź do drugiej części. Historia jest genialna, o ile lubimy głębokie historie, i nie zraź się monotonią pierwszej części - druga to już totalnie inna jakość i więcej ciekawych pomysłów.

PieSzy

Cytat: Altair w 25 Grudzień  2012, 22:59:08i nie zraź się monotonią pierwszej części - druga to już totalnie inna jakość i więcej ciekawych pomysłów.
To prawda. Pierwszej części nie dałem rady skończyć, a już od drugiej nie mogłem się oderwać. :)

franek

#588
Dzięki za sugestie, ostatnio próbowałem SM - Shattered Diemensions, uwielbiam tego typu gry, ale pająk szybko się wypalił bo:
a) Nie lubię tej postaci
b) W pewnych momentach były lagi na najniższych możliwych ustawieniach

Jak znacie tego typu chodzone nawalanki to możecie polecić (SM - Friend or Foe był fajny i jeszcze można było grać we dwóch)

EDIT: 
Mam pewnien problem z grą. Kupiłem niedawno "Arthur`s Knights II - Tajemnica Merlina" (Zagrywałem w to za dzieciaka). Zainstalowałem grę z CD1 (są 3) i odpaliłem. Każe mi wrzucić CD 2 a potem CD 3 i tak też zrobiłem. Gra naładowała się do końca i jest menu, nowa gra... i Win7 widzi problem. No nic. Przeinstalowałem jeszcze raz, odpalam a tu nie muszę już 2 i 3 dysku wkładać... daje mi menu a tam nie ma w ogóle napisów, samo tło. Daje najwyższą pozycję (Nowa Gra) po domysłach i wczytuje się a tu nagle komunikat "proszę włożyć CD1" a ja mam włożone CD1. O co chodzi? Może ktoś miał podobny problem z grą? Z góry dzięki za pomoc


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Haha, rozbroiła mnie babka w playu... Przychodzę z gwarancją, a ona mi każe dzwonić do Sony, bo oni nie przyjmują... Ok, miło jak na mnie tłumaczę jej, że Sony daje tylko rok gwarancji i owszem pomogą mi, ale za moje pieniążki, a Wy dajecie gwarancje na dwa lata i chyba by wypadało przyjąć. W końcu do tego doszło, teraz czekam na naprawioną konsolę, no chyba że jeszcze po drodze coś wymyślą.

Nagi Wonrz

@franek Widzisz, na takie problemy często działają takie niezbyt legalne metody... Wiesz crack, te sprawy.

kelen

Biorąc pod uwagę wiek gry to nie problemem jest fakt Windowsa 7? Czytałeś w internecie na temat kompatybilności tego tytułu z tym systemem?

franek

@kelen - szukałem ale nic nie piszą.
@Nagi Wonrz - cracka do tej gry jak szukałem tak nie znalazłem.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Jutro czeka na mnie nowa konsola. Druga wersja slim z 500 G dysku. Teraz jestem ciekaw czy wszystko to co pobrałem ze sklepu PS Store mogę zrzucić na nową konsolę, czy będzie to w jakiś sposób blokowane? Jeśli tak to lipa, bo trochę rzeczy kupiłem coś w granicy 150zł i nie mam zamiaru raz jeszcze za to płacić, bo niby z jakiej racji...

franek

Nie wiadomo czego by nie zrobili dla kasy :/


Show Must Go On!!!

Altair

Leon, w PSN jest tak, że jak coś kupisz to mozesz to zainstalować na 5 różnych systemach PlayStation, więc luzik. ;)

Leon Kennedy

Faktycznie. Dobrze, że Sony tym razem poszło po rozum do głowy :)

franek

Ja dziś zakupiłem z Extra Klasyki "Titan Quest - Złota Edycja" (gra + dodatek) i "Spellforce Universe" (2 części ze wszystkimi dodatkami). Jeszcze nie grałem ale sprawdzałem czy wszystko działa no i niestety pierwszy "Spellforce" nie działa na Windows 7 z prockiem i3. Reszta śmiga ładnie, jak pogram dłużej to zdam relacje z tego i paru innych gier (tak, kocham RPG^^)


Show Must Go On!!!

Rexio

Cytat: franek w 05 Styczeń  2013, 22:40:35
(tak, kocham RPG^^)
Pospisuje si?.
Ostatnio za?atwi?am sobie "Elder Scrolls V skyrim" i "Farcry3". Drugiego tytu?u jeszcze nie odpala?am bo tak si? zajara?am Skyrim'em  ;). Kto jeszcze nie gra? obowi?zkowo musi zagra? i przynajmniej przej?? g?ówny w?tek.

Altair

Skyrim baaardzo mnie wynudził, ale FarCry3 jest najlepszą grą 2012. ;) Zagraj koniecznie.