Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Moderatorzy

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Luty 2009, 14:34:42

Leon Kennedy

BatCave poszukuje nwoych moderatorów. Jak pewnie zauważyliście są działy, które ciągle pozostają nie obstawione, ale i te zajęte mogą uleć małej zmianie...  Zatem kto jest chętny niech się zgłasza i poda dział w którym jego zdaniem czułby się najlepiej ;).

Mel

Ojej...

To ja nie mam na co liczyć, co? ;D

Leon Kennedy

A czemu tak sądzisz? I bardzo bym prosił o potraktowanie tego na poważnie ;)

Mel

Ja to traktuje poważnie.

Leon Kennedy

Zatem powiem tak... W tej chwili każdy ma równe szanse, a każda kandydatura zostanie należycie rozpatrzona.

Mel

Dobra. Odpadam.
Mam ambicje jako pierwsza zdobyć "miejską legendę" w rankingu ;D Mimo, że nie specjalnie mi się śpieszy.

El Cornetto

CytatMam ambicje jako pierwsza zdobyć "miejską legendę" w rankingu
I to niby mój cel - dojść w Mambie do 60tego poziomu - jest taki błahy? :P

Mel

Wiesz, El...Teraz to cię całkowicie rozumiem ;)

Hydro

Wow, ja też automatycznie zostaje odrzucony ;) (jeśli ma się być "grzecznym chłopczykiem")

A, no i propozycję traktuje oczywiście na poważnie. :P
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Pamietajcie, że do tej roboty trzeba ludzi odpowiedzialnych.
Dlatego, przemyślcie to dwa razy..

Mel

Odpowiedzialnych...

Jak ja nienawidzę tego słowa.

Altair

Łokej....Ambicji wielkich nie mam,ale spróbuje pierwszy;
Na tym forum jestem już od długiego czasu,obserwowałem pracę trójki świetnych modów (Leon,Kelen,Maxie) i z ręką na sercu mogę stwierdzić,że ich praca po prostu mi się spodobała.Nigdy nie udawali nie wiadomo kogo i starali się wprowadzać forumowy spokój i porządek.Szczerze mówiąc jeżeli kiedyś tam w dalekiej przyszłości miałbym zostać modem to za wzór wziąłbym tą trójcę :) Moje doświadczenie?Prowadziłem dwa fora,jako admin i jedno jako mod (N-K).Nikt się na mnie nie użalał,czy boczył.Zawsze próbowałem działać sprawiedliwie (i zazwyczaj to mi wychodziło).W trudnych sytuacjach o radę pytałem starszych userów (bo taki jestem-nie boję się pytać),więc o moją kompetencję nikt z Was nie musi się bać.Odpowiedzialność?W rzeczywistości każde zlecone zadanie wykonuję z precyzją i poświęceniem,odpowiedzialność nie jest dla mnie problemem.Kultura;potrafię wysławiać się dobrze i na temat i nie obraziłem,lub uraziłem nikogo na tym forum.Dział jest mi obojętny,bo jak już wspomniałem swoją pracę wykonuję dobrze wszędzie,jednak najbardziej znam się na dziedzinie gier i filmów choć w tym ostatnim jest full roboty,ale mi to nie przeszkadza ;)

Mam nadzieję,że w waszych oczach mam szansę choćby jeden do miliona
PS.To właściwie wszystko na mój temat,ewentualnie zrobię edit  ;)

Hydro

Powiedzmy, powiedzmy że wyrażam chęć bycia Modem. To dostanę te dwa słówka "Mod Team" tak z dnia na dzień? :P Czy jakieś warunki trzeba sepłnić?

:)
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

#13
Wiadomo, że nie dostaniesz tego moda od tak, z dnia na dzień. W tej chwili jesteśmy na etapie werbowania potencjalnych chętnych. Potem przyjdzie czas na konkrety ;).

Działy nie obstawione to: Uniwersum Batmana, Fan-Filmy, Inne komiksy, Inne filmy i seriale, ale jak zaznaczyłem i te obstawione mogą ulec małym zmianą. Nie chcę sie wypowiadać o konkretnych osobach, ale jest parę osób, które się nadają do tych działów i jeśli sami się nie zgłoszą... to My wyjdziemy z inicjatywą ;).

PS: Hydro, a gdzie byś się widział?

Hydro

No, gdybym jednak zgodził się na bycie modem, to mi by pasował dział Bat-Filmy, ale jeśli już zajęty, to interesująco wyglądają Inne filmy i seriale ;)

Ale wszystko w swoim czasie :)
It's a funny world we live in.