Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najbardziej oczekiwana postać "TDKR"

Zaczęty przez Rexio, 23 Lipiec 2011, 14:26:28

Najbardziej oczekiwana postać "TDKR"

Joker
0 (0%)
Two Face
0 (0%)
Bane
0 (0%)
 Dr.Crane - strach na wróble
0 (0%)
Pingwin
0 (0%)
Riddler
0 (0%)
Catwoman
0 (0%)
Alfreda
0 (0%)
Jima Gordona
0 (0%)
Jeszcze inną
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Leon Kennedy

Cytatale podobieństwa postaci Bullocka i tego policjanta z TDK nie da się nie zauważyć :)

Masz rację, ale co z tego skoro to i tak nie on, chodź by nie wiem jak podobny :-[.

Cytatz kolei Ramirez to niby Montoya.

Jak dla mnie to daleko jej do niej.

Rado

Ramirez mi się skojarzyła z Montoyą ale o tym policjancie w ten sposób nie pomyślałem ale faktycznie mógłby być Bullockiem.To nie zmienia faktu,że i tak miło by było zobaczyć "rasowego" Bullocka chodzącego w prochowcu,palącego cygara,jedzącego pączki i rzucającego niewybrednymi żarcikami :)

Leon Kennedy

CytatRamirez mi się skojarzyła z Montoyą

Wygląd może być, ale Montoya nigdy nie dałaby się pchnąć pod mur...

red fox

Z postaci występujących już wcześniej w serii Nolana najchętniej zobaczyłbym ponownie Denta / Two Face,ja też nie mogę się pogodzić z jego śmiercią w finale TDK,uważam że Nolan zmarnował potencjał tkwiący w tej postaci.

A co do Catwoman to jeśli nie będzie jej w filmie / w kostiumie / to trochę lipa - cóż,pogodziłem się już z tym,że filmy Nolana są świetne jako filmy ale słabe jako Batmany.

Rexio

Tak , troch? szkoda ?e Dent'a u?miercili , jak by teraz znowu si? mia? pojawic ciekawe co by zrobili . Mogli by wymy?lic ?e Dent prze?y? a tamto cia?o by?o kuk?? , b?d? te? ?e kto? si? poszywa pod Two Face'a , ale szansa ?e Two Face pojawi si? w nastepniej ods?onie s? jak  1 do 1000000000000000 pot?gi 10 .  :-\ tylko dlatego ?e by? by to s?aby scenariusz.

Leon Kennedy

Dent umarł pogódźcie się z tym, a pomysł z podszytym kolesiem słaby.

Rexio

#21
Przecież właśnie to napisałam  8) w tej chwili nie jarze o co chodzi  ::)
[
Cytat: Rexio w 26 Lipiec  2011, 11:35:28
tylko dlatego że był by to słaby scenariusz.

Nie pisałem tego do Ciebie, a do tych wszystkich co się jeszcze łudzą.

Gieferg

Cytatuwa?am ?e Nolan zmarnowa? potencja? tkwi?cy w tej postaci.

Nic nie zmarnowa?. Ca?y potencja? Denta le?y w jego przemianie w Two-Face'a, a to pokazano. Zrobienie z niego kolejnego villaina jak w komiksach by?oby tu nieco idiotyczne.

Cytats? ?wietne jako filmy ale s?abe jako Batmany.

Lepszych nie by?o.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Gieferg chyba pierwszy raz zgadzamy się w 100%. ;D

Rado

Generalnie mia?em cich? nadziej? na pomocników Bane'a jeszcze z Santa Prisca czyli Zombi, Trogga oraz Birda albo chocia? tego ostatniego,który opowiedzia? Baneowi o Gotham i mrocznym rycerzu i zasia? w nim obsesj? na punkcie nietoperza. Ale raczej ma?a szansa na to...

franek

Ja to bym zobaczył zmagania Batmana z Żółwiami Ninja.  ;D
A tak na serio to chciałbym zobaczyć Luciusa Foxa. Po tym co się stało w TDK nie mam pewności czy będzie w TDKR.


Show Must Go On!!!

jakura

A niby dlaczego? Przecież miało go nie być jeśli Batek nadal używałby tego komputera, a ten został zniszczony. No i Morganowi się gęba śmiała pod koniec:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

LelekPL

Jakiej pewności znowu nie ma? Wiele jaśniej się nie dało powiedzieć, że Fox zostaje w firmie, ale niektórzy jednak i tak nie załapali bo chyba bohater nie wypowiedział się łopatologicznie wprost do kamery...

franek

Już sam nie wiem. Ale czy ja muszę wszystko rozumieć, mam 13 lat więc chyba nie dojrzałem na ten film.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Wystarczyło zerknąć na obsadę w której widnieje nazwisko Freemana to raz, a dwa jak napisał jakura komputer został zniszczony, a to był warunek pozostania Foxa w firmie. Proste?