Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy strój Batmana

Zaczęty przez Manigoldo, 22 Maj 2011, 17:55:09

Manigoldo

Szczerze? sram i rzygam ju? tym realizmem...

Kewlar, nie mówi? o pozszywanym tylko o powlekanym a to ró?nica.
Dwa, wiesz na pewno jakby si? o prezentowa?o? hmm, dobry jeste?.

W kalesonach? ha ha ha...  i co da? mu ten strój? zrobiony tylko pod wzgl?d na jazd? batpodem, a i tak w walce nawet nie rusza? g?ow? tylko dalej stosowa? t? technik? walki której u?ywa? do poprzedniego stroju...
Kostium nie zostanie przedstawiony w ko?cówce, bo to by nie mia?o sensu. Kostium zostanie wymieniony obstawiam po... 30% filmu? bo po co robi? zabawki z jakim? zapewne, cool strojem który na ekranie zostanie pokazany przez ko?cówk? filmu. Co to transformers 2?
W filmie, raczej stroju materia?owego nie obstawiam, ale jeszcze l?ejszy raczej tak, bo przeciw bane'owi, który wydaje mi si? kewlaru nosi? nie b?dzie, b?dzie potrzebna si?a i szybko??. Strój wytrzyma?y, obni?a szybko??, si?? i wzmacnia troch? wytrzyma?o??, cho? rzucanie o ?ciany i tak bole? b?dzie, wi?c obstawiam jeszcze bardziej lekki strój. Bo...? po co robi si? nowe stroje? byy? by, by?y lepsze od poprzednich, ?e je?li nawet poprzedni mia? by? l?ejszy, wytrzymalszy, to dalej z tych samych powodów robi si? nowy strój by ten by? lepszy od poprzedniego.

Tak, bo? ty doros?y wyje?d?aj?c z tym, by batman nosi? praktycznie rzecz bior?c kask i metalowe gacie...

Leon Kennedy

Ju? to widz?... Nolan stawiaj?cy na zbroj? w praktyce i tu nagle na Bane'a wypala mu kostium z materia?u ::). Jedynie czego mo?emy si? spodziewa? to usprawnie? w kostiumie pod wzgl?dem samej szybko?ci i tyle.

PS: Manigaldo spokojnie mi tu!

Manigoldo

#17
A czy ja jestem nie spokojny?

PS: nolan stawia na zbroje? w tdk to nawet zbroja nie była, byle nóż, kule raniły batmana. Do tego z wyglądu była bardzo gumowa... baaardzo gumowa.
Tak jak mówiłem, z materiału... (czemu wszyscy od razu myślą o trykocie z lajkry? )

I tak właśnie, czy zauważyliście że czasem strój z tdk wyglądał jakby z balu przebierańców, pelryna jakby zawiązana na sznureczku z tyłu sobie powiewała, zamiast stanowić, coś takiego:


Proszę tylko o bardziej kulturalny język.

Gieferg

Manigoldo - whatever you say, niech nawet w tym do walki z Bane', wyskoczy:



:D


NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatPS: nolan stawia na zbroje? w tdk to nawet zbroja nie była, byle nóż, kule raniły batmana. Do tego z wyglądu była bardzo gumowa... baaardzo gumowa.

No nie do końca dobrego słowa użyłem, ale innego nie znalazłem :P
Cytat
I tak właśnie, czy zauważyliście że czasem strój z tdk wyglądał jakby z balu przebierańców, pelryna jakby zawiązana na sznureczku z tyłu sobie powiewała

Dla mnie świetnie się prezentował, nawet z bardziej uwiązaną pelerynką ;)

Manigoldo

Gieferg... właśnie o to mi chodziło xD tak!!!
a tak serio, to wy o tym myślicie, a ja nie myślę o uszytym z jednego materiału o jednym kolorze stroju... ehh trudno.

Leon Kennedy

Wiesz też chciałbym w końcu szarego kolorku zaznać na ekranie, ale nie w trzeciej części na boga! Szkoda, że Batek na ekranie zawsze był w czarnym kolorze, a o stroju z materiału pewnie nikt nawet nie pomyślał, a jeśli tak to tylko przez sekundę :P

Manigoldo

A czemu na boga nie w trzeciej części? :)
Jeśli robi się coś z głową na karku to wszystko można zrobić.

m2reily

W uniwersum Nolana nie ma szans na nowy strój, zakładam możliwość innego kostiumu jedynie w innym filmie z Batmanem nie związanym z trylogią (Worlds Finest, JL). W TDKR nie dojdzie pewnie do drastycznych zmian w stylizacji uniformu. Dopóki kino komiksowe nie odejdzie od rzekomego "realizmu" nic się nie zmieni.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

Nie ma szans... a z pewnych źródeł, nie będę znowu pisał skąd bo nie pamiętam, było pokazane że jest strój, który zapewne będzie miał batman. W dodatku kasa z gadżetów, nowy strój będzie na bank. Wymagający wróg = nowy strój.

m2reily

Tym niemniej nie liczyłbym na zbyt wielkie zmiany, pewnie będzie wpisywał się w konwencję serii. 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Manigoldo

Wydawanie nowego stroju który przypomina stary, nie ma sensu.

m2reily

W takim razie nie ma sensu tworzenie nowych kostiumów w ogóle, chcąc nie chcąc człowiek czerpie inspiracje z tego co robili ci przed nim. Sam teraz pracuję nad skryptem z dużą ilością jaskrawych kostiumów,  peleryn i nie sam opieram się nad znanymi motywami.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Gieferg

CytatWydawanie nowego stroju który przypomina stary, nie ma sensu.
BULLSHIT  ::) kolejny z długiej serii, które prezentujesz w tym temacie  ::)

Powiedz to Burtonowi (Batman Returns), Favreau (Iron Man 2)  i większości innych twórców kontynuacji komiksowych adaptacji superbohaterskich.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Manigoldo

Czytaj ze zrozumieniem kolo...
Batmany burtona: tam nie bawiono się w ogóle w zmiany, lekkie szczegóły i tyle, kostium był spoko i go nie zmieniali, lekko poprawili.
Iron man: Tak czy tak strój zmieniono i czy tam były lekkie zmiany? kształt reaktora, uzbrojenie, hełm, zmniejszona zbroja (w tzw barach), zmiany w rękach i nogach.
I to kolejna sprawa, w tych filmach działa to na zasadzie: NIE MUSIMY WSZYSTKIEGO TŁUMACZYĆ JAK NOLAN.
Jeszcze jedno, nie mieszajmy różnych filmów, tu mamy świat nolana, a nie iron mana, tak?
gdyby chciał się zabawić w małe zmiany to zmieniłby hełm i zostawił strój z bb, a tak nie zrobił. W dodatku stroje z bb i tdk różnią się i to bardzo.


PS: twoim zdaniem "bullshit", mnie zwisa co ty sądzisz.
I tak na boku: czy nolan zamierza postać zsasza zostawić tak jak w bb tylko jako smaczek dla fanów?