Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DVD'n'Blu-Ray

Zaczęty przez Huntersky, 27 Wrzesień 2008, 20:20:37

Huntersky

http://www.dvdactive.com/news/releases/the-dark-knight.html

Okladki są rozczarowujące, zabraklo plonącego nietoperka, jest za to niezly Joker i slaby Batpod... Dodatkowo wkurzają mnie napisy informujące o wersji - czcionka i kolor z dupy wziete. O niebo lepiej prezentują sie wydania Blu-Ray.
Dodatków jest mniej niz w BB, ale miejmy nadzieje, ze są po prostu dluzsze i w jednym programie bedą mówic powiedzmy i o Jokerze i o Dencie. W przeciwnym razie... bedzie nieciekawie : /

Jako ciekawostke pokazuje poprzedni wygląd (i o wiele lepszy) / fan art wyda? DVD i Blue-Ray - wygląda to świetnie. Chetnie postawilbym sobie takiego metalboxa na pólce.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen

Wiecie co, spodziewalem sie jakis dobrych dodatkow, gdzie oddaliby szacunek Ledgerowi i pokazali sporo materialu z nim... Zalezalo mi bardzo na filmach z pracy na planie, makijazu, opowiesci Ledgera na temat tego jak sie do roli prygotowywal, no ale dupa, chyba tego nie dostaniemy. Zostaly nam tylko filmiki z YT (bardzo bym chcial zobaczyc oficjane nagrane Ledgera, ktory w make upu jezdzi sobie na deskorolce na planie filmowym :D)
No nic, ale film na pewno kupie w wersji 2DVD :)

Silent Dark

Ja tez mam zamiar kelen DVD zakupic nr.2.

Huntersky

Tez kupie 2DVD, a potem polece do drukarni odebrac zrobioną przez siebie okladke :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Tak czy inaczej kupie DVD w dniu premiery albo 1-2 dni pó?niej, a to co na razie mozna zobaczyc to wydania R1.Okladki  wyda?  R2 (europejskie) pewnie i tak bedą wyglądac inaczej.

Co do dodatków to raczej nie dali jeszcze pelnej listy.

PS.okladka z Jokerem ok, okladka z Batpodem do d***

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Okladki okladkami, ale dodatki to jakiś zart. Wydanie wygląda pod tym wzgledem zalośnie. Jeden z najwiekszych hitów w historii kina i jakieś mizerne dodatki sklecone byle by coś wydac? Na kilometr śmierdzi to super ekstra edycją specjalną która ukaze sie pewnie w przyszlym roku.

Gdzie dokument o postaci Jokera? Gdzie dokument o kampanii filmu? Gdzie masa materialów o realizacji tego filmu? Same sekwencje z ciezarówką, szpitalem i w Hong Kongu zaslugują na oddzielne materialy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Miejmy nadzieje, ze WB nie powiedzialo jeszcze ostatniego slowa. Inaczej bede musial sie zadowolic ,,jedynie" dodatkami z Antologii, która zazyczylem sobie na Gwiazdke. ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby

Na 100% kupie wydanie DVD na gwiazdke, jezeli wyjdzie ono do 24 grudnia, a jezeli wyjdzie pó?niej, to kupie to w dniu premiery. Jeśli chodzi o okladke to tyl bylby dobry gdyby nie te dodatki Jokera, które (mimo iz są fajne) troche ją psują: http://www.dvdactive.com/images/news/screenshot/2008/9/thedarkknightblur1art4.jpg A front mam nadzieje bedzie przerobiony z tego plakatu, bo jest najlepszy i najbardziej do tego pasuje: http://batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/plakaty/plakat_ofic03.jpg  :)

Jeśli chodzi o dodatki, to jest ich malo, ale...

Na pierwszej plycie:
    * "Gotham Discovered: The Creation of a Scene" - ... ten dokument móglby trwac okolo 30 minut i byloby ok. Po tytule zapowiada sie nie?le.

Dodatki na drugiej plycie:
    * Batman Tech: The Incredible Gadgets and Tools (HD)
    * Batman Unmasked: The Psychology of the Dark Knight (HD)

    Te dwa dokumenty takze moglyby byc dluzsze (ponad pólgodzinne) i pokazywac duzo materialów z planu, wtedy bedzie git.  ;D
    * Gotham Tonight - 6 odcinków - Dla mnie troche bezsensu, bo puścili to wraz z kampanią reklamową. :P
    * Galerie - Karty Jokera, szkice, zdjecia z filmu, plakaty, trailery i spoty TV - Jezeli bedzie tego duzo, to moze byc.

Ogólnie mówiąc troche rozczarowują dodatki, ale bylo to do przewidzenia. Najpierw dostaniemy takie DVD, a za rok wyjdzie nowa edycja z podwojoną ilością dodatków specjalnych, tak aby wzbogacil sie dystrybutor. Mówiąc szczerze nie bede narzekal, bo i tak kupie, a dla mnie najwazniejszy jest sam film.  ;)

Funky

DVD bedzie oczywiście wspanialym prezentem na świeta :) no i fakt okladki prezentuja sie kiepsko, mam nadzieje ze u nas bedzie plonący nietoperz :) A co do dodatków to jest slabiutko no ale znając zycie to zapewne wydadzą jakieś mega bombowe wydanie zeby tylko zgarnac wiecej kasy ::) Ehhh przynajmniej na świeta powinni rzucic dobre dodatki a nie takie ochlapy.

Gieferg

#9
Byl mowa o 3 godzinach dodatków na jednej ze stron które podaly info o wydaniu DVD, poza tym to:

* "Gotham Discovered: The Creation of a Scene" (co sądze ze bedzie w wydaniu DVD na plycie 2, podczas na BR zmieścilo sie na pierwszej )  bylo opisane tak:

http://dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=69008

CytatGotham Uncovered: Creation of a Scene – Director Christopher Nolan and creative collaborators unmask the detail and planning behind the film including stunt staging, filming in IMAX, the new bat-suit and bat-pod...and more
Wiec myśle, ze to bedzie dlugi dokument, moze nawet 2 godzinny, zlozony z rozdzialów dotycząych poszczególnych zagadnie?  i nie ma sie co przedwcześnie martwic. Kolejne wydanie kupilbym ylko gdyby zawieralo rozszerzoną wersje filmu, Nolan niby tego nie robi, ale Raimi tez nie mial w planach a mimo to studio go namówilo do zmontowania rozszerzonej wersji Spider-Mana 2.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Moze te "Gotham Discovered: The Creation of a Scene", to bedzie coś w stylu dodatków przy Superman Returns, gdzie mieliśmy dokument podzielony na kilka odcinków, prezentujący nam jak powstawal film od podstaw. :D

Gieferg

A co ja napisalem w poprzednim poście?  ::)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Dawid

dodatki dupne ale moze jednak cos sie zmieni! miejmy taka nadzieje...
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

Crane

Cytat: BAT MAN w 28 Wrzesień  2008, 13:18:44
Moze te "Gotham Discovered: The Creation of a Scene", to bedzie coś w stylu dodatków przy Superman Returns, gdzie mieliśmy dokument podzielony na kilka odcinków, prezentujący nam jak powstawal film od podstaw. :D
Tylko ze dokument o SR trwal lącznie 3 godziny i byl na drugiej plycie. To coś w przypadku TDK jest na plycie z filmem. Na Blu-rayu ok, miejsca pozostaje duzo, ale w przypadku dvd juz nie. To przeciez trwający 2,5 godziny film, jeśli dodamy do tego ściezki d?wiekowe, zostaje bardzo malo miejsca, wiec nie liczylbym ze bedzie to material trwający wiecej niz pól godziny i jest to totalne maksimum.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#14
CytatNa Blu-rayu ok, miejsca pozostaje duzo, ale w przypadku dvd juz nie.

Ale zauwaz, ze podano na razie tylko specyfikacje dla Blu-Ray a o DVD sie tylko dywaguje na podstawie tego co wiadomo o wydaniu blu-ray. Na DVD to moze sie znale?c spokojnie na drugiej plycie. Po prostu nie chce mi sie wierzyc w to,ze wydaliby ten film z kiepskimi dodatkami.

Cytatdodatki dupne
A co? Juz widzialeś?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.