Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Mikoto

Cytat: Leon Kennedy w 21 Grudzień  2012, 15:56:19Drugi numer zakupiony, X-Meni maj? moje pieni?dze zapewnione, bo historia si? podoba?a, fajny sk?ad, ?wietna kreska, rozbrajaj?ce docinki, Logan i ciekawie zapowiadaj?ca si? wojna... A wy co my?licie o mutantach, w ogóle kupi? kto???
W?a?nie przeczyta?em i okre?li?bym t? histori? w dwóch s?owach - taka sobie :) . Ten Ord nawet daje rad?. Pierwsza walka z X-menami kiedy ich rozwali? by?a kozacka i dawa?a nadziej?, ?e pojawi? si? kto? kogo pokonanie b?dzie dla bohaterów nie lada wyzwaniem. Wyobra?a?em sobie epick? ostateczn? bitw?. A jak to si? sko?czy?o naprawd?? Ci co przeczytali wiedz?... I oczywi?cie to Wolverinek musia? by? tym, który go unieszkodliwi?, bo jak?eby inaczej. Kurde, nigdy tej postaci nie lubi?em, a teraz tylko utwierdzi?em si? w swoim przekonaniu. W jem, ?e ta posta? to ma by? awanturnik i w ogóle ma mie? cool teksty, ale nieraz widz?c jego zachowanie i te wieczne d?sy i niesnaski z dru?yn? mia?em wra?enie jakbym ogl?da? 10 letnie dziecko uwi?zione w ciele doros?ego ch?opa.

Ale mniejsza. Historia do?? ciekawa. Czytelnik chce si? dowiedzie? co wyniknie z tego ca?ego lekarstwa, ale w?tek ten nie jest przecie? nowy. Co? podobnego by?o ju? przecie? przy okazji Apocalypse'a. A i tak najlepszy z ca?ego komiksu to by? Beast. Niektóre jego teksty naprawd? ?mieszy?y, a nie by?y wymuszone jak te Wolverine'a. I niez?y by? w?tek kiedy na moment sam mia? w?tpliwo?ci, czy nie skorzysta? z lekarstwa.

Johnny Napalm

CytatW jem, że ta postać to ma być awanturnik i w ogóle ma mieć cool teksty, ale nieraz widząc jego zachowanie i te wieczne dąsy i niesnaski z drużyną miałem wrażenie jakbym oglądał 10 letnie dziecko uwięzione w ciele dorosłego chłopa.
Dlatego Logan powinien występować jak najbardziej solo, maksymalnie z3-4 osobami z których dwie gdzieś w połowie komiksu zginą.  :) No i dlatego już napalam się na Weapon X. Mam nadzieje, że nie zmienią planów i faktycznie pojawi się on za jakieś dwa tygodnie w kioskach.  ;D Kupuje na 100 %                       
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nagi Wonrz


Pokonam białaczkę tak jak Spidey Doc Ocka.
Zakoszone od Undercika z Avalonu  ::)

Altair

Szkoda chłopaka. Mam nadzieję, że mu się uda wyzdrowieć. Nie ma gorszej rzeczy na świecie niż widok dziecka chorującego na raka.

Nagi Wonrz

To nie rak  ::) No i polecam spoilerki z ASM700.

Altair

Białaczka zaliczana jest do chorób nowotworowych i polega na rozroście w całym organizmie leukocytów (białych krwinek) jednego typu. Te nieprawidłowe rozrastające się komórki białaczkowe zajmują prawie cały szpik kostny, naciekają inne poza szpikowe narządy i zmieniają obraz krwi oglądany pod mikroskopem.
Co prawda "rakiem" nazywa się nowotwory tkani nabłonkowej, ale niewielu o tym wie i potocznie każdy nowotwór nazywa się rakiem. Dlatego nie mogę się zgodzić - co kraj to obyczaj.
I jak byś nie zauważył spostrzegawczy jegomościu, sam te spoilery wstawiałem. :) Tyle, że 9-letni chłopiec raczej nie może być na bieżąco o ile chodzi o najnowsze serie wydawnicze i raczej nie siedzi w tym tak jak Ty czy ja, więc zakładam, że odnosił się do licznych pomniejszych potyczek tych dwóch postaci. A tak w ogóle to zdjecie miało być wstawione ironicznie, czy jak? Bo ani mnie to nie bawi, ani to jakieś odkrywcze. ;) Jedyne co u mnie wywołuje to zdjęcie to okropny żal względem chorego dziecka.

Anyway, jestem już po ASM 700 i Avenging Spider-man 15.1... Naprawdę genialne dwa odcinki. O ile nie byłem pewien czy polubię nowego Spider-Mana o tyle po 15.1 jestem pewien, że będzie ciekawą postacią i z pewnością będę czytał Superiora od #1. ;)

Nagi Wonrz

Zostało to wysłane po ASM698, więc szanse na skopanie tyłka Otto były. A to, że spoile od ciebie to nie zauważyłem :( No i dzieciaka faktycznie żal.

Altair

No tak po 698 jeszcze były ;)

Leon Kennedy

CytatNo i polecam spoilerki z ASM700.

Tylko jak długo to potrwa? Zaskoczeniem na pewno jest zakończenie serii. Zabawy ze zamianami ciał to mocno oklepany pomysł, a i u pajęczaka ciężko być długo martwym, chodź nie powiem zakończenie i jubileuszowy 700 numer całkiem mocny.

Rado

Ja myślę, że co by nie było, w sensie kim by teraz Spidey nie był, to i tak w końcu Parker powróci/powstanie z martwych i obejmie rolę pająka na nowo. Oni wszyscy zawsze i tak wracają.

Nie żebym marudził czy coś, bo ciekawie się dzieje, ale na dłuższą metę nic to zmieni.

Altair

Myślę, że okaże się, iż Pete ciągle jest w sobie, ale maszyna "wmówiła mu", że jest kimś innym.

Nagi Wonrz

Hachette nr 6: Uncanny X-Men Dark Phoenix Saga.

Altair

Po Superior Spider-Man #1... Ten komiks jest dla mnie naprawdę świetny. Rysunki bardzo fajne, na takiej granicy między realistycznymi, a groteskowymi, historia z Otto się rozkręca, a zakończenie ciekawie wszystko wywraca do góry nogami.

Przeczytałem też Venoma do #29. Kurde, Flash jako agent Venom jest bezbłędny! Szczególnie podobają mi się jego "wybuchy", czyli to kiedy Flash traci kontrolę nad symbiontem! Świetne. ;)

Rado

Czwarty tom kolekcji Hatchette zakupiony, a przy pierwszym tomie wysłałem im tą ankietę dotyczącą Marvela. Do tej pory nie dostałem nawet głupiego "dzięki" na maila. Kurde, człowiek się postarał przy ankiecie, napisał z sercem, nie mówiąc już, że znaczek pocztowy kupiłem. LoL

Leon Kennedy

Ja wysłałem zaraz po świętach i również cisza. Jak pisałem poprzedni tom sobie odpuściłem, ale czwarty już dziś wpadnie mi w ręce :)