Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

20. rocznica premiery filmu "BATMAN" (1989)

Zaczęty przez Mister Tadeo, 17 Grudzień 2008, 18:41:23

Altair

Miałem to na kasetach VHS,więc oglądając to w kółko,dzień w dzień... ;) W ogóle Batmanem zaraził mnie Polsat.Odcinki TAS-u oglądałem z rozdziawioną japą ;D

Huntersky

Tata wypożyczył VHSa jak miałem z 3 lata i się zaczęło :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Ralf

U mnie przygoda z Batmanem zaczęła się od oglądniecia tego filmu na TVP. Mam duży sentyment do tego filmu :)

Juby

Mam takie pytanie, bo 20 rocznica filmu już za miesiąc, czy w końcu na BC będzie coś robione w związku z tą rocznicą? Jakieś update działów, czy co? (<= tutaj głównie pytanie o dział "Produkcji").

I dziwi mnie, że nic na BC, nawet wzmianki nie ma o 70 rocznicy pierwszego wydania komiksu o Batmanie. :P

Woland

Robione jest od 4 lat;] "Wait till they get a load of me." Z butów wyskoczycie;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

Cytat: Woland w 24 Maj  2009, 16:11:27
Robione jest od 4 lat;] "Wait till they get a load of me." Z butów wyskoczycie;)


Uuuuu... narobiłeś mi apetytu. :o No to czekam! ;)

Ralf

Też nie mogę się doczekać galerii z Batman oraz Batman Returns :) Fotki z premier tych dwóch filmów ciężko znaleźć w necie :(

Darth_Revan

Wogóle obecnie ciężko je gdziekolwiek kupić. No może na Allegro, ale nie zdziwił bym się jak by do kogoś doszła uszkodzona kaseta na video.
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Ralf


isild87

Ech,Batman Burtona to po prostu klasyk i jak dla mnie arcydzielo   ;)
ogladalam obie czesci jeszcze jak chodzilam do przedszkola i do dzis mam ogromny sentyment
a Joker Nicholsona sprawil,ze czasami badz co badz w kazdym innym filmie balam sie tego strasznego pana o usmiechu Szatana  ;D

Mel


isild87


Mel

Ale tak poza Batmanem'89....
Mnie jedynie smuci, że nikt nic nie wspomniał o siedemdziesiątych urodzinach Batmana...Jedynie w DC go "uśmiercili".
Smutne.
Ciekawe czy za rok będzie tak samo z Jokerem...

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Ralf

#29
Strona poświęcona 20. rocznicy filmu Batman http://www.20th.batman89.com/ . Teraz jest tam tylko zwiastun filmu.