Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Funky

Jestem pod ogromnym wrażeniem "Call of Duty: Black Ops" nie razi sztuczną fabułą jak Modern Warfare a akcja dzieje się w czasach zimnej wojny. Jesteśmy w Wietnamie, Hong-Kongu i nawet w jednej misji wracamy do 1945 roku. I co najważniejsze to komuchy są w końcu tymi ''złymi". Moim zdaniem to najlepsze CoD w historii tej serii

LelekPL

Mi w COD4 fabuła nie przeszkadzała, była nawet dobra i nie przypominam sobie, aby ktokolwiek z SAS czy USMC byli przedstawieni jako ci "źli". Może tak jest w MW2, ale i tak nie miałbym z tym problemu, nawet by mi się to podobało, bo umówmy się, rząd Stanów Zjednoczonych nie należy do świętych :P
Natomiast nie wiem czy Black Ops mi pójdzie... Ktoś wie czy jest jakaś większa różnica w wymaganiach do Black Ops niż MW2? Jeśli nie, to bym spróbował BC2 i Black Opsów i problem miałbym z głowy.

A tu krótki filmik z COD, z prawdziwymi aktorami.
http://www.youtube.com/watch?v=NLmsiaN5dZM&feature=player_embedded
Twórcy filmiku są powiązani z Activison, więc filmik prawdopodobnie jest początkiem czegoś większego. MW3?

Funky

Wiadomo że rząd USA nie jest święty ale w CoD brakowało mi tego aby w końcu komunistów ukazać w złym świetle. No i cenie sobie bardziej akcję osadzoną w czsach zimnej wojny niż jakiś fikcyjny konflikt USA-Rosja.

Mihcim

Cytat: Funky w 03 Marzec  2011, 15:37:52
Jestem pod ogromnym wra?eniem "Call of Duty: Black Ops" nie razi sztuczn? fabu?? jak Modern Warfare a akcja dzieje si? w czasach zimnej wojny. Jeste?my w Wietnamie, Hong-Kongu i nawet w jednej misji wracamy do 1945 roku. I co najwa?niejsze to komuchy s? w ko?cu tymi ''z?ymi". Moim zdaniem to najlepsze CoD w historii tej serii
Nazywasz Black Ops najlepszym CoDem?
Rozumiem ?e ?artujesz albo nigdy nie gra?e? w poprzednie cz??ci Call of Duty :)

TheBeatles

Black Ops jest najlepszym CODem od czasu 4. Tylko teraz czekam na coś co nie będzie chodzeniem od skryptu do skryptu

Funky

@Mihcimm - Nie grałem w Modern Warfare ponieważ gra mnie zniechęciła kiedy widziałem gameplay na YouTube. Po prostu jej klimat i fabuła mi nie odpowiadają.

Altair

Modern Warfare to nieustanna akcja. Jeb tu i tam na okr?g?o. Fabu?a jest ogl?dnie mówi?c ?rednia, ale sama gra nadrabia niezwyk?? grywalno?ci? i ?atwo?ci? "wej?cia" w rozgrywk?. Dla mnie jej niepodwa?alnym atutem jest MP, single to tylko trening. Kto gra? w cho? jednego TDM'a to wie o czym mówi?. ;) Tam nie ma miejsca na opieprzanie si?, bawi? si? tylko najlepsi.
Black Ops jest o wiele ciekawszy fabularnie, ale za to odstraszy?y mnie strasznie mozolna i momentami ?lamazarna rozgrywka i brak tego dreszczyka emocji, znanego mi z MW. MP za to o wiele bardziej wyrównane, tu graj? wszyscy, a nie tylko wymiatacze.
PS. ?eby nie by?o... Po ?adnych dwóch latach grania na AlterIW mam 70 lvl + prestige 10 i to uczciwie nabity, bez ?adnych oszustw, wallhacków i innych gówien. Zdoby?em te tytu?y ci??k? prac?, wi?c nie rzucam s?ów co do MP bez podstaw. ;)
Posted on: 04 Marzec  2011, 00:33:01

 Dlaczego jak kto? napisze co? powy?ej 250 znaków to jego wiadomo?? automatycznie idzie w zapomnienie? :P Ludzie, my tu o CoDzie rozmawiamy, helo?!

TheBeatles

Najbardziej przereklamowanej seri gier w Historii łał

Juby

Przereklamowanej? Ja bym ją raczej nazwał LEGEN... wait for it... DARNĄ! ;D

Altair

Ale dzięki jej rozreklamowaniu zna ją każdy, Enslaved które jest świetne samo w sobie już niekoniecznie. ;)

TheBeatles

Juby 2/3 sukcesu to jej rozreklamowanie i popularność. Gdyby się przyjrzeć to grafika kuleje scenariusze są słabe akcja krótka zabugowana i oskryptowiona do granic możliwości. Tylko multi jest fajne

Altair

Activison ma na to pieniądze. ;)

TheBeatles


Mihcim

Call of Duty jest przereklamowane. Ale to sie zmieni kiedy rynek gier FPS rozwali,rozpierdzieli, rozpierdupczy Battlefield 3.

Altair

Nigdy fanem BF'a nie by?em, jednak jak zobaczy?em gameplay 3... Wow, ta grafika, shadery, tesktury, o?wietlenie... Much better than Crysis 2 ;)